Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polska_z4smazka

Edytowano - 12 października 2015, 16:00

Bo trzeba zamiast tego wiedzieć o tym, jaka była struktura społeczeństwa w starożytnych Atenach.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar legend77

12 października 2015, 19:29

@Polska_z4smazka: jak chcesz ....

Avatar Polski322

21 kwietnia 2017, 00:57

@legend77: Bum madafaka!

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2017, 21:22

w parku jordana ma nawet pomnik

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 17:53

miałem w książce od historii

Avatar erykhim44

13 października 2015, 16:35

Jeżeli nowa era to ci współczuję ;-;

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 14:26

@erykhim44: chociaż teraz nie mam problemów

Avatar erykhim44

14 października 2015, 19:33

Dalej ci współczuję.

Avatar ololol

16 maja 2017, 23:38

@erykhim44: Ja mam nowa era.

Avatar amanda

12 października 2015, 20:46

W Szymbarku stoi taki niedźwiedź i jest opisana cała jego historia

Avatar reLik

12 października 2015, 19:09

U mnie w mieście jest jego pomnik (Żagań)

Avatar
Konto usunięte

6 października 2015, 18:25

E tam zaraz mało kto. O ile dobrze wiem w podręcznikach do 4 lub 5 klasy jest cała jego historia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar wojtun

12 października 2015, 15:53

ja to mam :)

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 16:22

@Chileball: Miło słyszeć, że ktoś szczerze interesuje się ludzką przeszłością :)

Avatar dustin2001

12 października 2015, 15:50

Ja go znam i jestem dumny.

Avatar J2319

12 października 2015, 15:48

Ja wiem i pamiętam o nim ;V

Avatar Klulik

12 października 2015, 15:19

1 napis to niemiecku,dziwne że nazwali swoją firme,imieniem wroga,i dali rysunek Wojtka.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 15:32

@Klulik: Gdzie tu masz język niemiecki? Beartown to brytyjski browar i wszystko jest tam napisane po angielsku.

Avatar legend77

12 października 2015, 15:42

@Klulik: beartown to nazwa wroga hmmm...... radze się pouczyć a nie odrazu to wrodzy ! wrodzy ! nawet niewiedząc

Avatar Klulik

12 października 2015, 16:03

@legend77: Mój błąd,ide do działu gier.

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 6 października 2015, 17:22

Ci, którzy na jeja zabawiają dłużej powinni wiedzieć o Wojtku. Kilka razy już się pojawił o nim obrazek z jego historią. Taki bały tekst na czarnym tle z zdjęciami. Przynajmniej ja to pamiętam.
EDIT: Scrolluję w dół, a tu O_o

Avatar papanko24

12 października 2015, 15:12

@Szymon123PL: dół

Avatar Windows_10

6 października 2015, 17:29

To na dole jest powiązane z tym?

Avatar SirPomarancza

8 października 2015, 22:22

@Windows_10: Tak, chodzi o tego misia.

Avatar Youtuber

12 października 2015, 15:40

@Windows_10: Jakbyś nei był leniwy to na drugim obrazku znalazł byś napis "Polish" i byś się mógł domyślec, że w ten produkt jest powiązany z Polską.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Angielskie śmieszki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka