Friendzone lvl: Niskończoność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2017, 20:57
HMYHY .. Może 8 Friendzon ale za 9 razem :D
Odpisz
4 grudnia 2015, 19:17
prawdziwa orzyjaźni nit istnieje przekonałam się o tym
Odpisz
30 maja 2018, 20:40
@hejtojaoliwia: co
Odpisz
30 maja 2018, 23:39
@Grzechoooo: To było trzy lata temu, jaka ja wtedy zje**na byłam.
Odpisz
31 maja 2018, 00:07
@hejtojaoliwia: no byłaś
Odpisz
31 maja 2018, 00:33
@Grzechoooo: Raczysko ze mnie było niebywałe.
Odpisz
31 maja 2018, 09:06
@hejtojaoliwia: no było
Odpisz
13 listopada 2018, 20:06
@hejtojaoliwia: i jest
Odpisz
13 listopada 2018, 20:06
@hejtojaoliwia: i będzie
Amen.
Odpisz
13 listopada 2018, 20:27
@SongManka510:
Odpisz
13 listopada 2018, 20:31
@Grzechoooo: Nie miałam tego!!!!
Odpisz
13 listopada 2018, 20:32
@Grzechoooo: Dzwonje po polijcje
Odpisz
13 listopada 2018, 20:33
@Grzechoooo: A tak btw mam fajny avek?
Odpisz
13 listopada 2018, 21:05
@SongManka510: nawet nawet
Odpisz
28 stycznia 2019, 15:51
@Grzechoooo: a ja?
Odpisz
30 stycznia 2019, 07:19
@Grzechoooo: Dffffaa na dzjeśenć
Odpisz
7 października 2015, 19:32
Odpisz
7 października 2015, 19:43
@Szymon123PL: Zapale znicz [*]
Odpisz
18 października 2015, 06:30
@MasterChleb: [*]
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 07:41
[*] [*]
Odpisz
18 października 2015, 07:43
@Szymon123PL: [*]
Odpisz
18 października 2015, 08:37
@Szymon123PL: [*]
Odpisz
18 października 2015, 09:02
@Szymon123PL: [*]
Odpisz
18 października 2015, 09:24
@Szymon123PL: SPRZEDAJE ZNICZE!!!! jeszcze nie zapalone [^] [^] [^] [^] [^] mam duże zapasy. Kto kupi?
Odpisz
18 października 2015, 09:39
@Szymon123PL: [*]
Odpisz
18 października 2015, 10:21
@Szymon123PL: [*]
Odpisz
18 października 2015, 10:28
@the_MUSZEK: Na pogrzebie i w momentach ciszy zawsze znajdzie się cygan ze skradzionymi zniczami.
Odpisz
18 października 2015, 10:38
@panther500: No kup pan tylko pisiont groszy.
Odpisz
18 października 2015, 12:47
@the_MUSZEK: Panie przecie one są do połowy wypalone
Odpisz
18 października 2015, 12:57
@Szymon123PL: [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] Jak szaleć to szaleć
Odpisz
18 października 2015, 13:33
@Shadow_blade: Ten moment, kiedy dajesz niewinny obrazek i rozpocząłeś spam zniczami.
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 14:51
@panther500: No dobra przyznaje się tamte były używane ale, mam też nieużywane, ale te po złotówce ['] ['] ['].Tamte [^] używane po pisiont giera.
Odpisz
18 października 2015, 22:40
@the_MUSZEK: [*] Piszcie miasta.
Odpisz
18 października 2015, 16:02
Pf, kiedyś mi dziewczyna powiedziała czy nie można być jednocześnie przyjacielem i ukochanym. Et cetera
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:37
To jest dla dziewczyn ale co tam
Odpisz
18 października 2015, 11:10
Odpisz
18 października 2015, 11:00
To jest dla dziewczyn, idioci ;_;
Odpisz
18 października 2015, 10:57
Tak to jest dla dwóch przyjaciółek. Wątpię żeby chłopak coś takiego założył.
Odpisz
18 października 2015, 10:38
...forever
Odpisz
18 października 2015, 08:41
frendzone głęboki jak...
(dokończ i podziel się swoim pomysłem)
Odpisz
18 października 2015, 10:06
@grzeczna: ... gardło Saschy Gray (nwm jak to się pisze)
Odpisz
18 października 2015, 10:22
@happymemery: ....gardło Sashy Grey
Odpisz
18 października 2015, 09:36
Zamiast marudzić o 'friendzone' facet powinien wziąć się w garść i kurcze powiedzieć to co myśli. A jak ona go nie chce, to niech znajdzie inną. Po co marnować życie?
Odpisz
18 października 2015, 09:56
@HetzersGonnaHetz: i znicze [*]
Odpisz
18 października 2015, 08:00
[*] minuta ciszy dla naszych braci poległych we friendzonie
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 07:15
[*]
Szkoda gościa.
Odpisz
7 października 2015, 23:00
Odpisz
7 października 2015, 21:09
[*]
Odpisz