Minimum - takie piękne słowo!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2020, 20:51
minimum
Odpisz
28 listopada 2021, 10:35
co do k...y czemu to napisałem
Odpisz
3 maja 2022, 09:05
Led specjalista ds. pok...ionych czcionek
Odpisz
3 maja 2022, 10:04
@wiedeni: a no tak, to teraz ma sens
Odpisz
8 października 2015, 21:00
MINIMUM
Odpisz
30 lipca 2016, 10:58
@kolkav5: To tak wygląda tylko podczas pisania na kartce.
Odpisz
30 lipca 2016, 13:11
@ewelkapl: Zawsze warto spróbować.
Odpisz
8 października 2015, 20:46
Odpisz
8 października 2015, 19:33
nie ma kropki nad "i" ,u mnie na lekcji kaligrafii by to nie przeszło, ale przyznam że ciekawie to wygląda :)
Odpisz
6 października 2015, 21:33
Udało się. Przeczytałam!
Odpisz
6 października 2015, 08:53
Iluminati confirmed.
Odpisz
8 października 2015, 20:44
@ziezie666: TYDYDYDYDYM...
TYM...
HIUIUIUIUUUIIUU...
Odpisz
5 października 2015, 20:58
Tu będzie obrazek
Odpisz
30 listopada 2015, 15:23
a nie ma :I
Odpisz
5 października 2015, 20:31
minimum?
Odpisz
6 października 2015, 14:59
@ewelina111: Tak.
Odpisz
5 października 2015, 18:21
Tak widzę rosyjskie pismo ;_;
Odpisz
5 października 2015, 18:23
Mógłbym zrobić o sobie mema "Kiedy jako prawie jedyny na stronie znasz cyrylicę"...
Odpisz
5 października 2015, 18:26
@Fox__: Jest wielu co znają, ja znam na tyle, aby wysylabować 6-literowe zdanie xD
Odpisz
5 października 2015, 18:26
No to co, edycja? "Kiedy jako prawie jedyny na stronie dobrze znasz cyrylicę"
Odpisz
5 października 2015, 18:39
Ja też,a bogowie krwi każa mi się go uczyć.
Ku chwale prawdziwego imperatora!
Odpisz
5 października 2015, 19:40
@Fox__: Ja znam prawie całą cyrylicę .-.
Odpisz
8 października 2015, 19:25
@CzestochowaBall: Ja znam całą 😂
Odpisz
9 października 2015, 14:58
Сука Блять - to jest cyrylica, rosyjskie pismo
Odpisz
9 października 2015, 20:51
@Jedenzwielu: Apage satanas!
Odpisz
5 października 2015, 18:20
Moje oczy ;_;
Odpisz
5 października 2015, 18:12
Awshit man
Odpisz
5 października 2015, 18:06
Batbyło :P
Odpisz
8 października 2015, 19:07
@lolipop10: Batlink.
Odpisz