Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2015, 21:02
=Ciepła miłość.
Odpisz
13 października 2015, 16:03
ja wole kako i przydał by się do tego jeszcze komputer
Odpisz
13 października 2015, 11:18
Może być kakao i pies?
Odpisz
11 października 2015, 19:57
cholera a mi ostatnio kota samochód rozjechał
Odpisz
11 października 2015, 20:07
@TheBDQJP: Mogę ci go zastąpić... Kochany ;3;
Odpisz
11 października 2015, 20:09
@Meuflagiator2000: Nikt nie zastąpi mruczusia!!! *płacze*
Odpisz
11 października 2015, 20:15
@TheBDQJP: Dobra ku*wa nie płacz bo mnie gliny za nielegalne mruczanie złapie... Masz pisiont groszy (nie wydaj na głupstwa)
Odpisz
11 października 2015, 20:37
@Meuflagiator2000: *dzwoni na policje*
Odpisz
12 października 2015, 21:13
@TheBDQJP: *zjada telefon*
Odpisz
12 października 2015, 21:26
zjada ci głowe
Odpisz
12 października 2015, 08:40
Wiele bym dała za takiego kotełka
Odpisz
12 października 2015, 21:12
@HetzersGonnaHetz: . . . Miał xD
Odpisz
12 października 2015, 17:30
+ Zimny komputer
Odpisz
12 października 2015, 15:34
Mam cały zestaw w wersji podwójnej. Nazywa sie "2-Pack-Jesień-Zima"
Odpisz
12 października 2015, 11:27
Chyba na zimę. Jesień się skończyła
Odpisz
12 października 2015, 08:07
U mnie dziś spadł śnieg
Odpisz
12 października 2015, 03:24
zamiast herbaty kakałko :D koc obowiązkowo, kot jako termofor +telefon albo dobra książka i można siedzieć cały dzień w łóżku :D
Odpisz
11 października 2015, 19:18
+ Ciepły pad
+ ciepłe okulusy
+ ciepłe kontrolery
Odpisz
11 października 2015, 19:24
@jaccku321: +oczywiście pc
+ps4
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 19:25
@jaccku321: Jeszcze kakao (kakałoo)
Odpisz
11 października 2015, 19:39
@rafal603: Na ch*j komu pc? TYM BARDZIEJ POD RĘKĄ?!
Po 2: Na ch*j komu ps4? TYM BARDZIEJ POD RĘKĄ?!
PS4 jest beznadziejne, możesz hejcić w ch*j, ale taka prawda. Ja tam wielbię szóstą generację (PS2, XBOX). Możesz mówić co chcesz, ale Next Gen, i Last Week Gen jest beznadziejne. Mało jaki sprzęt udźwignie te gry, do tego dochodzi nieprzyjemna dla oczu grafika (+2GB wcale nie jest ładne, bije po oczach), no i po prostu szkoda patrzeć na te generacje.. po prostu żal, że to tak szybko się zmieniło (NIE, NIE CHODZI MI O GRAFIKĘ! CHODZI O GRYWALNOŚĆ, MONOTONNOŚĆ I BOREDNOŚĆ!) :/
Bardziej do ogarnięcia, przyjemne dla oczu i DAJĄCE PRZYJEMNOŚĆ, NIE PŁACĄCE ZA GRANIE (TAK, CHODZI MI O PORTALE TYPU STEAM, ORIGIN, UPLAY, PLAYSTATION STORE.) JEST PS2 ORAZ XBOX.
Na xboxie były kultowe gry, które nigdy się nie znudzą (CS, Halo, Heroes 3-5) a na PS2... PODOBNIE (Final Fantasy 10-15, Battlefield 1-2, Killzone).
Odpisz
11 października 2015, 19:39
@jaccku321: Pad i kontroler to nie to samo?
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 22:21
Każdy pad to kontroler, ale nie każdy kontroler to pad. :|
Dualshock 3 jest kontrolerem i padem.
Wiimote (Wii Remote) jest kontrolerem, ale nie jest już padem.
Odpisz
11 października 2015, 22:43
@jaccku321: Czyli dobra grafika nie jest ładna... spoko 👍
Odpisz
6 października 2015, 09:36
Przykryć,popić,pojeść.Dla mnie spoko.
Odpisz
11 października 2015, 22:23
@Crobat: Nie polecam jedzenia koców, strasznie ciężkostrawne. :|
Odpisz
11 października 2015, 20:03
Mogę pomóc |:
Odpisz
11 października 2015, 21:44
@Mrkociak: *przytula*
Odpisz
11 października 2015, 19:18
Wszystko fajnie. Szkoda, że ja na Zimę robię sobie zimne napoje, ochładzam się i lubię jak jest mi zimno w nocy. Normalnie wybryk natury.
Odpisz
11 października 2015, 19:35
@dustin2001: Hehe, ja lubię jak jest mi ciepło a wokół jest zimno.
Odpisz
11 października 2015, 20:50
@dustin2001: Mam tak samo... wybryki natury łączmy się*
Odpisz
11 października 2015, 21:39
To akurat chyba każdy czasami lubi.
Odpisz
11 października 2015, 21:40
@dustin2001: Ale zimno też lubię :) Lody w zimie, mniam.
Odpisz
11 października 2015, 21:43
Delicje.
Odpisz
11 października 2015, 20:58
Bez kota i biorę.Jest wersja z psem?Jeśli tak to po jakiej cenie?
Odpisz