Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gladoshai

9 października 2015, 20:24

przypomniało mi się, jak byłam w Hiszpanii i na basenie same kobiety bez staników.. halp.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PanCzekolada

10 października 2015, 23:00

@Gladoshai: Zależy czy młode ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Filipsss

25 sierpnia 2017, 16:44

@Gladoshai: korzystaj taka okazja może się nie powtórzyć tym bardziej jak młode ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar lolek1700

9 października 2015, 19:38

forever alone 😭

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar PanCzekolada

10 października 2015, 23:25

@Katrtlen: No ale ;-;

Avatar Katrtlen

10 października 2015, 23:27

@PanCzekolada: No... stohp, nie komentuję.

Avatar YFYDB

9 października 2015, 21:25

#OniJeszczeNieWiedzą że po to jest park.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 08:12

i cały czas zajmują dżakuzi(nie wiem jak się to pisze)

Avatar mistrz_lamorozcow

9 października 2015, 17:41

jacuzzi

Avatar Katrtlen

9 października 2015, 19:50

@mistrz_lamorozcow: Jack'n'Uzi.

Avatar piotros23

9 października 2015, 18:40

szczególnie gei

Avatar piotros23

9 października 2015, 18:39

ja cię u mnie tak było na molo ta a razem z nimi 4 letnie dzieci

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 07:07

Ogólnie pary obściskające się w miejscach publicznych są wkurzające.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 07:40

Zwłaszcza gdy jesteś singlem.

Avatar figaro19

9 października 2015, 15:11

Wtedy do zdenerwowania dochodzi jeszcze stutysięczny chór smutnych Pepe śpiewających o samotności i o tym, że nigdy nie znajdziesz dziewczyny.

Avatar VanQuisch

Edytowano - 9 października 2015, 16:51

Zabroń mi :*
#NoHomo

Avatar arki316

9 października 2015, 16:57

obściskiwanie to jeszcze pół biedy. Jadę dzisiaj autobusem i myślę sobie, kto tak za moimi plecami żre bez kultury bo mlaskanie na cały autobus słychać, odwracam się a tam przyklejeni do siebie ustami nastolatkowie. Musiałam słuchać tego ich mlaskania przez 10 minut jazdy i nawet słuchawki nie pomagały -_- Oni chyba bili jakiś rekord...

Avatar Sakitta

9 października 2015, 16:51

A co, wkurza cię, że ciebie nikt nie chce?

Avatar theShivan

4 października 2015, 09:59

Ale co w tym złego? Jeśli robią to w dużym basenie i nikomu nie przeszkadzają?

Avatar eRJot

9 października 2015, 16:17

@theShivan: Nie wiem właśnie co w tym złego...ból dupy samotnych xD

Avatar cukrowata

9 października 2015, 15:55

bardzo wkurzające...

Avatar mooped

9 października 2015, 15:08

w chorwacji była dz*wka która cały czas chodziła w stringach i bez stanika CAŁY CZAS ;-;
a przytka w ch*j ;-;

Avatar SurMix

9 października 2015, 15:15

@mooped: Na chorwacji czy w Chorwacji?;d

Avatar
Konto usunięte

9 października 2015, 15:37

@SurMix: Może pod Chorwacją? ;)

Avatar malgatalar2002

9 października 2015, 15:39

Albo lewitowała nad.

Avatar SurMix

9 października 2015, 15:43

Niee ;d Po prostu niedaleko mnie jest takie jeziorko które nazywa się Chorwacja ;d

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 10:22

Nigdy nie wiesz co robią pod wodą <lennyface>

Avatar Pride

4 października 2015, 10:27

( ͡o ͜ʖ ͡o)

Avatar Lubiesiebie

9 października 2015, 15:04

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar WampirzycaMarcelina

4 października 2015, 10:59

Ale gdybyś miał dziewczynę to sam byś nie pogardził przytulaniem w basenie C;

Avatar DawidThePlayer

4 października 2015, 21:35

@WampirzycaMarcelina: Na pewno nie, gdy obok wesoło pluskają się dzieci i emeryci.

Avatar Windows_10

4 października 2015, 15:47

Łączmy sie

Avatar jacek1s

4 października 2015, 12:33

Z tego co widzę to to denerwuje jedynie singli, z resztą teraz gadanie, że denerwuje, a później sam się będzie obściskiwał.

Avatar eRJot

9 października 2015, 16:16

@jacek1s: Zgadzam sie z tobą panie Jacku.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tymi się chodzi

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka