Z dedykacja dla wszystkich perfekcjonistów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 września 2015, 21:19
Żeby nie było wam zbyt dobrze, perfekcjoniści.
Odpisz
30 września 2015, 21:23
W-wal się ;_;
Odpisz
30 września 2015, 21:24
Ty chory po je*ie.
Odpisz
30 września 2015, 21:27
Nie szalej tak
Odpisz
30 września 2015, 21:28
@KolosalnyNonsens: Dlaczego to słowo się rozdzieliło, do ku*wy nędzy? Jeja zaburzyło moją harmonię.
Odpisz
30 września 2015, 21:29
Naprawiłeś Balans we wszechświecie. SZACH MAT PERFEKCJONIŚCI!
Odpisz
30 września 2015, 21:30
Perfekcyjne jak poranna sraczka kota...
Odpisz
30 września 2015, 21:39
ZABIJĘ CIĘ ZA TO.
Odpisz
30 września 2015, 21:40
Mam zawał!
Odpisz
30 września 2015, 21:49
pls nie ;_;
Odpisz
30 września 2015, 21:50
jak mogłeś a tak wspaniale się zaczęło!!!
Odpisz
30 września 2015, 22:08
eej :C
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 22:10
Ty zdrowy poje*ie!
Odpisz
30 września 2015, 22:10
Odpisz
30 września 2015, 22:11
nienawidzę cie;-;
Odpisz
30 września 2015, 22:12
Zniszczyłeś mi dzień. ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 23:07
Widziałem kolesia który jadł te suche kanty z pizzy a te dobre zostawił ;-;
Odpisz
30 września 2015, 23:30
Odpisz
1 października 2015, 07:20
Odpisz
2 stycznia 2016, 19:02
O ty ch*ju ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:22
wypi***alaj za bramę
Odpisz
1 października 2015, 14:46
OOOO!!!!!!!!!!!!!!!!! MAJNKAFT !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
1 października 2015, 18:13
@matiExtreme: *Zostałeś wyrzucony do działu gier za gówniane zachowanie*
Odpisz
2 października 2015, 16:01
@CEzikMaj: To był troll
Odpisz
2 października 2015, 00:51
Achhh. Dziękuję
Odpisz
1 października 2015, 20:09
Odpisz
30 września 2015, 22:42
pierwszy obrazek pomyślałem o minecrafcie
Odpisz
30 września 2015, 22:56
@JakubJJJ: Za to mi to bardziej przypomina 'Kogama', gdzie wszystko o ile się nie myle tworzy się z idealnych szescianów (dawno nie grałem więc dokładnie nie pamiętam) :)
Odpisz
1 października 2015, 10:17
@JakubJJJ: A ja o zjedzeniu tego
Odpisz
30 września 2015, 21:02
Nierówna piana...
Odpisz
30 września 2015, 21:06
I czar prysł
Odpisz
1 października 2015, 07:35
Prysł jak piana.
Odpisz
30 września 2015, 22:26
a jak ktoś nie pije kawy?
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 22:37
@ALKATRAZ: opowiedz nam o swoim wypadku
Odpisz
30 września 2015, 22:08
*fap fap fap fap*
Odpisz
30 września 2015, 21:48
To jest piękne *,*
Odpisz
30 września 2015, 21:48
ten uczuć, ahh
Odpisz
30 września 2015, 21:42
Mmm... Tak!
Odpisz
30 września 2015, 21:16
Z pamiętnika perfekcjonisty.
Głośność w telewizorze idealna wynosi 17. 17 to taka nie równa liczba. 16 to za cicho, a 18 za głośno, jednakże wybiorę 16.
Mam 13 kostek czekolady. Zjem dwie. Zostało 11. 11 to nie równa liczba, dlatego zjem jeszcze jednego.
Moje życie.
Odpisz
30 września 2015, 21:15
Odpisz
30 września 2015, 21:05
słyszałem że perfekoniści tak piją herbatę że jak se postanowią na jedenaście łyków to na jedenaście łyków i nie ma ze nie
Odpisz
30 września 2015, 21:07
@DwaPlusCztery: ja piję na 11,5
Odpisz
30 września 2015, 21:13
@kosodrzewina111: jak pół łyka
Odpisz
30 września 2015, 21:12
Och... Taaaaaak... Ta perfekcja...
Odpisz