Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2019, 19:30
Nick : Schopenhauer7
Klasa : pesymista poeta
Lvl : 13
Atak : wiersz o Twojej śmierci
Super atak : realizacja wiersza
Obrona : książka
Broń : piuro
Odpisz
12 lutego 2019, 21:58
Nick: Krzysiulka10
Klasa: Poje**ny memiarz
Lvl: 15
Staty:
HP - 500 (Bo jest gruby)
ATK - 75 (99999999999999999 gdy użyje body slama)
Speed - -100
Ekwipunek - Pełny set memiarza, amulet spie**olenia
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2018, 15:37
nick: Soczyniaaa
klasa: Użytkowniczka Internetu
Lvl: 12
EQ: Laptop, telefon, Power bank, Sweter, Kakao,multum kotów, ciemne dżinsy, muffinki
Serwery: Jeja.pl ,Yt, On anime
Odpisz
29 listopada 2017, 20:13
nick:BCV11
klasa: anon
lvl: 14
Odpisz
18 września 2017, 18:23
Nick: Senedrom
Klasa: Gracz konsolowy
Lvl. 15
mogę wbić na część serwerów legalnie a na część nielegalnie
Odpisz
21 lipca 2017, 16:21
Nick: Roxy697 (aktualniej Yanderefox/Hyphae żałuję tego że na jeja nie da się [chyba] zmienić nicku)
Lvl: 13
Klasa: ch*j wie (trochę demon trochę anioł xd)
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:40
Nick: Maszterek583
Klasa: Cygan
LVL: 13
EQ: zbroja z nokii maska mordoru Mega legendarna super wykokszona kosa analnej penetracji +Over9000 PS:mam zdjecia EQ ale nie chce mi sie wysyłać
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:41
@Maszterek583: a zapomnialem... Gra na serwerach: Jeja.pl (rekomendowany lvl 8-14 lvl) stara Trollpasta Wiki (rekomendowany lvl 10-16)
Odpisz
8 maja 2016, 20:44
ZEBY BYĆ MILIONEREM WBIJ POZIOM 4
Odpisz
8 października 2015, 20:40
Aby wbić na serwa "Facebook", musisz wbić lvl 13
Odpisz
8 października 2015, 20:44
@PLtymek: Wbilem ale nie zamierzam. :|
Odpisz
8 października 2015, 20:55
czemu nie zamierzasz wbijać na 13 lvl? ;-;
Odpisz
8 października 2015, 20:58
Wbił 13 lvl, ale nie zamierza wbijać na fejsbuka.
Odpisz
8 października 2015, 21:22
@DeadExtreme: Dziękuje kapitanie ;-;
Odpisz
8 października 2015, 21:40
Bo chce popełnić samobójstwo.
Odpisz
9 października 2015, 20:43
@PLtymek: Ja na lv11 wbiłam
Odpisz
10 października 2015, 01:24
@Masz_: Chcesz potke na expa?
Odpisz
10 października 2015, 07:46
@Masz_: czity
Odpisz
8 października 2015, 21:48
Jednym z trudniejszych zadań jest pokonanie bossa Dyrektor z dungeonu Szkoła.
Odpisz
8 października 2015, 21:53
@the_MUSZEK: Czy ja wiem. Na tych dungeonach 7-13 lvl, większe problemy sprawiła mi Pani od przyrki.
Odpisz
8 października 2015, 21:58
@DeadExtreme: pjona
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 06:48
@DeadExtreme: A u mnie to pani od techniki, która wyzywa uczniów od menelów, wrzeszczy,, Zamknąć mordy" itp.
Odpisz
9 października 2015, 20:41
@DeadExtreme: ta mi na lv12 chyba największe problemy sprawia Pan od Niemca i konczenie lekcji o 16
Odpisz
9 października 2015, 20:39
taka zabójczy lv12
Odpisz
9 października 2015, 12:34
Lvl 16.
Quest: Szkoła ponadgimnazjalna
Szczegóły: ukończ Zasadniczą Szkołę Zawodową i zrób kwalifikację T.4.
Nagroda: Świadectwo ukończenia szkoły oraz Magiczny Zwój Kwalifikacji dzięki któremu zdobędziesz pracę.
Bonus: Za świadectwo z czerwonym paskiem czeka na ciebie niespodzianka.
Odpisz
9 października 2015, 14:03
@TheVellox46: lvl 15 dla mnie to jest za trudne nabije lvl i przyjde
Odpisz
9 października 2015, 08:49
lvl 14 i 5% do kolejnego teraz za chwilę w szkole mam sprawdzian ustny z języka demonów i jak nie zdobędę rangi minimum D to spadnie na mnie przekleństwo "szlaban".
Odpisz
9 października 2015, 07:46
Lvl. 14
Rasa: Bemer
Klasa: Wojownik
Eq: Furia Niebios | stalowa zbroja
Odpisz
9 października 2015, 07:38
Lvl ∞.
Odpisz