Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2016, 08:53
Logika mojej klasy: bramkarz nie może strzelić gola, jeżeli piłka nie dotknie słupka albo poprzeczki.
Odpisz
16 października 2015, 21:34
Ja tak mam..
Odpisz
11 października 2015, 23:35
polska irlandia miałbyć gol na 2-1 jak dobrze pomiętam a tu spalony a potem lewy pięknie głową i koniec wynik 2-1.Kto oglądał ?
Odpisz
12 października 2015, 00:27
@adam12333: Ja. Skakałem ze szczęścia!
Odpisz
12 października 2015, 15:45
@adam12333: ja
Odpisz
11 października 2015, 20:20
Faktycznie - na tym obrazku jest klasyczny, wręcz przesadzony przykład spalonego.
Odpisz
11 października 2015, 22:14
@Mijak: Szczególnie że ta planeta również jest spalana.
Odpisz
11 października 2015, 19:16
przecież ten gostek na obrazku nie trafił w tą planetę. nie widzicie ? :D
Odpisz
11 października 2015, 21:40
@Illuminati: Illuminati confirmed! Tu tu tu tuu.. tu tu tu tu tu tuuuu!!!
Odpisz
5 października 2015, 17:24
Ten moment, kiedy nie znasz tego uczucia, bo na atak zawsze idą "fajne" osoby.
Odpisz
5 października 2015, 17:26
@Myszkapl: to dlatego nie jestem na ataku...
:'(
Odpisz
5 października 2015, 17:33
@Myszkapl: Gościu, ja zawsze muszę srać na budzie.
Odpisz
5 października 2015, 17:38
Ekhem... chyba Ci się tam bardzo nudzi, że robisz takie rzeczy :D
Odpisz
5 października 2015, 17:42
Ja zawsze mam wyje**ne i gówno tam robię bo i tak nie umiem.
Odpisz
5 października 2015, 17:43
Ludzie srający w bramce, łączmy się!
Odpisz
5 października 2015, 17:50
@Myszkapl: Obrona górą!
Odpisz
5 października 2015, 18:11
@Henzej: A sikający też mogą być?
Odpisz
5 października 2015, 18:16
Ja jestem za kruchy na bramkę :(
Odpisz
11 października 2015, 18:19
@Myszkapl: Ja jestem na pomocy co mam o tym myśleć ?
Odpisz
11 października 2015, 18:31
@Maks2603: Bramkarze górą!
Odpisz
11 października 2015, 18:47
A ja za twardy na gdziekolwiek.
Odpisz
11 października 2015, 19:02
Ale na bramkę zawsze idą najgrubsi :v
Odpisz
11 października 2015, 19:03
Nie jestem gruby.
Odpisz
11 października 2015, 19:54
@Henzej: Ją akurat nie stoję na bramce bo jestem dobry
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 20:34
Co to znaczy strzelić bramkę bo nigdy jakoś z tym do czynienia nie miałem nie miałem ?
Odpisz
11 października 2015, 18:04
@Segiusgs: ''Dostać" gola w piłce nożnej.
Odpisz
5 października 2015, 17:25
Ten moment kiedy nie znasz tego uczucia bo najlepiej grasz na bramce, obronie i pomocy
Odpisz