Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2015, 19:28
tak, tylko że w DOCIE 2 od roku nie ma nic nowego...
Odpisz
7 października 2015, 19:47
@Himiteshu: Nie godej.Dodali Auroth,Techies i Wyrocznię.Zmienili umiejętności mojego ukochanego Strygwyra (Gaben siusiaku zabjję cię.)
Odpisz
7 października 2015, 21:28
@Crobat: a Rubick dostał zmiany w najbardziej gamevhanging umiejętości w grze - jego E
Odpisz
8 października 2015, 15:22
@Crobat: Zapomniałeś o tym, że DOTA korzysta z dema Source 2 ( episode one )
Odpisz
29 stycznia 2016, 16:20
@Himiteshu: już jest
Odpisz
9 października 2015, 14:28
ale chyba wiecie że można zmieniać wygląd ikony?
Odpisz
9 października 2015, 23:29
@Nilciaxd: Tyle że to dwie różne gry, Jednej po prostu zmieniono nazwę.
Odpisz
10 października 2015, 16:28
@Rornoa: aha
Odpisz
7 lipca 2017, 10:17
@Nilciaxd: Przypau
Odpisz
7 lipca 2017, 10:53
@Archeologwinternetach: ale przypał
Odpisz
7 lipca 2017, 15:33
@Archeologwinternetach: ja jakoś nie czuje przypalu lol
Odpisz
8 października 2015, 14:30
Nah... Każdy ma swój gust jedni grają w dote jedni w lola.
A i takie małe pytanko: jesy jakiś tutorial w docie? ( aby mi wyskocz że lol...)
Odpisz
8 października 2015, 15:20
@Fina258: League Of Legends
Odpisz
8 października 2015, 16:07
*wyrzuca przez okno*
Odpisz
8 października 2015, 07:18
Jak by ktoś nie rozumiał, to tłumaczę. Lol jest dużo łatwiejszy od Doty ale grając w niego można zapoznać się z mechanikami obu gier.
Odpisz
5 października 2015, 20:41
A Smite?
Odpisz
5 października 2015, 23:02
@RoundHere: Od kiedy Ty jesteś na Jeji? Chcesz zniszczyć kolejną stronkę?
Odpisz
7 października 2015, 17:03
@PolonezSSJ1: Od kiedy nie masz mózgu?
Odpisz
7 października 2015, 17:08
@Kubox123456: Chyba od urodzenia. A może wcześniej.
Odpisz
7 października 2015, 23:28
@Kubox123456: A czemu? Po prostu się pytam.
Odpisz
7 października 2015, 17:44
Czy mogę uznać się za zaawansowanego gracza Doty, jeśli za 5 razem wygrałem z najłatwiejszymi botami? :V
Odpisz
7 października 2015, 17:49
@MiszczMajnkrafta: Ty grasz na łatwych? Ja się boje na pasywnych grać.
Odpisz
7 października 2015, 17:58
Ale te boty są upośledzone i uciekają od ciebie mając przewagę. xD
Plz powiedz mi jak.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 22:10
@Crobat: musisz wziąć roszana i im podpie**olić fontannę to wtedy się wkurzą
Odpisz
5 października 2015, 22:24
Dla mnie Dota jest bardziej mhroooczna a w LoLu są ciekawsze postacie
Odpisz
7 października 2015, 17:08
@UngrammarSoviet: i jest jinx
Odpisz
7 października 2015, 17:38
@UngrammarSoviet: Ale nie ma tam je**nego orka samuraja.
#awesome
Odpisz
7 października 2015, 19:11
@UngrammarSoviet: I jest urGOD
Odpisz
7 października 2015, 19:29
@UngrammarSoviet: Tam też są ciekawe tylko nie ma nic nowego od jakiegos roku... ;/
Odpisz
7 października 2015, 19:42
@Crobat: ale jest je**ny żniwiarz
Odpisz
7 października 2015, 19:46
@Hoggehr: A w doto je Lucyfer.
Odpisz
7 października 2015, 19:46
@Crobat: a leonidasa macie ?
Odpisz
7 października 2015, 19:48
@Hoggehr: A wy macie złego Batmuna?
Odpisz
7 października 2015, 19:49
@Crobat: a wy macie Godzillę, której ultem jest zjedzenie wroga? dodam że po zkomsumowaniu przeciwnika, on rośnie
Odpisz
7 października 2015, 19:50
@Hoggehr: Gojira to on.Mamy brzydkiego sku*wesyna co zjada ludziuf od środka udając ich płoda.
