Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mycha2001

1 października 2015, 15:34

A co znaczy to,, Con"?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 17:11

@tigerpowerback: Dziękuje za dodatkowe tłumaczenie. Człowiek uczy się całe życie.

Avatar Tomasz1977

27 listopada 2020, 07:01

@Mycha2001: CON to konsola, czyli klawiatura+monitor

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

15 października 2015, 23:36

To wiedziałem ,ale niech ktoś mi powie dlaczego nie można tego zrobić ? ;d

Avatar jaccku321

5 marca 2016, 17:03

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Z tego co wiem coś tak związanego z dyskiem i systemem znajduje się w folderze o nazwie CON. Tworząc folder o tej samej nazwie niektórzy ustawione mają tak, aby ten wcześniejszy się usuwał na rzecz nowego, więc żeby nie usunąć tych plików tak się stało, ale nie jestem pewnien.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

5 marca 2016, 21:35

@jaccku321: No trochę późna ta odpowiedź ,ale i tak dzięki

Avatar Tomasz1977

Edytowano - 27 listopada 2020, 06:43

@tylko_ja_jestem_po_zerze: CON oznaczało w DOSie konsolę (ekran+klawiaturę)
Czyli kopiowanie z pliku do CON oznaczało wypisanie zawartości pliku na ekranie.
A "copy con nazwa.rozszerzenie" tworzyło plik wpisywany z klawiatury, więc byłby problem, gdyby plik (lub katalog, który też jest plikiem) miał taką samą nazwę.

Avatar Rollecoster0

25 listopada 2019, 22:44

Jeszcze AUX

Avatar patryko1234

12 maja 2019, 09:39

Avatar
arbuziec

27 kwietnia 2016, 19:52

PRAWDA

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 15:58

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kasiakiku

3 marca 2016, 17:02

mógł też nie mieć windowsa tylko jakiś inny system operacyjny

Avatar jaccku321

5 marca 2016, 17:00

@kasiakiku: W żadnym z popularniejszych (Mac, Linux itp.) niema takich ikon folderu.

Avatar kasiakiku

3 marca 2016, 17:01

on/a pisze prawde!!!
mam windowsa 8, sprubowałam, i mi taż wyskoczyło
,,zmień nazwę określona nazwa urządzenia jest nieprawidłowa,,!!!

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 21:07

Teraz każdy będzie sprawdzał czy to działa.

Avatar mrklorens

15 października 2015, 21:15

ty pewnie też sprawdziłeś

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 21:28

@mrklorens: Przecież napisałem KAŻDY.

Avatar Czlowiek_skur_wiesz_kto

15 października 2015, 23:06

Iiii obalam teorię. Nie sprawdziłem.

Avatar YFYDB

16 października 2015, 17:02

@Czlowiek_skur_wiesz_kto: Też obaliłam.

Avatar de_rek2

15 października 2015, 22:19

Od com0 do com9 nie mozna tez. :P

Avatar Edward713

15 października 2015, 22:44

@de_rek2: con*

Avatar de_rek2

16 października 2015, 05:57

@Edward713: Nie, to jest com, sprobuj. :P

Avatar de_rek2

16 października 2015, 09:02

@Edward713: Mozna, sprobuj z com :P

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 21:20

Przecież napisałem KAŻDY.

Avatar Volny

15 października 2015, 21:25

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 21:27

@Volny: Dzięki, coś się zepsuło, nawet nie zauważyłem.

Avatar Edward713

Edytowano - 15 października 2015, 22:44

Tu nic nie było

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 22:54

Ja nie, bo jestem debilnie.

Avatar Krzyniu

15 października 2015, 21:44

Tak samo działa, kiedy chcemy nazwać folder zaczynając od kropki, przykładowo .samfink

Avatar BlackCEzikMaj

15 października 2015, 21:11

Con/Con i Aux/Aux w oknie uruchom (Windows+R) też nie działa. Ale w Windowsie 95 po wpisaniu wywalał BSODa.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 16:11

tak ku*wa

Avatar Windows_10

1 października 2015, 15:34

Widze ze win 8/8.1

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar mrkhrova

15 października 2015, 21:53

Moze to byc tez 10 ;)

Avatar mrkhrova

Edytowano - 15 października 2015, 21:54

@mrkhrova: #EDIT Jednak nie moze...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Żartownisie

Niegrzeczny Oskarek

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka