Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

4 stycznia 2022, 15:50

Przynajmniej czeka

Avatar JaJestemZWami

13 listopada 2021, 20:37

Piesek

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2012, 21:48

hah ja mam psa takiej samej rasy : "Lablador" ^^

Avatar Serphis

27 sierpnia 2013, 20:51

Labrador*

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2013, 14:06

@Serphis: Pisałem to z rok temu , nie byłem ogarnięty z ortografią :)

Avatar Serphis

2 września 2013, 19:53

Sorry nie zauważyłem :D

Avatar dsa0023

26 kwietnia 2011, 19:26

-_- 1/5

Avatar Nicunia

9 maja 2009, 17:10

Żałosne.
Po prostu tak żałosne, że szkoda gadać.
1/5

Avatar cody4

9 maja 2009, 14:06

Quba masz rację. Nie wszystkie psy uciekają. Mój na przykład nie.

Avatar Pikson

9 maja 2009, 13:11

nie widzę w tym nic śmiesznego 1/5

Avatar Bezio

9 maja 2009, 13:08

albo mogl jeszcze odejsc gdzies na bok bo cos poczul albo tez mu sie siku zachcialo

Avatar Bezio

9 maja 2009, 13:07

Wiecie są jeszcze psy tzw. nieposluszne ktore nie czekaja ,albo w ogole nie sluchaja (moj pies by poczekal ) , ale zdarza sie ze pies ucieka bo tak sie zdarza (na tvn style jest taki program )

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2009, 11:51

1/5

Avatar Mnich1

9 maja 2009, 11:49

najbardziej zryty obrazek na jeja syf nad syfami 1/5 1/5 i 1/5 1 to i tak za dużo przecież co to jest w ogóle pies stoi przed toi tojem i co Z TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Fall_Out_Girl

9 maja 2009, 11:49

4/5

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2009, 11:29

takie sobie 3/5

Avatar Chochlik

9 maja 2009, 11:10

Jeśli pies jest wytresowany i ,,wierny" nawet bez smyczy nie odejdzie. 5/5

Avatar quba133

9 maja 2009, 10:09

Pies by nieposzedł tak ... Wystarczy powiedziec głosniejszym tonem Stój albo jak uslyszysz ze idzie krzyknac jego imie(w moim przypadku misiek xD)
5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka