Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chileball

17 października 2015, 13:49

To po co się do tej unii 11 lat temu pchali...

Avatar dustin2001

17 października 2015, 17:29

@Chileball: Nie wiem, po co oni, nie wiem, po co my.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2018, 11:36

@dustin2001: wtedy mielimy korzysci a teraz nie

Avatar dustin2001

28 listopada 2018, 16:55


Nadal jakieś mamy, ale wkrótce powinniśmy powoli opuszczać to coś.

Avatar Krzyzak_Ball

24 marca 2017, 22:55

@KontoUsunięte: U mnie jeszcze piękna Polska flaga zamiast lewackiego ścierwa na tablicy, ja bym się osobiście bał jechać samochodem z symbolem lewactwa na tablicy (nie jestem ani za PO, N., SLD itp. ani za PIS)

Avatar kosodrzewina111

18 października 2015, 01:37

ta rejestraacja 2🌀2

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 18:52

Do 2005 R. na tablicy rejestracyjnej była polska flaga - teraz flaga Unii... Nic dodać, nic ująć

Avatar
Konto usunięte

17 października 2015, 19:57

Też to zauważyłem, lepsza była z polską flagą.

Avatar NecroSky

17 października 2015, 14:19

O co chodzi :')

Avatar JPsoldier

17 października 2015, 16:46

@NecroSky: Unia europejska na tablicy widnieje a Czesi widocznie nie chcą w niej być

Avatar NecroSky

17 października 2015, 21:22

@JPsoldier: Ale tyle to wiem, tylko dlaczego tak robią, o to mi chodzi
i gratuluję ludziom którzy mnie minusują

Avatar Szoko

18 października 2015, 09:18

@NecroSky: dzięki

Avatar MruczekV

5 października 2015, 18:25

A alledrogo można znaleźć "zestaw naprawczy do tablic rejestracyjnych", polecam.

Avatar Fox__

4 października 2015, 17:48

U nas pewnie byłby mandat za to że zakrywamy rejestrację.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 17:35

My też powinniśmy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka