Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar benito21

15 października 2015, 14:51

Tyle,że mieszkańcy bikini dolnego kąpią i myją się w błocie.

Avatar Caffreze

24 lutego 2017, 22:06

@benito21: skalmar, spongebob, każdy...?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 października 2015, 23:05

Albo: jest plaża i spongebob nie umie pływać, rozpalają ognisko w wodzie, ryby chodzą na płetwach, jak spongebob nalewa mleka do miski zostaje w misce.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lutego 2016, 16:52

@wampirra107: No wiem, nawet to prawda i tonw realu

Avatar wampirra107

16 marca 2016, 20:54

używa technologi pod wodą

Avatar wampirra107

24 lutego 2016, 13:56

w tej bajce niektóży toną
a spongebob w jednym odc powiedział że nie umie plywać

Avatar CukiereczeQ

25 grudnia 2015, 18:10

nie ma wody pod wodą?

Avatar BloodyMonster

14 grudnia 2015, 17:34

Hmm.....
Może powiedzieli za mocnego suchara i wyschło?

Avatar BlockedUser

16 października 2015, 21:33

Chodźmy się wykąpać w Błotnistej Lagoonie - tekst nr 2

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 13:48

Co to za odcinek, nie widziałem nigdy :o

Avatar Ahakochamlol

14 października 2015, 22:16

dołączam się do pytania

Avatar Gal_Anonim

6 października 2015, 22:21

Basen pod wodą; fuck logic.

Avatar bylejakbylegdzie

14 października 2015, 18:09

@Gal_Anonim: mają pod wodą:
-deszcz
-ogień
-wodę w kranie
-plaże nad morzem
i wiele wiele więcej

Avatar Sebastian152

14 października 2015, 17:53

Nie ma wody w wodzie 🌊

Avatar Didsy_Down

14 października 2015, 17:09

kurde niema wody w basenie pod wodą xd

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 17:07

" Przecież mieszkamy pod wodą, idioto. "

Avatar Aikido_team

14 października 2015, 14:32

ciekawe czemu???

Avatar Illuminati

14 października 2015, 13:05

minecraft"owiec powiedział by "lol niezaladowany chunk"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar JedenPrawdziwyAdmijin

17 października 2015, 13:15

@Sumer: Wybieram Biedronkę.

Avatar creeper_girl

26 kwietnia 2016, 20:14

@Illuminati: idź stąd

Avatar aarrttuurroo5

Edytowano - 14 października 2015, 13:06

Wiedziałem że się przyda

Avatar MasterChleb

14 października 2015, 13:02

To je spongebob, tego nie ogarniesz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Północne Węgry

Mało znany szczegół

Za co ta premia

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka