Po tym jak sonda New Horizons odleciała
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2015, 23:05
To Pluton?
Odpisz
19 października 2015, 18:01
@PolonezSSJ1: Nie, kompania.
Odpisz
19 października 2015, 18:11
@PolonezSSJ1: Nie to Nowy Jork
Odpisz
Edytowano - 19 października 2015, 18:15
@Myszkapl: Nie bo brygada.
Odpisz
19 października 2015, 19:04
@PolonezSSJ1: Nie, hiszpańska inkwizycja. Tego się nikt nie spodziewał! Huehuehue! >:D
Odpisz
19 października 2015, 19:08
@julka1280: Spodziewałem się takich kłamstw.
Odpisz
19 października 2015, 19:12
@amekninja555: Toż to herezja! Zastosować poduszeczki!
Odpisz
19 października 2015, 20:10
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Proponuje przejść od razu do wygodnego fotelu kardynale.
Odpisz
19 października 2015, 20:22
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Tylko nie poduszeczki!
Odpisz
19 października 2015, 21:14
@MCAssassin: Chociaż... Może zastosujemy krateczkę?
Odpisz
19 października 2015, 22:00
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Ale... czy masz ją przy sobie kardynale?
Odpisz
19 października 2015, 22:24
@MCAssassin: Czekaj... *podaje kratę* jakąś mam
Odpisz
19 października 2015, 22:31
@julka1280: Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą hiszpańską inkwizycją? Nowy jestem. :P
Odpisz
19 października 2015, 22:37
@Kamizo: Wpisz na YouTube "Python No-one expects the Spanish Inquisition"
Odpisz
19 października 2015, 22:53
@pako8: Ok, dzięki.
Odpisz
20 października 2015, 15:56
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: to na pewno ta?
Odpisz
10 maja 2016, 19:52
@julka1280: Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji!
Odpisz
19 października 2015, 21:07
cześć robie server proxy na Minecraft Zyczu: IP: 441.51.990.41:5328. szukam też moderatora i czy naprawiacza...... pozdro ;D
Odpisz
20 października 2015, 07:23
@Katrtlen: Troll... .'*'.
Odpisz
19 października 2015, 18:59
Poza wieloma ludźmi interesującymi się astronomią to nikt.
Odpisz
5 października 2015, 19:42
Wiem, że się, ku*wa, czepiam, ale... *New Horizons.
Odpisz
5 października 2015, 19:46
Tak czułem, że coś jest błędnie.
Odpisz
19 października 2015, 18:17
Ale na obrazku jest dobrze napisane...
Odpisz
19 października 2015, 18:25
@pancerny366: Wcześniej nie było.
Odpisz
19 października 2015, 18:40
@UkradliMiNick: A to przepraszam, zwracam honor.
Odpisz
19 października 2015, 18:27
*już nikt o NIEJ nie pamięta. Podmiotem w dalszym ciągu jest "sonda".
Odpisz