Telefon po rozgrywce w...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2015, 21:05
a pod tym komentarzem pochwalcie się swoimi wynikami w geometry dash
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:07
@frytki112: 0- nawet w to nie gram
Gotham mnie potrzebuje
Odpisz
5 października 2015, 21:08
Kto ty jesteś???????????
Odpisz
5 października 2015, 21:09
@qwerty41: Jom jest Dominik/Zadupianin/pralka.
Znany jako Skrzydlosz.
Odpisz
5 października 2015, 21:18
@frytki112: Wszystkie oficjalne poziomy (20) skończone z trzema monetami, 1260 gwiazdek, 80 monet, 130 user coinsów, 17 demonów.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:21
Ty chory po je*ie.
Odpisz
5 października 2015, 21:24
@Przytulak: No co, mam 370 godzin przegrane.
Odpisz
5 października 2015, 21:33
WOW
Odpisz
5 października 2015, 21:43
Mało ;-;.
Odpisz
5 października 2015, 21:44
@Przytulak: Ktoś ma przegrane 3700 ;-;
Odpisz
5 października 2015, 22:50
O ku*wa.
Odpisz
6 października 2015, 06:49
To ty? Nie poznałem po masce.
Odpisz
6 października 2015, 06:50
@qwerty41: To znaczy, że maska działa.
Odpisz
7 października 2015, 19:14
@frytki112: Wszystko zrobione.
Odpisz
7 października 2015, 19:26
Skrzydloszu, znajdź mi proszę Goobyego z maską Robina/Jokera.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 19:32
@frytki112: 1 cały
2 cały
3 cały
4 cały
5 cały
6 16%
7 cały
8 80%
Odpisz
7 października 2015, 19:36
@Jasonicos:
Odpisz
7 października 2015, 19:45
@frytki112: 1 100%
2 100%
3 50%
reszty nie zaczełem
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 20:04
Hi Bat Binny.
(Poproszę o order Paint'a sam robiłem avatar , ale nie umiem go wstawić tak, żeby wyglądał ładnie.
Odpisz
7 października 2015, 20:09
@Jasonicos: Nie widzę XD
Odpisz
7 października 2015, 20:11
Wiem robiem nowego :/
Odpisz
7 października 2015, 20:23
A teraz?
Odpisz
7 października 2015, 20:23
Jest chyba Ku*wa ucięty.
Odpisz
7 października 2015, 20:25
Tyros powinno być ok.
Powiedz mi, że wygląda okej. ;___;
Odpisz
7 października 2015, 20:29
@PanSowa12: jak ty mogłes miec 16 w latwiejszym ? ;-;
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 20:32
@Jasonicos: Ch**owe 10/10
XD
Odpisz
7 października 2015, 20:35
???
;____;
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 20:58
@frytki112: 1-8 oraz theory of everything zrobiłem całe, reszta po 50-70% oprócz demonów.
PS Jak ktoś chce, to mogę załatwić pełną wersję gry na komórkę :D
Odpisz
7 października 2015, 21:11
chwalenie się statami.Wypadasz z teleturnieju.(=_=)/
Odpisz
7 października 2015, 21:56
@frytki112: do electroman adwentures wszystko na
100%
Odpisz
7 października 2015, 22:04
@frytki112: Mam 100% w Normal Mode do lvl. 8, a w Practice Mode wszystkie.
Odpisz
7 października 2015, 22:48
Poproszę o order miszcza pejnta.
Odpisz
7 października 2015, 22:49
@Jasonicos: Nie moge bo jestem debilnie
Odpisz
7 października 2015, 22:50
Ok.
W czym robiłeś swojego avka?
Ja w pejncie(serio.)
Odpisz
7 października 2015, 22:53
@Jasonicos: Ja w gimpie. To byla dopiero moja druga stycznosc z nim.
Odpisz
8 października 2015, 07:14
@frytki112: Przeszedłem do Can't let go - 80%, poza tym mam jeszcze po jakieś 25% w wyższych.
