Kto pozostanie na szczycie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tymi się chodzi
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Za co ta premia
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2012, 20:43
HISZPANIA!
Odpisz
28 października 2014, 22:36
@Pogromca_Steve1: napewno
GRECJA
Odpisz
7 lipca 2017, 09:01
@PanPomidor: a teraz
Odpisz
30 czerwca 2012, 20:40
obojętnie byle były gole a nie dogrywka i karne jak ostatnio
Odpisz
30 czerwca 2012, 18:18
Polska
Odpisz
30 czerwca 2012, 14:00
espana AND italia
Odpisz
30 czerwca 2012, 13:50
Włosi, ale przede wszystkim liczę na dobre widowisko
Odpisz
30 czerwca 2012, 12:40
Ja chcialbym zeby dla odmiany Wlochy wygraly chociaz lubie Hiszpanie
Odpisz
30 czerwca 2012, 11:16
Hiszpania
Odpisz
30 czerwca 2012, 10:48
Halleluja i do przodu! Niech wygra HISZPANIA! (przez Włochów 10zł straciłem)
Odpisz
30 czerwca 2012, 10:44
włochy
Odpisz
30 czerwca 2012, 09:11
Ja za włochami bo więź mnie łączy 9 lat spędzonych
Odpisz
30 czerwca 2012, 08:27
VIVA ESPANA!!! (to że tam mieszkałem 3 lata nie ma wpływu)
Odpisz
30 czerwca 2012, 07:20
WŁOCHY !!
Odpisz