Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2015, 13:49
To po co się do tej unii 11 lat temu pchali...
Odpisz
17 października 2015, 17:29
@Chileball: Nie wiem, po co oni, nie wiem, po co my.
Odpisz
28 listopada 2018, 11:36
@dustin2001: wtedy mielimy korzysci a teraz nie
Odpisz
28 listopada 2018, 16:55
Nadal jakieś mamy, ale wkrótce powinniśmy powoli opuszczać to coś.
Odpisz
24 marca 2017, 22:55
@KontoUsunięte: U mnie jeszcze piękna Polska flaga zamiast lewackiego ścierwa na tablicy, ja bym się osobiście bał jechać samochodem z symbolem lewactwa na tablicy (nie jestem ani za PO, N., SLD itp. ani za PIS)
Odpisz
18 października 2015, 01:37
ta rejestraacja 2🌀2
Odpisz
4 października 2015, 18:52
Do 2005 R. na tablicy rejestracyjnej była polska flaga - teraz flaga Unii... Nic dodać, nic ująć
Odpisz
17 października 2015, 19:57
Też to zauważyłem, lepsza była z polską flagą.
Odpisz
17 października 2015, 14:19
O co chodzi :')
Odpisz
17 października 2015, 16:46
@NecroSky: Unia europejska na tablicy widnieje a Czesi widocznie nie chcą w niej być
Odpisz
17 października 2015, 21:22
@JPsoldier: Ale tyle to wiem, tylko dlaczego tak robią, o to mi chodzi
i gratuluję ludziom którzy mnie minusują
Odpisz
18 października 2015, 09:18
@NecroSky: dzięki
Odpisz
5 października 2015, 18:25
A alledrogo można znaleźć "zestaw naprawczy do tablic rejestracyjnych", polecam.
Odpisz
4 października 2015, 17:48
U nas pewnie byłby mandat za to że zakrywamy rejestrację.
Odpisz
4 października 2015, 17:35
My też powinniśmy.
Odpisz