Kreskówki z przeszłości...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Drewniany kominek
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Pozdrawiam świetliki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2015, 20:30
Fajnie pasuje do muzyczki z Lavender Town...
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 22:10
jachce kotopsa!!!
Odpisz
14 października 2015, 22:29
Fajny avatar ^^
Odpisz
15 października 2015, 17:11
@pawel4134: Dzięki, grasz w BOI?
Odpisz
15 października 2015, 19:22
Nom ^^ Uwaga spojler: Ta gra jest fajna (zniszczyłem świat tym spojlerem! )
Odpisz
14 października 2015, 10:21
Kotopies i edki [*]
Odpisz
14 października 2015, 22:42
@kacpijedzietraktorem: kotopies kochalem bardziej niż mame
Odpisz
15 października 2015, 19:12
ja bardziej niż eeee
Jedzenie
Odpisz
9 października 2015, 17:15
Większość z tych bajek było okropnych.
Odpisz
9 października 2015, 17:58
@Mycha2001: Okropnych? Kleszcz był taki sobie...
Odpisz
9 października 2015, 18:02
Eeeee kleszczu mi się podobał tylko takie przygody Animków były gówniane.
Odpisz
14 października 2015, 10:53
@Mycha2001: mi się podobały - moim zdaniem Spielberg odwzorował IDEALNIE klimat absurdu jego poprzednich kreskówek (Animaniacy i Pinky i Mózg) z jego aluzjami do tematów lat 90-tych i drobiną kreski Looney Tunes
Odpisz
14 października 2015, 11:02
@Mycha2001: A Ed, Edd, Eddy?
Odpisz
14 października 2015, 11:20
no, k*rwa, większość, nie wszystkie. Nauczcie się czytać. A to, a tamto, i to to, no ja pi*rdolę...
Odpisz
14 października 2015, 15:48
Idealnie za**biste.
Odpisz
14 października 2015, 13:46
Ktoś mi przypomni jak nazywała się z tym żółtym psem i wiewiórką?
Odpisz
14 października 2015, 13:39
Przecież to hivman, a nie ALKATRAZ.
Odpisz
14 października 2015, 10:38
W 7 sekundzie pojawia się ALKATRAZ.
Odpisz
14 października 2015, 10:43
@shizofrenik: Pie**olisz.
Odpisz
14 października 2015, 11:48
@kamykPL: Nawiązanie do "W 30 minucie ginie piesek"
Odpisz
14 października 2015, 11:05
Mam nadzieję, że nie dożyje takich kreskówek ;_;
Odpisz
14 października 2015, 11:05
Brakuje Rycerzy Zodiaku i Dragon Balla.
Odpisz
14 października 2015, 11:01
piękne wspomnienia...aż się łezka w oku kręci
Odpisz
14 października 2015, 10:55
ALKATRAZ!
Odpisz
14 października 2015, 10:48
ten duży niebieski to chyba był.... kapitan kleszcz czy coś w tym stylu xd
Odpisz
14 października 2015, 10:31
Czemu znam wszystkie? xd
Odpisz
14 października 2015, 10:13
moje dzieciństwo przelecialo mi przed oczami
Odpisz
14 października 2015, 10:01
Pełzaki. [*]
Odpisz