Pokemon Go odmieni nasze życie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2017, 00:18
Miało być tak pięknie, a tu tylko 7-latki biegające po ulicy z telefonami przy nosie krzyczące "TAM ByL pIKACZU!!!11 hODZCIE mówiE WaM!!!!11"
Odpisz
6 października 2015, 17:06
Będzie bronił swojego dziewictwa.
Odpisz
6 października 2015, 20:56
@Crobat: Ja pie*dole, twój avatar.
Odpisz
6 października 2015, 21:00
@Rewrew: Co?Szedłeś spać?
Odpisz
6 października 2015, 21:16
@Crobat: Czemu miałabym pójść spać?
Odpisz
6 października 2015, 21:19
@Rewrew: Teraz i tak już nie pójdziesz.
Odpisz
6 października 2015, 22:25
@Crobat: idź lepiej zobacz se outlast whatever
Odpisz
7 października 2015, 16:59
@Crobat: No i czego zmieniłeś ten avatar?
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 17:34
@Rewrew: Żeby wszyscy się dziwili.Sam Tzeentch byłby dumny z mojej intrygi.
Odpisz
11 października 2015, 22:27
@WolfWolfyWolf: Outlast nie jest straszny, jednakże i tak stoi na wyższym poziomie niż Five Nights at Freddy's.
Odpisz
12 października 2015, 07:41
@Shibitsu: zagraj sobie sam w domu, w ciemnym pokoju o 00:00...
Odpisz
12 października 2015, 14:43
@WolfWolfyWolf: To jest śmieszne. Grałem w to i miałem beke jak robiłem przeciwników w ch*ja, bo są wolniejsi ode mnie. :v
Odpisz
12 października 2015, 14:52
@Shibitsu: ta, ale co jest niby najstraszniejsza grą? statystycznie amnesia i outlast
Odpisz
12 października 2015, 15:00
@WolfWolfyWolf: Silent Hill, Fatal Frame, najnowsza SOMA, oczywiście Amnesia. Wymieniać dalej?
Odpisz
6 października 2015, 17:44
W sumie - wspólne hobby. Nie taki zły sposób na zawarcie znajomości.
Odpisz
11 października 2015, 15:29
@elementiro: Ciekawe jak bardzo wplynie to na poziom nauczania na swiecie i ilosc uzaleznien od telefonów.
Odpisz
11 października 2015, 12:03
Ja liczę na jakieś turniejo-eventy organizowane przez fanów czy coś
Odpisz
11 października 2015, 12:24
@fil341: będą eventy z legendarnymi pokémonami, zobacz trailer
Odpisz
11 października 2015, 12:58
@Kubox123456: to wiem ale nie o takie eventy chodzi tylko eventy które będą zbierać graczy w formie jakiegoś turnieju czy będzie jakiś pracownik jako gym leader o takie rzeczy mi chodzi
Odpisz
11 października 2015, 12:10
Także jestem do tego sceptycznie nastawiona, ale jeżeli będzie to tak dobrze się prezentować jak producenci to przedstawiają to będę zbierać fundusze :D, po to aby żadnego trenera nie spotkać w moich okolicach :P.
Odpisz
20 października 2015, 19:21
Przestraszysz ich swoją potęgą czy wyłapiesz wszystkie pokemony w okolicy? :)
Odpisz
8 października 2015, 05:32
*puszcza pokemonową muzyczkę*
Odpisz
6 października 2015, 18:11
Lepsze pytanie. ,,You are girl or a boy?".
Odpisz
6 października 2015, 23:06
@Mycha2001: Are you a boy, or are you a girl?* Z tego co pamiętam to właśnie tak mówił c:.
Odpisz
6 października 2015, 22:50
Wrzysty tak się tym jarają jak to tak na pewno nie będzie to tak wyglądać
Odpisz
6 października 2015, 18:47
Już wkrótce, w erze Pokemon GO
Odpisz
6 października 2015, 17:38
Soon :>
Odpisz