Gdy poczujesz się jak przegrany, przypomnij sobie, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pilne
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2021, 15:39
Ja zremisowałem a potem zjadłem brata, znaczy co?
Odpisz
7 października 2015, 15:48
A co jeśli jest z in vitro?
Odpisz
7 października 2015, 16:47
@Mika444: jesteś z in vitro? xd
Odpisz
7 października 2015, 17:30
@kakcioo: Nie, z wpadki sylwestrowej
Odpisz
7 października 2015, 19:16
@Mika444: aha, współczuję.
Odpisz
7 października 2015, 19:28
@kakcioo: dziękuję
Odpisz
8 października 2015, 15:32
@Mika444: AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAAHAHHAAHAHAHAHAHAHAH LOL
Odpisz
6 kwietnia 2021, 11:32
@Mika444: oł, współczuję
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2015, 22:36
A co jeśli ci powiem że mam starsze rodzeństwo? #lajfisbrutal
Odpisz
12 października 2015, 16:05
A teraz przypomnij sobie, że każdy inny też wygrał taki wyścig i w związku z tym wcale nie jest to znaczące osiągnięcie.
Odpisz
7 października 2015, 21:48
Przecież my nie jesteśmy wielkimi plemnikami
Odpisz
7 października 2015, 14:12
Jakim cudem niema tu komentarzy typu "O BORZE JAKIE TO OKROPNE POZWEM JEJA O PORNOGRAFIZM" (LIKE A BOSS)
Odpisz
7 października 2015, 14:50
@jaccku321: Już jest xd
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 15:46
@jaccku321: O BORZE JAKIE TO OKROPNE POZWEM JEJA O PORNOGRAFIZM
Odpisz
7 października 2015, 16:28
Kuźwa, nieaktualny Dżaku izynt aktualny.
Odpisz
7 października 2015, 14:41
Byłem egezekwo z czterema innymi. Życiowy przegryw ;v
Odpisz
7 października 2015, 16:27
@Thorin_Debowa_Tarcza: Haha, lol. Ja też XD
Odpisz
7 października 2015, 15:55
Tak naprawdę, to wygrała go część genów mojego ojca ;-;
Odpisz
7 października 2015, 15:52
Zwycięski plemnik, dobre chociaż i to .-.
Odpisz
7 października 2015, 14:06
A in vitro?
Odpisz
7 października 2015, 14:09
Oni są przegrani ( bez urazy )
Odpisz
7 października 2015, 15:45
@Catmen: "Oni są przegrani (bez urazy)"
To zabrzmiało tak, jakbyś sugerował, że on jest z in vitro.
Odpisz
7 października 2015, 15:01
*Masz połowę genów tego (...)
Reszta to poprosu genu przypadkowegi jajeczka.
Odpisz
7 października 2015, 14:51
Fajny znak wodny :D
Odpisz
7 października 2015, 14:32
A potem pomyśl, że wygrałeś dzięki litości innych, którzy puścili cię przodem.
Odpisz
7 października 2015, 14:15
Czy sperma to nie pornografia? Ban?
Odpisz
7 października 2015, 14:20
@eRJot: Poczytaj sobie co to pornografia.
Odpisz
7 października 2015, 14:27
@eRJot: Słaby troll.
Odpisz
7 października 2015, 14:34
@eRJot:
Odpisz
7 października 2015, 14:56
@Miki13112000: Dobry troll, po prostu nie rozumiecie obrazka...
Odpisz
7 października 2015, 14:05
Ewentualnie zremisowaleś pierwsze miejsce :P
Odpisz