Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2019, 22:42
Jednego nazwij 21 a drugiego 37
Ale jestem zua
Odpisz
10 listopada 2016, 23:16
Najlepiej obie nazwać " dwa"
Odpisz
25 lipca 2016, 20:00
Fajne
Odpisz
27 stycznia 2016, 12:55
lol
Odpisz
12 października 2015, 20:57
Ja kiedyś miałam 2. Niedługo potem 30...
Odpisz
8 października 2015, 18:22
Ostatni raz się tak śmiałem jedząc kanapkę
Odpisz
8 października 2015, 21:38
Kiedy to było? Jakieś szczegóły?? PS stoję za tobą *lennyface*
Odpisz
8 października 2015, 21:41
@ktos1346: Dolna plz
Odpisz
9 października 2015, 21:05
Dolna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 października 2015, 21:05
Dolna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 października 2015, 10:42
@Edward713: autokorekta ;_;
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 17:28
Nazwałem jednego Dwa, a drugiego Trzy. Thug Life
Odpisz
9 października 2015, 16:01
@Asasyn07: THUG LIVE BITCHES
Odpisz
8 października 2015, 19:56
Raczej kup dwa chomiki jak jeden zdechnie to i tak nadal masz kilka xD
Odpisz
8 października 2015, 19:54
a czemu nie użyć większych liczb...?
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 18:37
a gdyby nazwać je 17 i 8?
nie wiem dlaczego akurat takie liczby
Odpisz
4 października 2015, 23:38
batbyło
Odpisz
4 października 2015, 14:14
A jak zdechnie dwa?
Odpisz
4 października 2015, 14:17
To masz jeden
Odpisz
4 października 2015, 14:17
To będzie jeden i plan poszedł...
Odpisz
4 października 2015, 14:25
Chyba, że nazwiesz jednego "dwa", a jednego "trzy"
Rozje**łem kod matrixa B/
Odpisz
4 października 2015, 14:29
@Tymoslaw0: Geniusz dnia
Odpisz
4 października 2015, 14:30
@Tymoslaw0: wolę nazwać jednego 48274838471947 a drugiego 738374829273
Odpisz
Edytowano - 4 października 2015, 14:34
@Tymoslaw0: "Chyba, że nazwiesz jednego "dwa", a jednego "trzy""
Odpisz
4 października 2015, 14:36
@Szymon123PL: Czekaj...Co? ;____;
Odpisz
4 października 2015, 15:50
@Roonia: Miałem 2 chomiki. Miałem :c
Odpisz
4 października 2015, 14:45
Odpisz
4 października 2015, 14:22
Co robi chomik?
Odpisz
8 października 2015, 17:03
@PrecelKING: Gówno, oraz je
Odpisz
8 października 2015, 17:13
@MasterChleb: No i zapi***ala po nocy w kołowrotku
Odpisz
8 października 2015, 17:26
@PrecelKING: I budzi cię w środku nocy.
Odpisz
8 października 2015, 18:24
@Kivera: i gryzie w ręce, a czasem nawet odleje się na twoją najlepszą koszulkę. No i przegryzie kable
Odpisz
8 października 2015, 18:38
True Story
Odpisz
8 października 2015, 19:30
@Kivera: w dodatku ma urozmaiconą dietę. Je wszystko łącznie z trutką na gryzonie, papierem, własnymi odchodami i trującą rośliną doniczkową..... No wszystko. Poza tą super ultra drogą karmą, którą właśnie kupiłeś. Na nią to nawet nie spojży.
Odpisz
8 października 2015, 21:03
Dokładnie.
Odpisz
8 października 2015, 21:11
@Kivera: co z tego wynika ?
Odpisz
8 października 2015, 21:42
Że chomiki to sku*wiele i nie wiadomo czemu je hodujemy.
Odpisz
8 października 2015, 22:10
@Kivera: dokładnie !
Odpisz