Stracić gola w ostatniej sekundzie meczu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2015, 14:19
Miszcz wklejania twarzy
Odpisz
14 marca 2016, 11:11
@MasterChleb: To jest wklejone? ;o;
Odpisz
23 kwietnia 2017, 09:31
@Archeologwinternetach: Witaj archeologu
Odpisz
24 grudnia 2019, 19:51
@Davido: witajcie archeolodzy
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:57
Jojo mama
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:55
@Davido: eLUWINA SYNEK
Odpisz
15 stycznia 2020, 18:46
niggа
Odpisz
9 lutego 2021, 14:58
@Davido: co to za n-wordy
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 08:11
Ja raz miałem taką niestrawność że zrzygalem się jak tylko otworzyłem drzwi od łazienki :/(tak wiem że zaraz dostanę memynikogo to nie obchodzi)
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 08:23
@fil341: Ja raz się zerzygałem jak wstałem z łóżka.Nie miałem nawet kiedy pomyśleć o pójściu do łazienki.
Odpisz
9 października 2015, 10:39
@fil341:
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 11:15
@Crobat: ja byłem tak zaspany, że przełożyłem się na drugi bok zerzygałem się na podłogę odwróciłem się na ten bok co napoczatku i ponownie zasnełem XD
a potem wstałem bo do szkoły i przeje**ne ;-;
Odpisz
9 października 2015, 14:20
@fil341: Ja kiedyś rzygałam, obrzygałam cały pokój, i jeszcze sie o te rzygi poślizgnełam jak biegłam do kibla
Odpisz
11 października 2015, 08:59
@fil341: Ja w szkole nażygałam metr przed łazienka gdy do niej szłam xD
Odpisz
11 października 2015, 09:05
@ktos1346: ja od razu po otwarciu drzwi prosto na próg
Odpisz
17 października 2015, 15:26
@oskare117: nikogo nie obchodzi ten twój zasrany obrazek -_-
Odpisz
17 października 2015, 15:31
@oskare117: chyba tylko ciebie nie obchodzi
Odpisz
17 października 2015, 15:49
@mooped: Ku*wa, ja jem!
Odpisz
17 października 2015, 15:55
@mooped: Mój brat miał tak samo jak ty xD
Odpisz
17 października 2015, 17:06
@Crobat: Ja raz:
1 Budzę się.
2 Prostuje.
3 Wymiotuje.
Nawet z łóżka nie wstałem.
Odpisz
17 października 2015, 17:22
@Predator_PL: bul dupy wyczuwam
Odpisz
18 października 2015, 10:24
@fil341: Piona.
Odpisz
29 listopada 2015, 12:32
@oskare117: warto było komentarza nie dodawać...masz lapki w dol
Odpisz
29 listopada 2015, 15:56
wiesz co je*ie mnie to
Odpisz
2 grudnia 2015, 18:41
@fil341: Ja raz się zrzygałem jak spałem i obudziłem się zygach... tak wiem, obrzydliwe.
Odpisz
7 lutego 2016, 17:28
@fil341: ja wstaje z łóżka chwilę próbuję powstrzymać wymioty i wymiotuję na ręce bo nie chce aby pobrudziło coś czego nie chce.
Odpisz
28 października 2015, 19:45
*centymetr
Odpisz
17 października 2015, 20:44
Akurat chce mi się srać
Odpisz
17 października 2015, 23:19
to sympatycznie
Odpisz
17 października 2015, 21:55
Legia Lech zeszły rok 1 różnica Szkoci nie mają sędziego dróżynie.
Odpisz
17 października 2015, 17:05
Mecze zawsze po 90 minutach, mają kilka kolejnych.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 16:38
To jest jak iść do kibla potknąć się o dywan i wybić zęby. Wstać zesrac się na podłogę i na dodatek nie dostać awansu a to wszystko w 10 sekund przed końcem
Odpisz
17 października 2015, 16:41
@JPsoldier: Twoja wypowiedź nie ma sensu ;-;
Odpisz
18 października 2015, 08:54
@JPsoldier: Zapomniałeś się przelogować.
Odpisz
18 października 2015, 11:13
@szymon09876: Raczej to zamierzone
Odpisz
17 października 2015, 16:33
Też raz tak miałem.
Odpisz
17 października 2015, 15:26
albo już siadasz już prawie zdjąłeś a dalej to już wiecie
Odpisz
17 października 2015, 15:07
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 11:46
wiecej memów sie nie dało wstawić?
Odpisz