Papież Franciszek ma tę moc!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2015, 19:46
Cholerni Kapłani... Nie zapominam jak mi przekabacili 3 słonie ;_;
Odpisz
30 września 2015, 21:06
Jaka to gra? Nigdy o tym nie słyszałem ;-;.
Odpisz
30 września 2015, 22:05
Pjona ;-;
Odpisz
30 września 2015, 22:14
@kajko: 👋
Odpisz
30 września 2015, 22:38
Tak bardzo was boli google?
Odpisz
30 września 2015, 22:56
Poczekasz sobie na odpowiedź bo "komentarz musi być sprawdzony przez moderatora" a ja nie kopiuję jak piszę ;-;.
Odpisz
4 października 2015, 16:03
Age of Empires 2
Odpisz
4 października 2015, 18:54
Dziękuję dobry człowieku.
Odpisz
4 października 2015, 20:50
Mi namówili bezzałogową katapultę do przejścia na Islam :/
Odpisz
4 października 2015, 20:54
@HakerskaOpoka: Nawrócili mi Trebusz na Buddyzm XD
Odpisz
1 maja 2017, 19:42
W tym przypadku akurat Age of Empires 1
Odpisz
1 maja 2017, 21:46
@Ameron: Ale refleks to masz niezły :v
Odpisz
1 maja 2017, 21:50
Refleks lwa.
Odpisz
17 stycznia 2018, 23:09
@Ameron: ja zawsze jak strzelałem Z trebuszu to zabijałem swoich
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:05
Trebuszem można zabić swoich? Katapultą tak, ale trebuszem? :_:
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:06
@Ameron: kuźwa katapultę miałem na myśli
Odpisz
20 stycznia 2018, 20:33
Najmocniejszą jest możliwość niszczenia drzew, w sumie przydatne :v
Odpisz
4 października 2015, 17:16
ale papierza to ty szanuj ! masz ty rozum i godność człowieka ?
kappa
Odpisz
4 października 2015, 17:52
@Wormman5:
Odpisz
4 października 2015, 18:38
@Wormman5: Ić stont.
Odpisz
4 października 2015, 19:08
@Jasonicos: gufi u r drunk go home xDDD
Odpisz
4 października 2015, 18:36
Ci za Papieżem to szpiedzy s TF2 xD
Odpisz
4 października 2015, 18:02
,,Mam tę moc''...
Odpisz
30 września 2015, 21:07
Na drugim obrazku wyglądają dość niespodziewanie...
Odpisz
2 października 2015, 18:20
@Stitch:
Odpisz
4 października 2015, 17:05
@Stitch: Spodziewałam się tego.
Odpisz
1 października 2015, 22:37
Czy tylko mi skojarzyły się tyły z Tf2?
Odpisz
4 października 2015, 18:44
Mi tam bardziej z Age of Empires ;) Dalej ma się złotą edycję :D
Odpisz
1 października 2015, 11:41
Gdzie jest murzyn???
Odpisz
30 września 2015, 22:16
Kojarzy mi się to z odcinkiem "Na wspólnej" gdzie jakaś starsza babka mówi: "Yuololo kochanie!" (Chciała powiedzieć Yolo, Bóg wie czemu).
Odpisz
30 września 2015, 21:23
Te... Ale hiszpańskiej inkwizycji to ja się nie spodziewałem...
Odpisz
30 września 2015, 20:09
wolololo dzifki
Odpisz
30 września 2015, 16:54
A nie powinni być no to biali?
Odpisz
30 września 2015, 18:24
@Mycha2001: biało czerwoni !
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 18:25
Polsia biało-cze.... zaraz to nie jest Papież Polak. :(
Odpisz