Odpisz
8 października 2015, 08:13
@frytki112: przeszłam całe, pozdrawiam
Odpisz
8 października 2015, 08:58
@Sara231: dziewczyna strażnik wtf
Odpisz
8 października 2015, 11:09
@FoxypiratesFox: Wolę ludzi, niż animatrony, więc jestem strażnikiem. A tak w ogóle, to ciesz się, że jeszcze nie doszło do jednej z moich najbardziej creepy ewolucji:
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 11:54
@Sara231: ja też. wiesz o co chodzi
Odpisz
9 listopada 2017, 00:01
wszystkie poziomy oprócz TOE2, wszystkie monety oprócz pierwszej na Deadlocked i oczywiscie TOE2. poza tym 11 demonów
Odpisz
9 listopada 2017, 02:22
@ilnicz: Czemu odpowiadasz na komentarz sprzed dwóch lat.
Odpisz
9 listopada 2017, 07:49
lol
Odpisz
29 czerwca 2018, 09:57
niektórzy powiedzą że 65 demonów to mało... a z oficjalnych to wszystkie poziomy na 100%
Odpisz
20 października 2018, 21:02
@frytki112: 1-13 100%
Do tego jeszcze blast processing i fingerdash 100%
Odpisz
20 października 2018, 21:03
@PapcioStrefa: Ah tak, jeszcze electroman adventures.
Odpisz
9 października 2015, 20:33
w geometry dash gram bez problemu.
Odpisz
8 października 2015, 17:14
zamień geometry rush z flappy bird'em
Odpisz
5 października 2015, 21:06
mój telefon po graniu w cokolwiek
Odpisz
5 października 2015, 21:16
@bylejakbylegdzie: a moja nokia 3310
Odpisz
7 października 2015, 21:08
jak ją zniszczyłeś? 😲
Odpisz
7 października 2015, 21:10
@bylejakbylegdzie: to twój telefon?
Odpisz
8 października 2015, 15:56
@MaupaZeZoo: uderzyłem z drugą nokia 3310 i tak wybuchało wyspa
Odpisz
8 października 2015, 08:54
true story
Odpisz
8 października 2015, 08:56
@Marikon69: nigtmer na jeja ?
Odpisz
8 października 2015, 09:06
@FoxypiratesFox: yes
Odpisz
8 października 2015, 11:54
@Marikon69: emm to ja emm wracam do emm do tego no emm piratcova
Odpisz
7 października 2015, 22:42
Hahahah prawda xD
Odpisz
7 października 2015, 22:10
Pod Temple Run'a można podciągnąć jeszcze 2048. Innych ruchów tam nie ma.
Odpisz
7 października 2015, 20:28
(Ten komentarz jest do sprawdzenia nowego avatara.)
Odpisz
7 października 2015, 20:00
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:06
Kiedy gimbaza dorwie się do internetu.
Odpisz
6 października 2015, 10:05
Piękny.
Odpisz
7 października 2015, 19:45
@Crobat: Dzięki. Sam robiłem to zdjęcie. Było coś nie tak z kartą SD, ale ostatecznie się udało.
Odpisz
5 października 2015, 21:01
Nie chcę wiedzieć jak po Fruit Ninjy.
Odpisz
5 października 2015, 21:04
@Fox__: Wszystkie sławniejsze osobistości zmienają avki.
Czyżbym o czymś nie wiedział?
Odpisz
5 października 2015, 21:04
wszystkie?
Odpisz
5 października 2015, 21:06
@bylejakbylegdzie: skrzydlosz zmienił, fox, i tak od 19.
Odpisz
5 października 2015, 21:09
Bo to jest tajemny spisek.
Odpisz
5 października 2015, 21:09
@Myszkapl: ;-;
Odpisz
5 października 2015, 21:14
No nie *facepalm* miałam być cicho, może by się nie dowiedzieli!
Odpisz
5 października 2015, 21:20
@Myszkapl: Myszka jak mogłaś. Musimy się ciebie pozbyć bo nas wydałaś.
