Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2019, 21:25
normalnie to jeszcze spoko, ale z siedmio kilowym plecakiem słabo
Odpisz
14 października 2015, 18:14
Najciężej wchodzić na trzecie piętro po Wuefie, i wchodzić na nowy budynek. ;^;
Odpisz
10 października 2015, 20:41
ja sie normalnie.czuje
Odpisz
10 października 2015, 10:16
a ja po wfie wchodze na 3 pietro
Odpisz
9 października 2015, 17:39
Oznaka że jesteś cipą.
Odpisz
9 października 2015, 20:21
@TheGrumpy: Uważaj na bana.
Odpisz
9 października 2015, 20:48
@Crobat: Miałem jednego na Człowiek_skur_wiesz_kto czy jakąś tak, chyba widać ile im to dało w praktyce.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 20:51
@TheGrumpy: Tiaa... bany im źle wychodzą, co najwyżej komentarze tego konta muszą być sprawdzane przez moderatora.
Edit: Ja pieяdole! Nie sprawdzają mi komentarzy! O chцju złoty! W końcu mogę pisać z normalnego konta!
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 09:12
Mój komentarz zniknął.
Hehe,cenzura jak za komuny.
Odpisz
9 października 2015, 20:16
@Crobat: "W imię zasad skur**synu"
Odpisz
9 października 2015, 09:05
to nie zazdroszczę tak słabej kondycji .-.
Odpisz
9 października 2015, 09:43
@mooped: ...prawdopodobnie zepsutej przez wf.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 11:10
jak to możliwe? ku*wa jak ;-; na wfie się ćwiczy
Odpisz
9 października 2015, 13:50
@mooped: nwm co piszę;-;
Odpisz
9 października 2015, 16:33
@mooped: przed wf bez problemu z piwnicy wejdę na 3 piętro
po wf mam problem z parteru na 1 piętro
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 16:35
@bylejakbylegdzie: chyba że o to chodzi w tedy to się zgadzam
Odpisz
9 października 2015, 15:24
Wszystkie lekcje mam na 3 i 4 piętrze, a na wf i obiad muszę zejść pod ziemię i wyjść z drugiej strony ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 10:48
To nic, że na w-fie mogę spokojnie biegać/skakać/na wszystkie zawody jeździć, po schodach wchodząc dostaję zadyszki :V. Magia.
Odpisz
9 października 2015, 09:12
a w centrum handlowym 3 pietra i wszystko w porządku.
Odpisz