Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrPawiXpl

10 listopada 2015, 16:32

I to jest kijek do selfie!

Avatar Lumaq

4 października 2015, 19:45

Wie ktoś co to za pojazd? Tzn. wiem, że czołg, ale jak się nazywa?

Avatar MruczekV

5 października 2015, 16:59

@Lumaq: Przemek

Avatar Fox__

18 października 2015, 21:45

@Lumaq: T-14 Armata, nowy ruski tank.

Avatar Western

4 października 2015, 20:15

Ruskie :v

Avatar panther500

4 października 2015, 22:25

@Western: Tak.... ruskie a jednak biało czerwona na mundurze...

Avatar Western

6 października 2015, 17:05

@panther500: Szkoda ze Bialo niebiesko czerowne rozdzielczość 320×240

Avatar panther500

6 października 2015, 17:45

@Western: Nie wiem co ty tam widzisz ale to ewidentnie biało czerwone. Nawet nie jestem pewien czy to nie polski czołg.

Avatar Fox__

18 października 2015, 21:47

@panther500: Przyjrzyj się...

Avatar panther500

18 października 2015, 22:07

@Fox__: No dobra ale niebieski jest ledwo widoczny...

Avatar Fox__

18 października 2015, 22:15

@panther500: Niby tak, ale człowiek posiadający JAKĄKOLWIEK wiedzę o WP wie że czołg na zdjęciu to rosyjski T-14, który jest zupełnie niepodobny do polskich T-72, PT-91 i Leo 2.

Avatar panther500

18 października 2015, 22:23

@Fox__: jakbyś posiadał tą rzekomą wiedzę to byś zauważył podobieństwo między nim a nowym polskim czołgiem. Były testy tego czołgu i wyglądał podobnie w podobnym kuźwa otoczeniu.

Avatar Fox__

18 października 2015, 22:27

@panther500: Takową wiedzę posiadam. Chodzi ci o ten PL-01? One wizualnie podobne są jedynie kolorem, wyraźnymi kształtami geometrycznymi i tym że mają "dupowieżę". Poza tym, są to zupełnie inne pojazdy. Ba, PL-01 oficjalnie nie jest czołgiem.

Avatar panther500

18 października 2015, 23:45

@Fox__: Prawda, Ale przypomina ruskie T-14

Avatar Fox__

19 października 2015, 07:29

@panther500: Zauważyłeś może że wiedziałem że to ten czołg?

Avatar panther500

19 października 2015, 07:34

@Fox__: Tak

Avatar Fox__

19 października 2015, 07:39

@panther500: To co, chyba można już skończyć rozmowę...

Avatar
German_Shepherd

4 października 2015, 18:27

Chyba samobójstwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka