Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

6 października 2015, 21:39

Mój mały kot reaguje na swoje imię (ma na imie Koko), aportuje i myje dużego kota (Buliona)

Avatar Jasonicos

6 października 2015, 21:45

@Windows_10: Fascynujące.

Avatar legend77

7 października 2015, 06:45

@Jasonicos: zrobisz rosół z bulionu bo jestem trochę chory

Avatar Windows_10

7 października 2015, 07:07

@legend77: nope, mogę z kury. kokokoko kury gdzie jesteście? aaa a rosół z Koko może być? przyszła zamiast kury.

Avatar JakubJJJ

7 października 2015, 07:29

@Windows_10: windows 10 co ty odpi***alasz

Avatar
Konto usunięte

7 października 2015, 10:37

@JakubJJJ: Pewnie znowu blue screen wyskoczył.

Avatar Archeologwinternetach

1 października 2018, 16:51

@Windows_10: Windows.exe

Avatar KochanePieski225

2 stycznia 2016, 18:18

Umyjcie go. Przestanie. Ale TĄ GĄBKĄ!!!

Avatar Julciaak

17 października 2015, 11:04

To trzeba uważać żeby przypadkiem nie zjadł swojej zdobyczy ;)

Avatar sweet_nothing

7 października 2015, 16:18

Chyba uważa że za mało się myjesz i śmierdzisz

Avatar Dexterek

7 października 2015, 12:28

A powinien przynosić gołąbki :D

Avatar furry_candy_husky_

7 października 2015, 07:21

mój przynosi mi kaczki...

Avatar
Aryman

6 października 2015, 22:34

Oto moja zdobycz, teraz mogę nas wyżywić człowiek.

Avatar romanow

6 października 2015, 20:46

mój to raz przyniósł puszkę z dusta2

Avatar misko02

6 października 2015, 20:46

Mój przynosi kamienie

Avatar
Konto usunięte

6 października 2015, 20:46

Te spojrzenie xD

Avatar martino1020

6 października 2015, 20:45

Kot pacyfista

Avatar Ledim

6 października 2015, 20:45

To są euro gąbki!

Avatar kosodrzewina111

6 października 2015, 20:43

musi być to bardzo szybki kot

Avatar
Konto usunięte

6 października 2015, 20:23

gdybym zobaczył bałagan w moim kiblu to też bym przynosił gąbki mojej dziewczynie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
i gdy okazuje się że nie masz dziewczyny

Avatar
Konto usunięte

6 października 2015, 20:04

Spongecat!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

To musiało być męczące

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka