Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2015, 17:28
AHA. Blok ekipa jest z Warszawy XD
Odpisz
11 października 2015, 15:10
W tym kraju tylko wpie**ol dostaniesz za darmo :DD.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 18:40
Nah, często trzeba zapłacić telefonem lub portfelem... Chociaż, jeśli ich nie masz to i tak dostaniesz, więc tak, płacisz za wpie**ol tylko wtedy, gdy masz środki. xD
Odpisz
11 października 2015, 18:58
@Pr0fesor: ( Slogan dresów On ) Wpie**ol dostają tylko konfidenci i pedał.
Odpisz
11 października 2015, 21:56
A ciapate? :V
Odpisz
12 października 2015, 14:50
Też.
Odpisz
11 października 2015, 19:00
Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wieży to tu hejty ! |___|
Odpisz
11 października 2015, 16:31
Nowa Huta to tak zwany wpie**olland
Odpisz
11 października 2015, 15:06
Co to jest ?!
Odpisz
11 października 2015, 15:09
blok ekipa jak nie znasz to nie pytaj
Odpisz
11 października 2015, 15:27
@fil341: Jak sie nie zna , to się pyta -_-
Odpisz
11 października 2015, 15:35
@fil341: "Jak nie znasz to nie pytaj" Możesz wyjaśnić mi sens twojej wypowiedzi?
Odpisz
11 października 2015, 19:07
@Maks2603: Jak wiesz ile to 1+1 to zapytaj sie kogoś innego, a jak nie wiesz to umrzyj w niewiedzy.
Odpisz
11 października 2015, 15:05
jakie pikne...
Odpisz
11 października 2015, 15:01
Gdy to widzę, myślę tylko jedno: Mój kraj taki piękny :')
Odpisz
6 października 2015, 23:30
Hmm... rdzenni mieszkańcy nowej huty? Nie lepiej krócej? Przecież to nowohutasy!
Odpisz
6 października 2015, 16:23
...z żelaznym rękodziełem ludowym.
Odpisz
5 października 2015, 21:55
Fajnie,że ci trzej mieszkają w Warszawie na Grochowie.
Odpisz
6 października 2015, 01:44
@Crobat: Avatar ciekawy. Taki sam jak obrazek na dole.
Odpisz