Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Himiteshu

7 października 2015, 19:28

tak, tylko że w DOCIE 2 od roku nie ma nic nowego...

Avatar Crobat

7 października 2015, 19:47

@Himiteshu: Nie godej.Dodali Auroth,Techies i Wyrocznię.Zmienili umiejętności mojego ukochanego Strygwyra (Gaben siusiaku zabjję cię.)

Avatar sxx2000

7 października 2015, 21:28

@Crobat: a Rubick dostał zmiany w najbardziej gamevhanging umiejętości w grze - jego E

Avatar
Konto usunięte

8 października 2015, 15:22

@Crobat: Zapomniałeś o tym, że DOTA korzysta z dema Source 2 ( episode one )

Avatar kronim

29 stycznia 2016, 16:20

@Himiteshu: już jest

Avatar Nilciaxd

9 października 2015, 14:28

ale chyba wiecie że można zmieniać wygląd ikony?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rornoa

7 lipca 2017, 10:53

@Archeologwinternetach: ale przypał

Avatar Nilciaxd

7 lipca 2017, 15:33

@Archeologwinternetach: ja jakoś nie czuje przypalu lol

Avatar Fina258

8 października 2015, 14:30

Nah... Każdy ma swój gust jedni grają w dote jedni w lola.
A i takie małe pytanko: jesy jakiś tutorial w docie? ( aby mi wyskocz że lol...)

Avatar
Konto usunięte

8 października 2015, 15:20

@Fina258: League Of Legends

Avatar Fina258

8 października 2015, 16:07

*wyrzuca przez okno*

Avatar Psychopata_PL

8 października 2015, 07:18

Jak by ktoś nie rozumiał, to tłumaczę. Lol jest dużo łatwiejszy od Doty ale grając w niego można zapoznać się z mechanikami obu gier.

Avatar RoundHere

5 października 2015, 20:41

A Smite?

Avatar PolonezSSJ1

5 października 2015, 23:02

@RoundHere: Od kiedy Ty jesteś na Jeji? Chcesz zniszczyć kolejną stronkę?

Avatar Kubox123456

7 października 2015, 17:03

@PolonezSSJ1: Od kiedy nie masz mózgu?

Avatar
Konto usunięte

7 października 2015, 17:08

@Kubox123456: Chyba od urodzenia. A może wcześniej.

Avatar PolonezSSJ1

7 października 2015, 23:28

@Kubox123456: A czemu? Po prostu się pytam.

Avatar MiszczMajnkrafta

7 października 2015, 17:44

Czy mogę uznać się za zaawansowanego gracza Doty, jeśli za 5 razem wygrałem z najłatwiejszymi botami? :V

Avatar
Konto usunięte

7 października 2015, 17:49

@MiszczMajnkrafta: Ty grasz na łatwych? Ja się boje na pasywnych grać.

Avatar Crobat

7 października 2015, 17:58

Ale te boty są upośledzone i uciekają od ciebie mając przewagę. xD
Plz powiedz mi jak.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 października 2015, 22:10

@Crobat: musisz wziąć roszana i im podpie**olić fontannę to wtedy się wkurzą

Avatar UngrammarSoviet

5 października 2015, 22:24

Dla mnie Dota jest bardziej mhroooczna a w LoLu są ciekawsze postacie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Crobat

7 października 2015, 20:18

@Hoggehr: DOTA jest serwerem dla Rosjan.

Avatar Hoggehr

7 października 2015, 20:18

@Crobat: Dystans dla siebie, i swojej gry to ważna cecha :p

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

7 października 2015, 20:02

#PcMasterRace

Avatar Hoggehr

7 października 2015, 19:48

Różnica jest taka, że jedno ma graczy.
pozamiatane

Avatar PanSowa12

7 października 2015, 19:34

lel

Avatar konrado223

7 października 2015, 18:52

5/5 i do ulu

Avatar konbed

7 października 2015, 18:12

Szkoda tylko, ze Valve zwaliło dotę :/

Avatar Rornoa

5 października 2015, 20:21

Shitstorm incoming

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar legend77

6 października 2015, 21:01

Avatar StraikerPL

7 października 2015, 18:00

Avatar
Konto usunięte

5 października 2015, 20:04

Raz zagralem w dotę , i nie zamierzam więcej bo trudno xd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

7 października 2015, 17:49

@Crobat: Wszystkiego , za dużo w lola grałem :D

Avatar Crobat

7 października 2015, 17:52

Trzeba było spróbować Leorica.3 pasywki, u mad bro?

Avatar Volny

7 października 2015, 17:21

Różnica pomiędzy Dotą a Lolem jest taka że w Lolu potrafiłem wygrać trening bojowy z botami...

Avatar Crobat

7 października 2015, 17:37

@Volny: Ale boty w doto mają autyzm,jak ty z nimi przegrałeś?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka