Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2018, 15:48
no to ma ktos bardo dlugiego nosa
Odpisz
6 października 2015, 19:51
Noszę okulary, ale mam małą wadę wzroku (0,5), mimo to znajomi często się mnie pytają czy bez nich widzę, a gdy je ściągam machają mi ręką przed twarzą, jakbym bez nich była ślepa -_-
Odpisz
6 października 2015, 22:28
@superkara10: Who cares?
Odpisz
7 października 2015, 21:25
@AimPolak: Nobody ;)
Odpisz
10 października 2015, 15:00
@superkara10: jak tak mam przy 4,5 do tego znajomi robią konkursy kto dłużej wytrzyma w moich okularach..
Odpisz
10 października 2015, 15:16
@szynszyla369: Niezle. Ja mam tylko 2.5 i chodze w nich caly dzien a jak sciagne je to mam dziwne uczucie.
Odpisz
10 października 2015, 17:45
@superkara10: so sad ; _ ;
Odpisz
10 października 2015, 17:45
@superkara10: so sad ; _ ;
Odpisz
11 października 2015, 02:04
@szynszyla369: Gdy ma a się taką wadę wzroku, to jak wyglądają okulary, są grube szkiełka?
Odpisz
11 października 2015, 02:42
@Meuflagiator2000: Dosyć grube, już mi wystają z oprawek.
Odpisz
11 października 2015, 09:16
@szynszyla369: O ch*j xd Odstają widocznie?
Odpisz
11 października 2015, 14:38
@Meuflagiator2000: Tak z 10 milimetrów :/
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 16:28
@szynszyla369: tzn. 1cm .-. xd
Odpisz
11 października 2015, 16:44
@Meuflagiator2000: ciiii…… xD
Odpisz
11 października 2015, 20:05
@szynszyla369: Nikomu nie powiem c;
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:29
@ragnarok5255: też mam 2.5 😄
Odpisz
11 października 2015, 14:57
Tru :/
Odpisz
10 października 2015, 17:32
Fajnie, że powstał taki gif :) Sama noszę okulary mam -4 i to się cały czas pogłębia :/ Dużo osób mnie pyta jak to wszystko wyglada dla mnie bez okularów od teraz mogę im pokazać ten gif ;)
Odpisz
10 października 2015, 23:10
@JusAga: Sama mam 4,5 i się pogłębia :/ Najgorszy jest wf bo nie można ćwiczyć w okularach...
Odpisz
11 października 2015, 10:35
@szynszyla369: Rozumiem co czujesz mi się psuje i psuł wzrok przez sterydy które brałam ze względu na przewlekła chorobę :/ Ale na szczescie moja pani od wf jest wyrozumiala i mogę ćwiczyć z okularami :)
Odpisz
10 października 2015, 16:09
Nie, to tak nie wygląda, bo na noszonych codziennie okularach zawsze są odciski palców i tłuste plamy.
Odpisz
10 października 2015, 18:24
@Ziemniok: Od czego są chusteczki do okularów?
Odpisz
10 października 2015, 19:51
@Myszkapl: Do rozmazywania ich jeszcze bardziej, jak w moim przypadku...
Odpisz
10 października 2015, 20:01
@SurMix: Mówiąc chusteczka nie miałam na myśli jakiejś ściereczki :/
Kupuje się chusteczki do okularów i one mają chyba alkohol czy coś tam, nimi się wszystkie paskudztwa usunie.
Odpisz
10 października 2015, 20:44
@Myszkapl: Aaa ;d
Ja dostałem jakąś taką ściereczke własnie jak kupowałem okulary :D
Odpisz
7 października 2015, 14:51
Taka krótka historia.
Mam astygmatyzm. Dla nie wiedzących polega to na tym, że w oku zamiast jednego "obrazu" powstają dwa różne. przez to literki (szczególnie okrągłe) dla mnie mają różne kształty. O wygląda jak G albo B albo nawet P
Idąc przez miasto często widzę inne napisy niż w rzeczywistości są (bez okularów) i czasami zdarza mi się zaśmiać z "nie śmiesznych" tekstów. nie powstał jeszcze gif (albo nie zauważyłem) przedstawiający ten sposób postrzegania.
Odpisz
7 października 2015, 15:36
@pelus1999: Jestem ciekaw w jaki sposób naprawiają to okulary. Oświecisz mnie na jakiej zasadzie to działa?
Odpisz
8 października 2015, 17:05
@Shibitsu: w okularach są to soczewki kulistyczne (wybacz nie pamiętam jak dokładnie się nazywały - ale sobie przypomnę) i są one robione tak jakby na zamówienie. podczas badania komputer wylicza jakie powinny być dla oka i są wykonywane specjalną maszyną, przez co są droższe.
Odpisz
8 października 2015, 19:59
@pelus1999: Ah, już rozumiem. Dzięki za wytłumaczenie.
Odpisz
10 października 2015, 14:30
@pelus1999: Cylindry?
Odpisz
10 października 2015, 14:59
@the21gryzon: cylindryczne. tak masz rację
Odpisz
10 października 2015, 15:46
@pelus1999: Pjona, mam to samo .-.
Odpisz
10 października 2015, 16:35
@pelus1999: też mam astygnatyzm :(
Odpisz
10 października 2015, 16:59
Ja też! Pjuna!
Odpisz
10 października 2015, 16:34
nie prawda kiedy ma się okluary przy nosie to wszystko dobrze widać (noszę okulary)
Odpisz
7 października 2015, 16:56
truuuuuu
Odpisz
6 października 2015, 22:05
tru story
Odpisz
6 października 2015, 21:48
zawsze nosiłam okulary ale jak je ściągam to widzę normalnie o-o
Odpisz
6 października 2015, 21:35
I sprawa została wyjaśniona...
Odpisz
6 października 2015, 20:58
Aha moje życie stało sie inne
Odpisz
6 października 2015, 19:30
W 20 minucie szkiełko pęka.
Odpisz
6 października 2015, 20:22
Nom. :/
Odpisz