Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2019, 15:20
F Grumpy Cat
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:21
słoneczko
Odpisz
12 stycznia 2017, 11:18
było
Odpisz
20 października 2015, 20:36
Ooo! moim też!
Odpisz
16 października 2015, 19:36
Mój to czosnek :v
Odpisz
16 października 2015, 20:58
@thepolishguy: a mój to kołek
Odpisz
Edytowano - 16 października 2015, 21:31
Fajny też jest krzyż :3
Odpisz
16 października 2015, 21:33
@thepolishguy: no racja
Odpisz
16 października 2015, 22:08
@thepolishguy: I ogień!
Odpisz
17 października 2015, 09:12
@Fina258: i ośka
Odpisz
17 października 2015, 10:00
@NoszKurnaJakSieNazwac: I widły!
Odpisz
17 października 2015, 07:29
Wow tak bardzo grumpy
Odpisz
16 października 2015, 23:16
Moim też! Najbardziej lubięten moment kiedy zaczynają płonąć. To takie fascynujące^^
Odpisz
16 października 2015, 20:00
Podobał mi się film titanic.
Moją postacią była góra lodowa.
Odpisz
16 października 2015, 20:33
@Mrkociak: Ulubioną postacią
Odpisz
16 października 2015, 19:51
Słońce is love, Słońce is life.
Odpisz
16 października 2015, 19:05
Czyli te wampiry ze Zmierzchu lubisz?
Odpisz
16 października 2015, 19:09
@Myszkapl: Naucz się czytać. Dopiero potem staraj się pisać. FILMY O WAMPIRACH a nie WAMPIRY. Jest różnica, prawda?
Odpisz
16 października 2015, 19:11
@Czlowiek_skur_wiesz_kto: Ale lubi SŁOŃCE. Bo ZABIJA WAMPIRY. Te ze zmierzchu na słońcu BŁYSZCZĄ, czyli skoro lubi słońce, to lubi zmierzchowe wampiry.
Odpisz
16 października 2015, 19:51
@Myszkapl: Wypowiedział sie a sie nie zna. Dobrze mu powiedziałaś.
Odpisz
16 października 2015, 20:52
@Sebzer: Hmm, mój komentarz 6 szczałek w dół, jego wytłumaczenie 5 w górę. Jak ten internet właściwie działa?
Odpisz
16 października 2015, 21:29
@Myszkapl: ale nadrobiłaś to wytłumaczeniem swojego komentarza. Jednak mogłaś je umieścić w nawiasie do pierwszego komentarza który obecnie ma 6 minusów i nie byłoby problemu. Zapamiętaj na następny raz ;)
Odpisz
16 października 2015, 21:34
@Sebzer: Nie... nie nadrobiłam. Kiedy dodawałam tłumaczenie jeszcze nie miałam ani jednej strzałki w dół.
Nie widziałam sensu rozpisywania się, bo to było dla mnie zbyt oczywiste. A kiedy okazuje się, że nie, to nie mogę edytować, bo do komentarza jest odpowiedź. I jak żyć?
Odpisz
16 października 2015, 21:42
@Myszkapl: Jak to jest mozliwe nie miec żadnej strzałki w dół?
Odpisz
16 października 2015, 21:44
@Sebzer: Cóż. Twój komentarz nie ma żadnej strzałki w dół.
Odpisz
16 października 2015, 21:50
@Myszkapl: Chodziło mi o to ze jak to jest mozliwe nie mieć żadnej strzałki w dół na profilu użytkownika udzielając się w komentarzach.
Odpisz
16 października 2015, 21:55
@Sebzer: Niemożliwe oczywiście. Ja mam prawie 3,5 tysiąca.
Odpisz
17 października 2015, 12:44
@Myszkapl: Ja piernicze, dzieci, które oglądały zmierzch kłócą się o jakieś pier*dolone strzałki na jakiejś stronie. Moi kumple mieli rację - trzeba wypie*dalać natychmiast po studiach, tacy "ludzie" jak wy, przyszłości Polsce nie zapewnią.
Odpisz
17 października 2015, 12:49
@Czlowiek_skur_wiesz_kto: ... Ale gdzie ty widzisz kłótnie?
Gdzie widzisz dzieci które widziały zmierzch?
Widzę tu tylko mój komentarz, twoją ignorancję i próbę poprawienia mnie i późniejszą rozmowę o tym, że internet jest dziwny.
Odpisz
17 października 2015, 13:00
@Myszkapl: Racja, złe słowo, nie kłócą tylko prowadzą konwersację na temat pie*rzonych strzałek. A widzę ciebie dziecko, które oglądało zmierzch. Wytłumaczenie było potrzebne ponieważ (Odynie wybacz mi bo zacznę pie*rzyć głupoty o strzłkach srałkach) jak dało się zauważyć normalne osoby nie oglądały tego gówna i nie wiedzą że te pedały ze "zmierzchu" błyszczą w słońcu natomiast Ty wiesz taki szajs. Nie mam zamiaru więcej już odpisywać osobie, która nie rozumie jak głupia jest na prawdę. Człowiek sku*wiel - bez odbioru.
Odpisz
17 października 2015, 18:43
@Czlowiek_skur_wiesz_kto: Nie oglądałam Zmierzchu. Ale prawie każdy, kto siedzi w internecie wie, że tamte wampiry "błyszczą" - i to jeden z powodów, dla którego ten film jest uznawany za żałosny.
Jeżeli rozmowa o funkcjonowaniu Internetu i mentalności ludzi jest głupia. To przepraszam bardzo, i tak nie miałbyś po co mi odpowiadać. Pozdrawiam. Miłego wieczoru.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 12:46
Co za czasy... Kiedyś to było oczywiste, że to dobrze, że słońce chroni przed wampirami...
Odpisz