Co się stanie, gdy napełnisz arbuzy benzyną i będziesz do nich strzelać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2018, 21:19
America! Fuck yeahhh....
Odpisz
2 listopada 2016, 16:01
Zawsze mnie to bardzo interesowało. Dzięki Ci gifie!
Odpisz
7 października 2015, 12:43
Pociski muszą być zapalające bo inaczej by nie wybuchały, tak samo jak z bakiem paliwa, udowodnione jest że strzelanie ze różnych rodzai broni nie powoduje wybuchu, dopiero pociski wybuchające albo zapalające no i oczywiście broń tylu granatniki.
Odpisz
9 października 2015, 18:36
@Dexterek: nie zauważyłeś że koło arbuza nr 2 i 5 od prawej palą sie świeczki
Odpisz
9 października 2015, 23:51
@obelus284: Racja, błąd mały ale ważny, to zmienia postać rzeczy i wszystko gra, plus dla ciebie.
Odpisz
10 października 2015, 14:52
@Dexterek: To miło z twojej strony, dziękuję.
Odpisz
6 października 2015, 21:54
Kolo arbuza nr 2 i 5 od prawej pala sie swieczki
Odpisz
7 października 2015, 04:32
@E4R7H: Świeczki są po to aby przy strzale wylać bęzyne i ją zapalić
Odpisz
7 października 2015, 14:10
@MagicznyTramwaj: Wiem, stwierdzam tylko fakt, ze strzelajac do napelnionego benzynom arbuza nie mozna spodziewac sie ognia
Odpisz
7 października 2015, 17:20
@E4R7H: Tak
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 21:02
O MÓJ BOŻE TO JEST PIĘKNE
PIĘKNEEEEEE
Odpisz
1 października 2015, 21:03
@Fox__: Jak to moja dziewczyna pisze gdy mam odpały... ogar.
Odpisz
1 października 2015, 21:06
@pawel4134: Ale z mojej opinii gif ten jest piękny.
Odpisz
1 października 2015, 21:49
@Fox__: Ok...
Odpisz
6 października 2015, 16:24
@pawel4134: och, masz dziewczynę? Jejciu jej, prawie nie zauważyłem że chciałeś się tym pochwalić i zabłysnąć jakimś tekstem.
Odpisz
6 października 2015, 17:33
@Agent00Kurczak: Nie.
Odpisz
6 października 2015, 17:46
@pawel4134: dokładnie, nie zabłysnąłeś.
Odpisz
6 października 2015, 18:03
@Agent00Kurczak: Ummm, ta nasza rozmowa nie na sensu ;-;
Odpisz
6 października 2015, 17:57
Obejrzyj tego gifa z odpalonym "Rise of Evil" Sabatonu - +150 do epickości.
Odpisz
6 października 2015, 16:31
FPS russia jak by ktoś nie wiedział
Odpisz
6 października 2015, 16:31
Dlaczego Bin Laden lubił arbuzy?
Bo były wybuchowe :D Dosłownie
Odpisz
6 października 2015, 16:30
Eksplozja smaków.
Odpisz
6 października 2015, 15:13
Ciekawe czego używał? Pewnie znacznikowo-zapalających lub wybuchowych bo od podstawowych pestek nie powstałby płomień
Odpisz
6 października 2015, 15:35
@Dark_Dante: Obok stoją świeczki?
Odpisz
6 października 2015, 15:39
@kolkav5: To tam są gdzieś świeczki?
Odpisz
6 października 2015, 15:59
@Dark_Dante: Te światełka
Odpisz
6 października 2015, 15:08
Czyli arbuzy z filmu Michela Baya.
Odpisz
2 października 2015, 07:30
Arbuzy "Islamskie"
Odpisz
1 października 2015, 21:30
Kiedy życie daje ci arbuzy,nie rób z nich soku! Zwróć mu je. Powiedz: nie chcę twoich cholernych arbuzów! Co mam z nimi zrobić?
Zażądaj spotkania z menadżerem życia! Zrujnuj mu dzień za to, że dał ci arbuzy. Czy wiesz kim jestem? Jestem człowiekiem, który spali twój dom! Za pomocą arbuzów!
Odpisz
1 października 2015, 21:41
@bylejakbylegdzie: Czemu nie ma soku z arbuza? :v
Odpisz
1 października 2015, 21:46
bo wszyscy spalili arbuzami dom menadżera życia!
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 21:47
@bylejakbylegdzie: Arbuzy wymarly? ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 22:15
@bylejakbylegdzie: Każę swoim technikom wynaleźć łatwopalne arbuzy, który mogłyby spalić twój dom!
Odpisz
1 października 2015, 23:33
@bylejakbylegdzie: Kiedy życie daje ci arbuzy zrób z nich sok jabłkowy i patrz jak ludzie pytają jakim cudem to zrobiłeś.
Odpisz
2 października 2015, 07:19
@bylejakbylegdzie: Bylejakbylegdzie johnson. Daję okejkę.
Odpisz
1 października 2015, 21:50
Super. Zawsze chciałem to zobaczyć.
Odpisz
1 października 2015, 21:29
Chory pojeb
Odpisz