Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 15:26
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 17:02
Czy tylko mnie wku*wiają wojny między platformami?
Odpisz
7 października 2015, 17:03
@JustPlayGames: Tak. Ja mam wywalone.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 17:14
@JustPlayGames: Tak. Te ciągłe sprzeczki między zwolennikami Xbox, a Playstation są całkowicie zbędne. Konsolowcy sami siebie tym poniżają. Tylko potwierdzają przekananie, że gracze PC przewyższają ich o lata świetlne. Wniosek?
>przenieś się na PC
>patrz jak konsolowcy dokonują bratobójczej wojny
> miej wyje**ne, bo wiesz, że niezależnie od tego który z nich wygra, i tak ty będziesz lepszy
Odpisz
7 października 2015, 17:18
Pc Master race <3
*staje z ninją gotowy do odparcia ataków konsolowców z bólem dupska*
Odpisz
7 października 2015, 20:11
*PC Mustard Race
Odpisz
7 października 2015, 20:35
@TheTemplar: *odbija hejt, strzela tak małym pociskiem, że konsolowiec go nie zobaczy*
Odpisz
7 października 2015, 21:34
Tyle, że nie jestem konsolowcem, musztardowcu.
Odpisz
7 października 2015, 21:36
@TheTemplar: Nie umiesz się bawić xd
Odpisz
7 października 2015, 21:36
*Woła Oryxa*
Odpisz
Edytowano - 7 października 2015, 21:39
@TheTemplar: A jednak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pokonasz mnie. Umiem internety. *hakuje Ci plyte główną*
Odpisz
8 października 2015, 21:59
Ale wojna trwa między wszystkimi platformami. Szczególnie między PC-towcami a konsolowcami, więc nie mogę się z tobą zgodzić.
Odpisz
12 października 2015, 11:49
@JustPlayGames: W takim razie niech konsolowcy połączą siły przeciwko pecetowcom zamiast walczyć nawzajem między sobą. Podobnie było z Grekami i Persami. Sparta i Ateny rywalizowały ze sobą, ale gdy dochodziło do wojen z Persami, wtedy łączyli swoje siły. W przypadku konsol tej współpracy nie ma, co widać na przykładzie tego obrazka.
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:52
@JustPlayGames: ja to bym np chciał zagrać w csa na kompie z kolegą który ma ps3. i co teraz?
Odpisz
1 lipca 2019, 18:54
@JustPlayGames: no gdybyś miał PS4 a twój kolega Xbox one to byłbyś wku*wiony tak jak on
PS4 KRÓL
XBOX ONE NOOB
Odpisz
16 marca 2018, 22:26
Ach, moje kochane PS2... dostałem jak miałem 3 latka i pykałem sobie w najlepsze przez całe moje dzieciństwo... ale "nastała bieda, PS2 się sprzeda" i dzieciństwo odeszło na zawsze... Służyło mi całą dekadę...
RIP Playstation rozwalgo (2005-2015) {*}
Odpisz
11 września 2017, 20:08
XBOX=PS2
XBOX360=PS3
XBOX ONE=PS4
putło na chejty \________________/
Odpisz
3 września 2016, 10:10
Xbox/Ps2/Gamecube (win)
Xbox360/Ps3(Draw)/Wii (Draw)
Xone/Ps4(Draw)/WiiU (Draw)
tak to wg mnie wygląda
\_______/
Odpisz
22 grudnia 2015, 22:09
U mnie jest tak:
PS1 lepsze od BoxForm [starej konsolki Microsoftu, która była niewypałem] - Bo BF miał beznadziejny render, mało gier i słabe wnętrzności
Xbox lepszy od PS2 - Bo na Xboxa wchodziły gry takie jak Halo, Counter-Strike 1.0, Half Life 2.
Xbox 360 lepszy od PS3 - Ponownie Hity takie jak Halo, ale przede wszystkim lepsze wnętrzności do odtwarzania gier na obu platformach.
Ale PS4 lepsze od Xbox One - Nie mam zamiaru płacić za słabe gry na słabych wnętrznościach miesięcznym/tygodniowym/rocznym, drogim abonamentem.
Odpisz
30 grudnia 2015, 21:19
@jaccku321: Nax360 lepsze gry? Polecam zapoznać się z: Uncharted, Beyond, Heavy rain, God of war i wiele więcej. Na x360 są tylko 2 dobre (moim zdaniem) gry: Fable 2 i Wiedźmin 2
Odpisz
30 grudnia 2015, 21:42
@CynicznyIntelektualista: "Ponownie hity takie jak Halo, ale przede wszystkim lepsze wnętrzności". Głównie chodziło mi tu właśnie o parametry, ale sorry, moim zdaniem i tak X360 ma lepsze gry.
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:33
@jaccku321: Poza tym, Xbox był o wiele gorszy od ps2. Chodziło głównie o datę wydania czyli po prostu większość ludzi miało już ps2 i nie potrzebowali drugiej konsoli. Ps 2 miało o wiele lepsze gry. A bebechy w Ps3 i X360 praktycznie się nie różnią. Np. Ps3 ma czytnik blue-ray, a xbox Hddvd, Xbox ma usb 2.5 a ps3 2.0. I to są głównie te różnice, żadnych większych nie ma :). PS3 wygrało przede wszystkim lepszymi exclusivami, Darmowym internetem, lepszym (moim zdaniem) padem, bardziej opłacalnym abonamentem plus. 3 sprawa. Nie wiem co ludzie widzą w Halo: Prosta gra na zasadzie Biegnij, strzelaj, biegnij, strzelaj, Bez fabuły, bez sensu zupełnie jak CoD
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:49
@CynicznyIntelektualista: 1. No nwm, możesz myśleć, że PS2 ma lepsze gry, ale o gustach się nie dyskutuje.
