Czy tylko mnie wkurzają pary
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2015, 20:24
przypomniało mi się, jak byłam w Hiszpanii i na basenie same kobiety bez staników.. halp.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 21:05
@Gladoshai: gdzie?!
Odpisz
9 października 2015, 22:55
@WidzeCie: lenny
Odpisz
9 października 2015, 23:25
@Damn_Worl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 października 2015, 23:00
@Gladoshai: Zależy czy młode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:44
@Gladoshai: korzystaj taka okazja może się nie powtórzyć tym bardziej jak młode ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 października 2015, 19:38
forever alone 😭
Odpisz
9 października 2015, 19:49
@lolek1700: Nie potrzebna mi dziewczyna... mam siebie! <3
Odpisz
10 października 2015, 23:00
@Katrtlen: *fap* *fap*? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 23:21
@PanCzekolada: No Fap Fap...
Odpisz
10 października 2015, 23:23
@Katrtlen: A co?
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 23:24
@PanCzekolada: Nothinn... musisz komentować zboczku?
Odpisz
10 października 2015, 23:25
@Katrtlen: No ale ;-;
Odpisz
10 października 2015, 23:27
@PanCzekolada: No... stohp, nie komentuję.
Odpisz
9 października 2015, 21:25
#OniJeszczeNieWiedzą że po to jest park.
Odpisz
4 października 2015, 08:12
i cały czas zajmują dżakuzi(nie wiem jak się to pisze)
Odpisz
9 października 2015, 17:41
jacuzzi
Odpisz
9 października 2015, 19:50
@mistrz_lamorozcow: Jack'n'Uzi.
Odpisz
9 października 2015, 18:40
szczególnie gei
Odpisz
9 października 2015, 18:39
ja cię u mnie tak było na molo ta a razem z nimi 4 letnie dzieci
Odpisz
4 października 2015, 07:07
Ogólnie pary obściskające się w miejscach publicznych są wkurzające.
Odpisz
4 października 2015, 07:40
Zwłaszcza gdy jesteś singlem.
Odpisz
9 października 2015, 15:11
Wtedy do zdenerwowania dochodzi jeszcze stutysięczny chór smutnych Pepe śpiewających o samotności i o tym, że nigdy nie znajdziesz dziewczyny.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 16:51
Zabroń mi :*
#NoHomo
Odpisz
9 października 2015, 16:57
obściskiwanie to jeszcze pół biedy. Jadę dzisiaj autobusem i myślę sobie, kto tak za moimi plecami żre bez kultury bo mlaskanie na cały autobus słychać, odwracam się a tam przyklejeni do siebie ustami nastolatkowie. Musiałam słuchać tego ich mlaskania przez 10 minut jazdy i nawet słuchawki nie pomagały -_- Oni chyba bili jakiś rekord...
Odpisz
9 października 2015, 16:51
A co, wkurza cię, że ciebie nikt nie chce?
Odpisz
4 października 2015, 09:59
Ale co w tym złego? Jeśli robią to w dużym basenie i nikomu nie przeszkadzają?
Odpisz
9 października 2015, 16:17
@theShivan: Nie wiem właśnie co w tym złego...ból dupy samotnych xD
Odpisz
9 października 2015, 15:55
bardzo wkurzające...
Odpisz
9 października 2015, 15:08
w chorwacji była dz*wka która cały czas chodziła w stringach i bez stanika CAŁY CZAS ;-;
a przytka w ch*j ;-;
Odpisz
9 października 2015, 15:15
@mooped: Na chorwacji czy w Chorwacji?;d
Odpisz
9 października 2015, 15:37
@SurMix: Może pod Chorwacją? ;)
Odpisz
9 października 2015, 15:39
Albo lewitowała nad.
Odpisz
9 października 2015, 15:43
Niee ;d Po prostu niedaleko mnie jest takie jeziorko które nazywa się Chorwacja ;d
Odpisz
4 października 2015, 10:22
Nigdy nie wiesz co robią pod wodą <lennyface>
Odpisz
4 października 2015, 10:27
( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
9 października 2015, 15:04
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 października 2015, 10:59
Ale gdybyś miał dziewczynę to sam byś nie pogardził przytulaniem w basenie C;
Odpisz
4 października 2015, 21:35
@WampirzycaMarcelina: Na pewno nie, gdy obok wesoło pluskają się dzieci i emeryci.
Odpisz
4 października 2015, 15:47
Łączmy sie
Odpisz
4 października 2015, 12:33
Z tego co widzę to to denerwuje jedynie singli, z resztą teraz gadanie, że denerwuje, a później sam się będzie obściskiwał.
Odpisz
9 października 2015, 16:16
@jacek1s: Zgadzam sie z tobą panie Jacku.
Odpisz