Odpisz
5 października 2015, 21:23
Nieeeeeeee! Nie dorwiecie mnie! Mam szczura z ogonkiem wiewiórki (ma na imię Puszek) i nie zawaham się go użyć!
Odpisz
5 października 2015, 21:24
@Myszkapl: Mam niebezpieczne toperze.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:25
A ja mam Hulka!
Odpisz
5 października 2015, 21:27
@Myszkapl: od kiedy jesteś popularna?
Odpisz
5 października 2015, 21:27
@pan_hejter: Hmm, nie wiem, a jestem? Tak se o spisku napisałam. Spiski są fajne :o
Odpisz
5 października 2015, 21:28
@pan_hejter: Nie wiem, a jestem? Tak se napisałam.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:34
@Myszkapl: Ja mam Mi-24, ten na awatarze. (Tak właściwie to fajnie że jestem sławną osobistością)
Odpisz
5 października 2015, 21:35
@Fox__: A ja jestem kobietą, stop opressing me!
Odpisz
5 października 2015, 21:36
@Myszkapl: Gdyby trochę większe uszy to do walki użyłabyś szynszyli…
Odpisz
5 października 2015, 21:47
@Myszkapl: Twoje połączenie głupoty i arogancji powala. "tak se napisałam" czy ty uważasz mnie za ułomnego?
Odpisz
5 października 2015, 21:50
@pan_hejter: Chciałam napisać to inaczej, jednakże mój komentarz powędrował do sprawdzenia. A że nie miałam pojęcia, dlaczego, to se napisałam, że po prostu se tak napisałam. Chciałam wyjaśnić, że nie chodzi o to, że jestem fejmem, a lubię spiski.
Odpisz
5 października 2015, 22:55
@Myszkapl: Groźba karalna pod groźbą kary więziennej w więzieniu gdzie zagrożą ci groźba gwałtu (dolanowy wzrok)
Odpisz
6 października 2015, 00:01
@Fox__:
Odpisz
6 października 2015, 06:51
tak ja też zmieniłem
Odpisz
Edytowano - 6 października 2015, 10:03
@Myszkapl: Dzięki za wydanie spisku,siusiaku.
Odpisz
7 października 2015, 19:12
Jestę sławniejsza od bylejakbylegdzie 😂
Odpisz
7 października 2015, 19:22
@Kivera: ja tak nie mówiłem.
Odpisz
7 października 2015, 19:20
Akurat geometry dash ma zróżnicowany poziom trudności.
Odpisz
5 października 2015, 21:04
Nie ja nie mam takiego były dupy jak wy a wiecie czemu? Bo szanuje swój telefon.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:05
@Mycha2001: były dupy? o ku*wa. Jeja się zmienia........
;-;
Odpisz
5 października 2015, 21:39
Autokorekta. ;-;
Odpisz
5 października 2015, 21:42
@Mycha2001: Łączmy się w bólu
Odpisz
5 października 2015, 21:44
* Łączy się *
Odpisz
6 października 2015, 10:04
@Mycha2001: Autokorekta nie istnieje.
Odpisz
6 października 2015, 10:33
@Crobat: Jak nie istnieje jak istnieje. Ty bez Autokoretniku.
Odpisz
6 października 2015, 10:38
@Mycha2001: Nie istnieje,wymyśliliście ją sobie tak samo jak dysleksję żeby móc poje**nie pisać.
Spisek motzno.
Odpisz
6 października 2015, 10:41
@Crobat: Crobot bo kurczoka wyślę. ( Pst nie pisz po je nie ;-;).
Odpisz
6 października 2015, 10:43
@Mycha2001: Kurczok nie żyje.
Pojenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 października 2015, 10:46
@Crobat: Tylko ci się tak wydaje.(-‿◦)
Odpisz
7 października 2015, 19:09
@Crobat: Żyje, zrobił już chyba z 5 nowych kont bo na każdym ma bana...
Odpisz
5 października 2015, 22:56
A jak gram w Shadow Fight II? :V
Odpisz
5 października 2015, 22:55
To pograjcie sobie w piano tiles 2
Odpisz