Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2015, 00:11
gta 6 bedzie epicka!
Odpisz
23 października 2015, 00:28
@ALKATRAZ: znam osobe ktora wierzy ze GTA 6 jest juz dostepne w UK (y).
Odpisz
Edytowano - 23 października 2015, 00:39
@CichySzybkiZabojca: J̶e̶s̶t̶ ̶j̶u̶ż̶ ̶d̶o̶s̶t̶ę̶p̶n̶e̶,̶ ̶a̶l̶e̶ ̶t̶y̶l̶k̶o̶ ̶w̶ ̶R̶o̶s̶j̶i̶.
Odpisz
23 października 2015, 04:26
@miszcz: w Rosji masz już cała trylogię do 8 części w wersji beta
Odpisz
23 października 2015, 06:43
@GodBlessAmerica: W Rosji jest GTA 12
Odpisz
Edytowano - 23 października 2015, 08:28
@RobsonPlay: jade do rosji
Odpisz
11 marca 2016, 21:57
@miszcz: Jak ty to kurde zrobiles.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:41
@xtw43g: Taka strona. textfac(tu wstaw kropkę)es, później zamiast działu "Faces" wybierz dział "High Quality Text Gags". Tam będzie ta opcja.
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:42
@ALKATRAZ: W chinach jest gta 30, wiedźmin 6.
Odpisz
15 listopada 2015, 11:09
Jakim cudem to trafiło na główną?
Odpisz
27 listopada 2015, 22:15
@Jasonicos: NIe mam pojęcia.
Odpisz
8 października 2015, 22:12
*j*b z pięści* job well done
Odpisz
22 października 2015, 21:45
@WolfWolfyWolf: A tu passive mode .-.
Odpisz
22 października 2015, 22:19
@BlackCEzikMaj: ku*wa
Odpisz
22 października 2015, 21:27
ok
Odpisz