#brutal
Odpisz
7 października 2015, 19:53
@Crobat: A my mamy ludzia co przecina innych gigantyczną siekierą
wzdłuż, a nie w poprzek. Wyobraź sobie wszelkie wnętrzności wylewające się ze zwłok.
#brutal
Odpisz
7 października 2015, 19:58
@Hoggehr: Sorry,ale Moghul Khan robi to lepiej.
Odpisz
7 października 2015, 20:03
@Crobat: Sorry, ale Darius robi to lepiej
Odpisz
7 października 2015, 20:04
@Hoggehr: Nej.Axe to tak na prawdę przebrany Grommash pie**olony Hellscream.Koniec.
Odpisz
7 października 2015, 20:13
@Crobat: my mamy Jokera. i a także Ninje. x4
Odpisz
7 października 2015, 20:14
@Hoggehr: Czytaj wyżej-Grom pie**olony Hellscream.
Odpisz
7 października 2015, 20:14
@Hoggehr: Czytaj wyżej-Grom pie**olony Hellscream.
Odpisz
7 października 2015, 20:15
@Crobat: a my mamy niestabilne serwery
Odpisz
7 października 2015, 20:16
@Crobat: to znaczy, imagine dragons
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 20:16
@Hoggehr: My mamy RUSKIE SERWERY.
Russia,Russian Europe,Russian America North,Russian America South,Russstralia,Russfrica.
Odpisz
7 października 2015, 20:16
@Crobat: My mamy osobny serwer dla rosjan
Odpisz
7 października 2015, 20:18
@Hoggehr: DOTA jest serwerem dla Rosjan.
Odpisz
7 października 2015, 20:18
@Crobat: Dystans dla siebie, i swojej gry to ważna cecha :p
Odpisz
7 października 2015, 20:02
#PcMasterRace
Odpisz
7 października 2015, 19:48
Różnica jest taka, że jedno ma graczy.
pozamiatane
Odpisz
7 października 2015, 19:34
lel
Odpisz
7 października 2015, 18:52
5/5 i do ulu
Odpisz
7 października 2015, 18:12
Szkoda tylko, ze Valve zwaliło dotę :/
Odpisz
5 października 2015, 20:21
Shitstorm incoming
Odpisz
5 października 2015, 22:13
@Rornoa:
Odpisz
6 października 2015, 00:04
@sxx2000: *trzyma kubek jako trollwarlord z napisem "u fed me, u r dead"*
Odpisz
6 października 2015, 10:14
@Rornoa: *Strygwyr z filiżanką krwi*
Odpisz
6 października 2015, 21:01
@sxx2000:
Odpisz
7 października 2015, 18:00
@sxx2000:
Odpisz
5 października 2015, 20:04
Raz zagralem w dotę , i nie zamierzam więcej bo trudno xd
Odpisz
5 października 2015, 20:05
Schlebiasz mi.
Odpisz
5 października 2015, 20:17
CASUALS INBOUND!
Odpisz
7 października 2015, 17:09
dlamnie dota jest taka troszkę niewygodna bo ja w lolu uzywam kamery stalej
Odpisz
7 października 2015, 17:25
@legend77: a poza tym nie ogarniam ile hp odejmowałem i co robiły skille xD
Odpisz
7 października 2015, 17:35
@legend77: Dla mnie właśnie ta zablokowana kamera jest straszna.
Odpisz
7 października 2015, 17:36
A próbowałeś je czytać? xD
Odpisz
7 października 2015, 17:40
@Crobat: ta , angielski nawet dobry mam ale nie ogarniało sie tam xd
Odpisz
7 października 2015, 17:42
Czego tu nie ogarniać?
Odpisz
7 października 2015, 17:49
@Crobat: Wszystkiego , za dużo w lola grałem :D
Odpisz
7 października 2015, 17:52
Trzeba było spróbować Leorica.3 pasywki, u mad bro?
Odpisz
7 października 2015, 17:21
Różnica pomiędzy Dotą a Lolem jest taka że w Lolu potrafiłem wygrać trening bojowy z botami...
Odpisz
7 października 2015, 17:37
@Volny: Ale boty w doto mają autyzm,jak ty z nimi przegrałeś?
Odpisz