Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niemampomyslu007

10 października 2020, 16:26

Miło

Avatar gury_wamac

4 września 2020, 13:28

Dzięki

Avatar silvermanpl21

28 września 2018, 13:24

Najlepsze jest jak trafisz na ten obrazek 3 lata po tym jak był wstawiony i do tego we wrześniu...

Avatar Moruseqqq

21 października 2015, 11:34

E...tam ja czekam na nową grę podobno ma być super! to GTA San Andreas

Avatar trolem

Edytowano - 21 października 2015, 11:46

@Moruseqqq: Jakie Gta Sa Chyba Gta 1

Avatar Moruseqqq

21 października 2015, 11:50

@trolem: *nie wie czy napisać coś mądrego , czy jak Alkatraz*

Avatar Pawlito9090

21 października 2015, 14:40

@Moruseqqq: Ta...GTA SA :)

Avatar Kanapka293

21 października 2015, 14:43

@Pawlito9090: A co to jest gta? Pewnie nic ciekawego, nie moge sie doczekać kiedy wydadzą pierwszego snake'a! C:

Avatar Jem_zupe

21 października 2015, 23:11

@Kanapka293: A słyszeliście że mają powstać jakieś telewizory czy jakoś tak?

Avatar Moruseqqq

22 października 2015, 14:03

@Jem_zupe: pfff......co to jest? ja wolę moją nową furmanką ma 4 konie naturalne

Avatar Moruseqqq

22 października 2015, 14:04

@Pawlito9090: XDD ten avatar...

Avatar Jem_zupe

22 października 2015, 15:30

@Moruseqqq: Czyj?

Avatar Moruseqqq

23 października 2015, 07:48

@Jem_zupe: Pawlito ...ja gadam o gta sa a on ma rydera na avku

Avatar Windows_10

8 października 2015, 17:59

Nowy rok szkolny 1000/1001!

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 13:07

@Windows_10: windows 10 jest do dupy :P

Avatar kakcioo

21 października 2015, 15:13

@Windows_10: w 1000 roku nie bylo czegos takiego jak szkola!

Avatar Windows_10

Edytowano - 21 października 2015, 15:20

@kakcioo: było

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 16:27

@kakcioo: doucz się historii potem się wypowiadaj

Avatar Jem_zupe

21 października 2015, 21:12

Ja to wymyśliłem w 999r.

Avatar panther500

21 października 2015, 21:59

@kakcioo: ekhm ekhm... Zająłem bardzo dobre miejsce (4) w konkursie kuratoryjnym wojewódzkim rok temu i przez ciebie bolą mnie oczy.... Szkoła była jeszcze p.n.e i powstała w Babilonie. Uczniowie mieli tylko 4 dni wolnego w miesiącu. radzę się poduczyć po to wiedza podstawowa w takim gimnazjum ;) chyba że w gimnazjum jeszcze nie jesteś.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 22:45

@Jem_zupe: mam to w dupie tak szczerze

Avatar Jasonicos

21 października 2015, 15:22

Idiota...
Przecież dopiero zaczęły się wakacje.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2015, 21:11

A.. co to szkoła? Słyszeliście, że Otton do Gniezna przyjedzie?

Avatar Kivera

21 października 2015, 15:02

Ja mam do niego z 20 km!

Avatar BellaCullen18

21 października 2015, 11:46

Wesolych wakacji :)

Avatar Toast55

8 października 2015, 20:21

Dziękujemy!

Avatar
Konto usunięte

8 października 2015, 19:59

Powodzenia w byciu martwym.

Avatar ZoltanChivay

8 października 2015, 19:35

dzięki !!!

Avatar asdf0

Edytowano - 8 października 2015, 19:16

W 2010 roku!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Angielskie śmieszki

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka