Życie można przejść na dwa sposoby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 września 2015, 16:12
wyje**ne mają bogaci a przeje**ne biedni
Odpisz
12 października 2015, 16:44
Więc zrób tak, żebyś miał wy*ebane ;)
Odpisz
12 października 2015, 17:05
@Sir_Snoge: A nie lepiej zrobić tak by nie mieć ani wyje**ne, ani przeje**ne?
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 18:44
@DeadExtreme: Co ty chcesz być bogatym i dobrym człekiem jednocześnie? To jest niezgodne z prawami fizyki. W sensie bogatym w sensie kasa.
Odpisz
12 października 2015, 20:34
Mam wyje**ne, a jestem biedna :c
Odpisz
12 października 2015, 22:26
@YFYDB: Je**ć prawa fizyki. Nawet jeśli byłbym bogaty, nie miałbym wyje**ne.
Odpisz
13 października 2015, 15:35
@DeadExtreme: Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2015, 15:36
@DeadExtreme: I see it po raz pierwszy. Napisałam normalnie, ale wyszło, że musi zostać sprawdzone przez moda.
Odpisz
12 października 2015, 22:10
Ja mam wy**bane na to ze mam prze**bane.
Odpisz
12 października 2015, 16:11
A jak mam i to, i to?
Odpisz
12 października 2015, 17:00
No to masz wyje**ne i przeje**ne
Odpisz
12 października 2015, 16:59
True Story
Odpisz
30 września 2015, 15:59
Wygrane albo przegrane? :v
Odpisz
12 października 2015, 16:30
@Agario: TY CHORY UMYŚLE
Odpisz
30 września 2015, 15:03
Ale kiedy będziesz miał na wszystko wyje**ne, będziesz miał potem przeje**ne.
Odpisz