Czerwony? A dlaczego nie niebieski?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2015, 21:50
Hue Hue
Odpisz
10 października 2015, 21:53
@Psychopata_PL: A zrobisz mi fioletowy za 6 pierniczków?
Odpisz
11 października 2015, 08:54
Odpisz
11 października 2015, 08:55
@Psychopata_PL: a za bułkę z chlebem zrobisz różowy w żółte kropki?
Odpisz
11 października 2015, 08:55
@Psychopata_PL: <daje pierniczki> Dziękuję :3
Odpisz
11 października 2015, 08:58
@furry_candy_husky_:
Odpisz
11 października 2015, 09:43
@Psychopata_PL: Daj pomarańczowy w niebieskie paski to dam ci 5 zł i 3 pączki
Odpisz
11 października 2015, 14:14
@Psychopata_PL: zrób niebieski z pomarańczowymi paskami
Odpisz
11 października 2015, 14:29
@Psychopata_PL: Zrób biała czekoladę. XD
Odpisz
11 października 2015, 15:02
Odpisz
11 października 2015, 15:05
@Gladoshai:
Odpisz
11 października 2015, 15:07
@Psychopata_PL: Ach dziękuje ^^ polecę sobie tam i się użrę. ^^
Odpisz
11 października 2015, 18:45
@Psychopata_PL: to jest pomarńczowy w niebieskie paski
Odpisz
11 października 2015, 18:56
Nie chce mi się następnego kolorować xd
Odpisz
14 października 2015, 18:00
@Psychopata_PL: ale może być
Odpisz
14 października 2015, 18:20
@Psychopata_PL: Mogę w zielony w fioletowe kropki ? :D
Odpisz
14 października 2015, 18:24
Odpisz
14 października 2015, 18:25
@Psychopata_PL: Dzięki :P
Odpisz
15 października 2015, 13:49
@Psychopata_PL: zrób ciemny niebieski w zółte kropki
Odpisz
15 października 2015, 14:08
@RekinOstrodzioby:
Odpisz
16 października 2015, 22:17
@Psychopata_PL: zrób biało czerwony księżyc
Odpisz
4 lutego 2016, 12:39
@Psychopata_PL: A Zrobisz Fioletowo-Zielony w Czerwone Paski i Żółte kropki za 5 Zimnioków? :D
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:15
@Psychopata_PL: jest niebieski więc będzie smerf
Odpisz
17 listopada 2015, 15:11
Coś mi to przypomina...
Odpisz
15 października 2015, 21:40
I ch*j
wojna memów usunięta
Odpisz
30 września 2015, 16:51
Tylko fani Percy'ego Jacksona dostrzegą w tym drugi sens.
Odpisz
11 października 2015, 07:45
@Alsys: Nie?
Odpisz
11 października 2015, 10:34
@GetRekt_MLG: Niebieski? Hallo?
Odpisz
11 października 2015, 11:07
@Alsys: To jest postać z gry? "Hallo"?
Odpisz
11 października 2015, 11:24
@GetRekt_MLG: *face palm*
Odpisz
11 października 2015, 12:49
@Alsys: *facepalm będący reakcją na bezsensowny facepalm*
Odpisz
13 października 2015, 16:02
@Alsys: Percy O_O Czytasz wujcia Ricka?! :)
Odpisz
13 października 2015, 16:31
@anamaria2002: Tak. Percy Jackson i Olimpijscy Herosi, Przewodnik po świecie herosów i archiwum herosów.
Odpisz
13 października 2015, 18:28
@Alsys: A Kroniki Rodu Kane?
Odpisz
13 października 2015, 20:20
@anamaria2002: Pierwszą część, i to jeszcze przed Percym. Muszę sobie odświeżyć.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 19:06
Na pocieszenie
Odpisz
11 października 2015, 13:22
Bo niebieski był w smerfach.
Odpisz
11 października 2015, 12:41
ale o co chodzi z tym księżycem
Odpisz
11 października 2015, 10:50
do dyskusji niżej
Odpisz
11 października 2015, 10:55
@ktostam8: Nie dziw się, oni zaczęli.
Odpisz
11 października 2015, 11:02
@ktostam8:
Odpisz
11 października 2015, 12:41
Odpisz
11 października 2015, 11:38
pomalowany bejcom
Odpisz
11 października 2015, 10:30
Crips vs Bloods
Odpisz
10 października 2015, 22:31
Odpisz
10 października 2015, 22:33
@venomman:
Odpisz
11 października 2015, 08:42
@Myszkapl:
Odpisz
11 października 2015, 01:14
Komentarze pod tym obrazkiem (na obecną chwilę)
Komentarze łącznie: 116
Wojna na memy: 81
Zwykłe komentarze: 35
No nieźle :D
Odpisz
11 października 2015, 00:05
Bo nie pomarańczowy
Odpisz
30 września 2015, 16:30
Czerwony beacuse Gagarin.
Odpisz
30 września 2015, 16:44
@Fox__: Co ma Gagarin do Księżyca?
Odpisz
30 września 2015, 17:09
Lenin i Stalin mówili że komunizm musi być na całym globie. Gagarin odsłuchał sobie tą przemowę przed lotem, a jak Księżyc się mu przyglądał, zauważył że musi przyjąć jedyny słuszny system.
Odpisz
10 października 2015, 21:13
@Fox__: tę przemowę*
Odpisz
10 października 2015, 21:25
@Fox__: Chyba Gałgarin przyjacielu xD
Odpisz
10 października 2015, 21:35
@ChickenEatsRainbows: Jak już, to nie "przyjacielu", tylko "towarzyszu".
Odpisz
10 października 2015, 22:39
@Rander: tą* zanim kogoś poprawisz to sprawdź :) jak masz wątpliwości, bo raz w necie piszą, że poprawna jest forma tę, a innym razem, że tą, to spytaj się polonistki.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 22:46
@Sir_Snoge: tę*
Zaimki odnoszące się do rzeczownika o rodzaju żeńskim w bierniku dostają końcówkę "-ę"
Coś mówiłeś o sprawdzaniu?
Odpisz
10 października 2015, 22:55
jest "ta", końcówka zmienia się na "ą" ;_;
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 22:58
@Sir_Snoge: Nie w bierniku rodzaju żeńskiego.
Masz "tą książką"?
Masz, ale to jest narzędnik.
Biernik wygląda tak: "tę książkę"
Odpisz
10 października 2015, 23:02
w takim razie przepraszam za błąd ;)
Ku*wa je**na polonistka
Odpisz
10 października 2015, 23:10
@Sir_Snoge: Nic nie szkodzi :)
Heh, po prostu kiedyś też nie wiedziałem, więc sprawdziłem i teraz pamiętam c:
Odpisz
10 października 2015, 23:17
@Sir_Snoge: Taka trochę hipokryzja.
" tą* zanim kogoś poprawisz to sprawdź :) jak masz wątpliwości, bo raz w necie piszą, że poprawna jest forma tę, a innym razem, że tą, to spytaj się polonistki."
Odpisz
10 października 2015, 23:04
A co to ku*wa? Smerfy?
Odpisz