Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2015, 19:32
I ten uczuć gdy ty nie masz nawet skinów za 20 euro a Twój kolega ma 3 kosy...
Odpisz
1 października 2015, 19:38
@PIKACHUICHOOSEYOU: I ten uczuć, kiedy masz jakieś ch*jowe skiny, a widzisz jakiegoś kolesia, który ma kosę i co najmniej dwa "czerwone", ale gra gorzej od Ciebie. *śmiechnięcie*
Odpisz
1 października 2015, 20:02
@amekninja555: Mnie dobijają koledzy, którzy więcej o skinach wiedzą niż o grze...
Odpisz
6 października 2015, 19:15
@TomekPL23: też takich miałem. A potem wbiłem na g4 a oni zostali w s4-6 wiec z nimi nie grałem to się na mnie obrazili i mają mnie w dupie. Teraz gram z innymi którzy o skinach wiedzą tyle co na 1 ranked kilka wzmianek w stylu "ku*wa jaki ładny ak tez bym taki chciał"
Odpisz
7 października 2015, 06:56
@PIKACHUICHOOSEYOU: Ten uczuć, gdy twoi koledzy mają pierdyliardy skinów, a nie chcą dać ci fioletowego ;-;
Odpisz
15 sierpnia 2018, 16:09
@GetRekt_MLG: Ten uczuć kiedy prawie nie masz przez cały czas skinów i nawet jeśli je masz to nie używasz.
Odpisz
15 sierpnia 2018, 18:07
@TrueStoryGuy: >2k18
>zainsteresowanie skinami
Odpisz
15 sierpnia 2018, 18:09
@TomekPL23: Tylko, że choć mam grę od początku to ani razu skina swojego w grze nie widziałem.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 16:54
gdy man nową kosę w cs go
Odpisz
7 października 2015, 12:33
A ja nie liżę rowa Gabenowi i nie otwieram skrzynek żeby tylko hajs przetracać :P
Odpisz
7 października 2015, 15:45
@Dexterek: Sprzedając przedmioty na rynku steam dajesz kase gabenowi.
Kupując gry dajesz kase gabenowi.
Odpisz
7 października 2015, 16:35
Tak, ale to nie jest przepi***alanie kasy na marne, przynajmniej można grać, a w taka skrzynka to gówna najczęściej się trafia szansa na kose czy coś lepszego jest marna, to jest jak hazard na którym tylko tracisz chyba że jak to bywa - ma się szczęście
Odpisz
7 października 2015, 09:17
Ludzie nauczcie się jednego wreszcie: KOSA służy do KOSZENIA trawy a to jest NÓŻ. Wpiszcie sobie w google albo na YouTube "kosa a noz".
Odpisz
1 października 2015, 21:24
Tak by se pomyśleć że ten gościu co podchodzi do niej i zabiera kose to gaben :D
Odpisz
6 października 2015, 20:00
On jej nie zabiera tego noża, tylko go rozkłada do końca (widać, że przedtem końcówka luźno "lata")
Odpisz
6 października 2015, 23:37
Jakiś scammer xD
Odpisz
7 października 2015, 00:03
@Damixi: to nie jest folder, to fixed z filmu, więc nie mógł go rozłożyć
Odpisz
6 października 2015, 19:33
Look at my knife, my knife is amazing.
Odpisz
6 października 2015, 19:58
@DeTeO238: knife is love, knife is life.
Odpisz
6 października 2015, 21:24
@DeTeO238: Give it a lick :3
Odpisz
6 października 2015, 21:46
ooh, it tastes just like raisins.
Odpisz
Edytowano - 6 października 2015, 21:48
@dawid00s: Gdy poczochrasz mu grzywę, zmieni się w odrzutowiec i spowrotem w nóż gdy go złapiesz za wacka...
Odpisz
6 października 2015, 21:49
fu, to sprośne.
Odpisz
6 października 2015, 21:55
@dawid00s: Tak myślisz? To nie powiem Ci z czego zrobiona jest lemoniada; ;3
Tak
Lemoniada
Żółta lemoniada
Pyszna lemoniada
Słodziutka lemoniada
Odpisz
2 października 2015, 07:42
luk at maj kosa maj kosa iz emejzing uuuu je dżony
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 21:05
100 razy otworzyłem skrzynki
jedna kosa *sniff*
Odpisz
1 października 2015, 19:43
Ku*wa, stary, kosę mam!
Odpisz
1 października 2015, 19:30
Takie tru :'(
Odpisz