Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 października 2015, 20:48
Teraz nawet nie można jednego batona wnieść legalnie.
Odpisz
3 października 2015, 23:06
@MokryAdam: Wnieść można, ale kupić nie...
Odpisz
12 października 2015, 20:10
@Gal_Anonim: U nas są batony w sklepiku dokładniej Cini minis i nesquik
Odpisz
12 października 2015, 21:40
@marcin12321: Grozi grzywna 1000zł, ale to szczegół...
Odpisz
13 października 2015, 15:58
@Gal_Anonim: Naprawdę są
Odpisz
13 października 2015, 22:14
@marcin12321: LOL
Odpisz
14 października 2015, 21:03
@Gal_Anonim: To je magia tego nie ogarniesz
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:09
@MokryAdam: i pomarańczy do Ameryki/Afryki (nie pamiętam)
Odpisz
20 lutego 2017, 21:11
@marcin12321: Już znowu w sklepikach same dziadostwo sprzedają...
Odpisz
12 października 2015, 20:05
Odpisz
12 października 2015, 20:18
@dwadwdadawdawdawdawdawd: jedenjedenjedenjedenjedenjedenjeden
Odpisz
12 października 2015, 21:33
@Miki13112000: Tylko 2 pierwsze to dwa, potem są jakieś daw...
Odpisz
12 października 2015, 23:46
@kamykPL: tylko pierwsze jest dwa :3
Odpisz
13 października 2015, 06:57
@Norbix: A jednak tylko pierwsze to dwa.
Odpisz
13 października 2015, 14:49
@kamykPL: Ciiiiii
Odpisz
17 maja 2016, 18:53
@dwadwdadawdawdawdawdawd: You made my day, bro
Odpisz
13 października 2015, 14:00
Oglądałem to było zajefajne
Odpisz
3 października 2015, 19:31
Nazwa filmu?
Odpisz
3 października 2015, 22:09
@Ortografia: Efekt motylka
Odpisz
12 października 2015, 20:11
@polandball1: Efekt komara :V
Odpisz
12 października 2015, 21:17
@julka1280: Efekt ważki. :v
Odpisz
12 października 2015, 21:22
@LifeToLife: Tag
Odpisz
12 października 2015, 21:51
@LifeToLife: Efekt ćmy.
Odpisz
12 października 2015, 22:47
@julka1280: Uwaga ,mam w ręce bros
Odpisz
13 października 2015, 01:33
@julka1280: Efekt jojo
Odpisz
4 października 2015, 11:18
POMOCY NIE CHCĘ MIEĆ SALI Z TYM PSYCHOPATĄ!!!!!!!!!!!!
Odpisz
12 października 2015, 21:29
@matiExtreme: Dobrze, zostaniesz salę z kolesiem co... sprzedawał w szkole pepsi.
Odpisz
12 października 2015, 22:55
@KingsMax: Ponadto handlował lizakami.
Odpisz
12 października 2015, 22:39
w sklepiku szkolnym:
uczeń: poproszę lizaka
sprzedawca: a dowodzik jest ???
Odpisz
12 października 2015, 22:17
Ja diluję solą do obiadów. Ktoś chce?
Odpisz
12 października 2015, 21:53
Ty chory po je*ie.
Odpisz
12 października 2015, 21:22
Ty chory po je*ie.
Odpisz
12 października 2015, 20:55
Nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
Odpisz
12 października 2015, 21:13
dla ucznia sakramentem jest drożdzówka
Odpisz
12 października 2015, 21:14
bo bo bo będziemy grubi i umrzemy na raka dupy, welcome in Poland my friend.
Odpisz
12 października 2015, 20:42
PRZeciec Mozna KUpowac DruZdzowkii
Odpisz
12 października 2015, 21:17
@AlterHot: Przecież można kupić słownik ortograficzny
Odpisz
12 października 2015, 21:18
@Polak123pl: mas racje.
Odpisz
12 października 2015, 21:18
@AlterHot: *masz
Odpisz
12 października 2015, 21:20
@Polak123pl: wiem mam zepsuity tablet
Odpisz
12 października 2015, 21:23
@AlterHot: Dobrze że nie faplet Xd
Odpisz
12 października 2015, 22:01
@Polak123pl: nie nakręcaj trolla
Odpisz
27 maja 2022, 05:55
@Polak123pl: naplet
Odpisz
3 października 2015, 20:40
Powtarzam: drożdżówki już nie są zakazane.
Odpisz
4 października 2015, 08:09
Nasza dyrektorka i tak nie chce oddać ;-;
Odpisz
12 października 2015, 20:27
Odpisz
12 października 2015, 20:37
Bohaterski rząd zwalcza problemy, które sam tworzy. ^^
Odpisz
12 października 2015, 20:31
bedzie trzeba dobudować więzień
Odpisz
12 października 2015, 20:13
U was też puszczają oko i sprzedają "spod lady"? Zupełnie jak za komuny...
Odpisz
12 października 2015, 20:12
My na przerwie na autobus latamy (lata, moja koleżanka z tej ulicy co szkoła, bo po lekcjach nie jest już pod opieką nauczycieli więc może, jak nie to kit :P) do sklepiku po chipsy, słodycze, lody (te pałeczki ^^). I na świetlicy wpieprzamy :P
Odpisz