Ten chłopak stracił obie nogi w wypadku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2016, 21:27
A co ma płakać całe życie :P
Odpisz
15 października 2015, 15:08
Aż mi się przypomniało: oduchowiony.
Odpisz
15 października 2015, 18:17
@KingsMax: tak bardzo harry potter ;3
Odpisz
15 października 2015, 18:50
@barbados12: Aleksander... moje drugie imię... ;-;
Odpisz
16 października 2015, 03:56
@KingsMax: .. I co w związku z tym? xD
Odpisz
16 października 2015, 17:08
@barbados12: Wczoraj był obrazek z moim pierwszym imieniem, a potem Ty. Brakowało tylko mojego nazwiska.
Odpisz
16 października 2015, 03:43
I to jest dokładnie to! Nie wolno się załamywać, zawsze trzeba żyć dalej.
Odpisz
15 października 2015, 16:20
mogło być gorzej, bez nóg jeszcze da się żyć gorzej z rękami
Odpisz
15 października 2015, 12:09
Zapomniał o dniu nóg ;__;
Odpisz
15 października 2015, 12:35
niestety ...
Odpisz