Pieszy zawsze ma pierwszeństwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Znak czasów
Przypałowo
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2015, 21:02
polecam poczytac zasady ruchu drogowego:)) pieszy nie ma wszedzie pierszenstwa:) a raczej prawie nigdy nie ma :)
Odpisz
9 sierpnia 2021, 09:21
@kuntekinte: (odkop) 1czerwca 2021r: siemanko
Odpisz
12 października 2015, 19:45
Morihei Ueshiba ♥
Odpisz
13 października 2015, 16:30
@Aikido_team: Heil Ueshiba!
Odpisz
13 października 2015, 16:26
Nowa ustawa mówi że już nie ma. Dziękujemy rządowi za dbanie o bezpieczeństwo obywateli.
Odpisz
12 października 2015, 17:03
Ten humor jest tak czarny, że aż nie wiem co napisać!
Odpisz
12 października 2015, 17:18
Napisz, że ukradł ci rower :v
Odpisz
12 października 2015, 17:19
@Wizados:
To już stare i oklepane ;-;
Odpisz
12 października 2015, 17:21
Lubię klasyki :v
Odpisz
12 października 2015, 17:25
Wiem, jest tak czarny że moich sąsiadów obudziło rapowanie.
Odpisz
12 października 2015, 17:28
@FanOfMarkiplier:
Dobre, może kiedyś to wykorzystam.
Odpisz
12 października 2015, 18:40
@Wizados: Albo tak czarny, że rapuje.
Odpisz
12 października 2015, 18:49
@YFYDB: Nikt nie napisał tego wcześniej... Wcale a wcale...
Odpisz
12 października 2015, 18:50
@Wizados: I dlatego mam strzałke w dół?
Odpisz
12 października 2015, 19:51
@YFYDB: Być może :v
Nie ja ci ją dałem :/
Odpisz
12 października 2015, 20:17
oślepłem od tego obrazka. ('_') ----> (×_×)
Odpisz
12 października 2015, 17:01
Życiowe motto buraków za kierownicą
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 18:31
Nie tylko... kilka razy pieszy wbiegł na jezdnie..nie na pasach..od tak sobie- "bo mu wolno".. a jeszcze miał pretensje do mnie.. bo może mnie tam nie powinno być? Oczywiście uważam na pieszych, ale oni też powinni zachować ostrożność, nie jestem bogiem.
Odpisz
12 października 2015, 18:39
@Omnomnomn: To zostań bogiem.
Odpisz
12 października 2015, 17:59
Hue hue ^^
Odpisz
12 października 2015, 17:53
ach ci chińczycy
Odpisz
12 października 2015, 17:13
Kto najlepiej widzi czarny humor?
.
.
.
.
Niewidomy.
Dowcip mojego autorstwa.
Odpisz
12 października 2015, 17:14
@KingsMax: Emm... Ten kto jest w wiosce murzynów?
Odpisz
12 października 2015, 17:52
@Fina258: Na tej stronie lubią rasistowski humor, ale nie lubią czarnego. Ehhh zamówienie sobie wybuchowego shake'a.
Odpisz
7 października 2015, 20:00
Dobre!
Odpisz