Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar setinek2006_2

26 maja 2017, 15:58

Myślałem Że To Był Ten Phantom Z Importowanych Eksportów

Avatar Fukomat

12 października 2015, 16:24

co to za gra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar playerr1488

7 marca 2016, 17:43

@Fukomat: GTA 5

Avatar Fukomat

7 marca 2016, 20:38

@playerr1488: IE....

Avatar Hairstreak

12 października 2015, 01:47

"Gdy Ona powie, że jej rodziców nie ma w domu"

Avatar NinjaPotato

11 października 2015, 22:39

prawie jak w Saints Row

Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 21:48

Like a Boss B)

Avatar Oliwka_99

11 października 2015, 21:46

jaak??! o.O

Avatar aojx0

11 października 2015, 21:39

Która część jest waszą ulubioną?

Avatar Illuminati

11 października 2015, 19:18

and this moment kelwin know, he fuck up

Avatar Sebzer

11 października 2015, 19:03

trzeba to opatentować

Avatar Sebzer

11 października 2015, 19:02

dlaczego w to nie inwestujemy?

Avatar Jasonicos

11 października 2015, 16:26

Czyżby mod na zwiększenie masy pojazdu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 18:26

@Lika_PL: To zwiększenie wagi tez zmodyfikowal

Avatar Mrkociak

11 października 2015, 18:42

Musiał to zrobić, bo by zwalniał jak uderza.

Avatar kajko

11 października 2015, 17:44

Widziałem w newsach mojego GTA V na steamie. Niezłą bekę miałem, ten sam koleś zrobił to z przyczepą od TIRa przelatującą nad mostem.

Avatar ALKATRAZ

11 października 2015, 16:18

ciekawe kiedy gta 6, pewnie to już będą tylko na konsolach

Avatar polandball1

11 października 2015, 17:16

@ALKATRAZ: Proszę usuń konto elekta

Avatar TRATAK

11 października 2015, 16:26

zaczynają się znowu mody
później będzie się jeździło gigantycznym kucykiem pony:X

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

11 października 2015, 16:23

bo śledz jedzie XD

Avatar Jasonicos

11 października 2015, 17:00

@dwadwdadawdawdawdawdawd: Podobno skończyłeś ze swoją działalnością.

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

11 października 2015, 18:23

@Jasonicos: ale skończyłam z obrazkami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Za co ta premia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie zadzieraj z bobrami

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka