Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2015, 09:05
Te komiksy są słabe.
Odpisz
9 maja 2018, 16:03
@xAzumiKx: nie jestem pewien jaką ci dać strzałkę
Odpisz
9 maja 2018, 22:40
@marianx12: możesz zignorować
Odpisz
17 lipca 2018, 03:57
@xAzumiKx: w górę żeby wyrównać
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:54
ktoś zauważył że na drzwiach pisze SRACZ ?
Odpisz
1 października 2015, 20:40
Czy tylko według mni postacie z tych komiksów wyglądają jakby grali w tanim porno z lat 80tych?
Odpisz
1 października 2015, 21:41
@VanQuisch: nie tylko według ciebie
Odpisz
1 października 2015, 19:02
uwielbiam te komiksy :D
Odpisz
29 września 2015, 14:01
blody hell
Odpisz
29 września 2015, 06:41
Nie lubię tych komiksów
Odpisz
28 września 2015, 22:56
nie rozumiem
Odpisz
28 września 2015, 22:40
Ha, ha
Nieśmieszne.
Odpisz
28 września 2015, 22:49
@yahikito: Ha, Ha, szczałki w dół.
Odpisz
28 września 2015, 23:03
@Henzej: Ha, Ha, ta logika polskiej młodzieży w internecie *_* Jesteście takimi zacnymi krytykami dając szczałki w dół.
Odpisz
Edytowano - 28 września 2015, 23:06
@bionic2000: Ha, Ha, ja nigdy nie strzałkuję w dół, a tak w ogóle to strzałki w dół onzaczają to, że się nie zgadzasz z tym komentarzem...
Odpisz
28 września 2015, 23:09
@bionic2000: Więc jaki sens mają one według ciebie.
Oznaczają one "Nie zgadzam się z treścią zawartą w komentarzy".
Jeśli dla mnie jest to śmieszne, mogę się nie zgodzić z autorem wcześniejszej wypowiedzi.
Nie jest to forma krytyki, lecz wyrażania naszej opinii.
Odpisz
28 września 2015, 23:13
Zalecam się zapoznać z definicją krytyki.
Odpisz
Edytowano - 28 września 2015, 23:14
@bionic2000: Gdy wciskasz strzałkę w dół wyskakuje komunikat "nie zgadzasz się z tym komentarzem" więc nie jest to forma krytyki, lecz odmiennego zdania...
Odpisz
28 września 2015, 23:22
@bionic2000: Wybacz mi moją nieodpowiedzialną i bezsensowną postawę, lecz podyskutujemy na ten temat jutro, gdyż zmaga mnie senność.
Odpisz
29 września 2015, 06:35
@bionic2000: Ale w ten sposób wyraża się, że owa opinia ci nie pasuje...
Odpisz
29 września 2015, 12:39
@Henzej: zgadzam się
Odpisz