2. To tak jakbym powiedział "Xbox One ssie bo został wydany później niż PS4"
3. I tak dla mnie lepszy jest X360, delikatnie lepsze wnętrzności i lepsze gniazdka. Możliwości też większe.
4. Widocznie nie grałeś w Halo...
Odpisz
16 stycznia 2016, 12:34
@jaccku321: BoxForm<PS1 XBOX<PS2 XBOX360=PS3 XONE<<<<<<<PS4 ( Nie wielbie sony, ale moon zdaniem robią lepsze konsole).
Odpisz
7 kwietnia 2016, 09:39
@jaccku321: jak dla mnie to xbox wygrał tylko w 360 vs ps3, ale w bebechach miał mnie więcej to samo. ps4 JEST lepsze głównie za sprawą marketingu, oraz o eiele lepszą gamą gier. może jest to lepiej widozne w ps2, ale mimo wszystko xbox przegrał wtedy na całej linii. szzególnie w kwestii piractwa. I TAK, moment premiery ma znaczenie. ogromne, biorąc pod uwagę że teraz xbox one musi nadrabiać straty. Ufff, a wszystko to oczami mniej więcej bestronnego pctowca, który woli ps4 tylko dlatego że pada ma lepszego. zresztą nawet nie do każdej gry, bo w takie ścigałki czy sportowe.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:56
@CynicznyIntelektualista: Nie wiem czy wiesz ale wiedźmin 2 jest na xbox a fable weakkk
Odpisz
12 października 2015, 13:40
Za każdym razem wygrywa Sony. Ich konsole więcej uciągną. Takie moje zdanie, taka moja opinia, takie są fakty. A teraz zapraszam na fakty po faktach.
Odpisz
12 października 2015, 15:33
@VanQuisch: Więcej faktów w faktach po faktach. :D
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:50
@VanQuisch: właściwie to xbo ma lepsze parametry niż ps4, ale to na nic, bo i tak ma o wiele gorszą wydajność i te same gry mogą chodzić gorzej na xbo niż na ps4.
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:45
tyle że xbox i ps2 to nie była wojna. ps2 zdeklaksowało xboxa kompletnie. ale jak coś to wiem co autor miał na myśli.
Odpisz
12 października 2015, 16:10
Konsole mają jednocześnie wojnę domową i spór z PC Master Race.
Odpisz
23 listopada 2015, 18:05
@Polska_z4smazka: O jezu ;-;. Homo-Illuminati ;-;
Odpisz
23 listopada 2015, 21:02
@CynicznyIntelektualista: LGBT m8
Odpisz
20 października 2015, 14:57
A Nintendo?
Odpisz
17 października 2015, 00:03
je**ć PCMasterRace hahahahah :)))) i co teraz zrobicie??
Odpisz
17 października 2015, 08:49
Nic.Mamy wolności słowa.
Odpisz
18 października 2015, 21:27
Ale na wszelki wypadek damy ci pudełko na hejty \________/ .
Nie musisz dziękować.
Odpisz
18 października 2015, 22:02
@pan_przygoda: i tak podziękuję i koniec
Odpisz
22 grudnia 2015, 22:09
Powiem, że ten dział nie jest dla dzieci.
Odpisz
25 grudnia 2015, 10:49
@jaccku321: to było specjalnie
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2015, 10:57
Specjalny to jest twój wiek.
Po nicku widać.
Odpisz
12 października 2015, 13:38
PC'ty patrzą i jedzą popcorn
Odpisz
12 października 2015, 17:03
@Dexterek: to zapoznajcie się z czytaniem ze zrozumieniem
Odpisz
12 października 2015, 17:06
@Dexterek: ku*wa ,nie tu miałem to napisać
Odpisz
12 października 2015, 17:27
@GodBlessAmerica: To dawaj link do jakiejkolwiek strony poza jeja.
Odpisz
12 października 2015, 22:16
@KingsMax: rozwiń swoją myśl,bo nie rozumiem
Odpisz
13 października 2015, 15:11
@GodBlessAmerica: Jak masz komentarz do usunięcia, to edytuj i daj jakiś link.
Ps. Skąd minus za sprawdzony sposób Oo.
Odpisz
13 października 2015, 11:10
POPCORN!!! SPRZEDAJE POPCORN!!!
Odpisz
3 listopada 2015, 21:19
@JakubJJJ: Kupie
Odpisz
4 listopada 2015, 17:44
@Awp_Asiimov: spóźniłeś się
Odpisz
4 listopada 2015, 18:48
@JakubJJJ: buuuuuuuuuuuuuu
Odpisz
13 października 2015, 09:01
Kto sprzeda trochę popcornu dla PC'towca?
Odpisz
12 października 2015, 11:27
Tymczasem PC Master Race wyśmiewa się z Fan-boy'ów Konsol.
Odpisz
12 października 2015, 15:35
@FreezyPop: PISI MASTERREJS to mała gimbusy, które są bite w szkole i wyżywają się na inych w internecie. Gry powinny łączyć, a nie dzielić.
Odpisz
12 października 2015, 19:41
@CynicznyIntelektualista: Ale niestety, nie łączą. Bo I PC'towcy I Konsolowcy powiedzą w grze Online że "Wy**chali twoją starą' ... Prawa natury, nie zmienne.
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:47
@FreezyPop: tyle że konsolowcy potrzebują mikrofonu :)
Odpisz
15 grudnia 2015, 09:46
@Michalol222: Tymczasem w "Sraj of Duti"
Co 3 dziecko mówi "Wyr*chałem twoją starą, ty tepy badylu"
Odpisz