Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2015, 11:05
bo owady mają tylee mięsa...
Odpisz
15 października 2015, 11:40
@Angela336: zawsze jakieś białko
Odpisz
16 października 2015, 08:45
@Himiteshu:
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:40
@Himiteshu: Ale one jedzą je dla azotu...
Odpisz
15 października 2015, 15:17
i sa rosliny ktore nie jedza
Odpisz
15 października 2015, 21:04
@Jadrochwyt: nie no, wow, dzięki, nigdy bym się nie dowiedział
Odpisz
15 października 2015, 21:09
@wojtun: Twoj avatar swiadczy o twoim poziomie ped*lstwa
Odpisz
15 października 2015, 21:10
@wojtun: Twoj avatar swiadczy o twoim poziomie ped*lstwa
Odpisz
15 października 2015, 21:10
@wojtun: Twoj avatar swiadczy o twoim poziomie ped*lstwa
Odpisz
15 października 2015, 21:11
@wojtun: Twoj avatar swiadczy o twoim poziomie ped*lstwa
Odpisz
15 października 2015, 21:13
@Jadrochwyt: Kto tu z nas dwóch jest pedałem?Nikt, myślę, że też jesteś normalnym chłopakiem. Awatary mamy takie jak nam się podoba, a jako tylko wyraziłem swoją opinię na temat twojego komentarza, który moim zdaniem był bez sensu.
Odpisz
15 października 2015, 21:14
@wojtun: Wiesz co masz racje. Ten komentarz ma tyle sensu co twoje zycie
Odpisz
15 października 2015, 21:16
@wojtun: Wiesz co masz racje. Ten komentarz ma tyle sensu co twoje zycie
Odpisz
15 października 2015, 21:40
@Jadrochwyt: To by się nie zgadzało, gdyż twój komentarz nie miał sensu, a moje życie ma sens, nie wiem jak twoje.
Odpisz
15 października 2015, 21:51
@wojtun: Pisanie idiotycznych komentarzy na jeja to nie sens zycia. Zrob cos pozytecznego
Odpisz
16 października 2015, 07:57
@Jadrochwyt: Masz rację, pisanie idiotycznych komentarzy na jeja to nie sens życia, więc tego nie rób. A jeśli prosisz mnie, żebym zrobił coś pożytecznego, to zrobię to, a ty nie pisz tych idiotycznych komentarzy.
Odpisz
15 października 2015, 21:24
Rosiczki i wegetarianie wzajemnie zachowują równowagę we wszechświecie.
Odpisz
10 października 2015, 19:22
takie "rośliny" to chyba protisty.
Odpisz
11 października 2015, 16:44
@mrauczur: Protisty nie są roślinami, to jest oddzielne królestwo organizmów. Polecam pouczyć się biologii.
Odpisz
11 października 2015, 19:52
@Maks2603: Dlatego w cudzysłowie, niby-rośliny ;-)
Odpisz
11 października 2015, 20:00
@mrauczur: Ale to nie ma nic wspólnego z roślinami. To jak ja bym napisał, że psy to takie jakby bakłażany.
Odpisz
15 października 2015, 14:55
@Maks2603: Ale w obrazku wyraźnie się pomylili mówiąc, że to rośliny.
Odpisz
15 października 2015, 15:14
@mrauczur: Nie pomylili się. Są to jak najbardziej rośliny. Jednak fotosynteza z różnych przyczyn nie zaspokaja całkowicie potrzeb pokarmowych tychże roślin i dlatego jako dodatkowe źródło pokarmu łapią owady.
Odpisz
15 października 2015, 15:14
@mrauczur: Ty się wyraźnie pomyliłeś. Muchołówka amerykańska jest rośliną, nie protistem roślinopodobnym.
Odpisz
15 października 2015, 15:15
@mrauczur: Wbrew pozorom to są rośliny, tak zwane rośliny owadożerne. Jedzą owady aby mieć składniki odżywcze, jednak nadal przebiega u nich proces fotosyntezy. Wpisz sobie rosiczka.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 15:27
@Maks2603: SORRY! w szkole uczyłem się, że rośliny TYLKO przeprowadzają fotosyntezę
Na hejty:
[______________________]
Odpisz
15 października 2015, 15:33
@mrauczur: W Internecie nauczysz się czasem więcej, prawidłowiej i przyjemniej niż w szkole. Taka smutna prawda.
Odpisz
15 października 2015, 17:03
@Maks2603: No niestety.
Odpisz
15 października 2015, 11:59
Wniosek - prędzej czy później musi powstać odłam wegetarianizmu, w którym je się tylko mięsożerne rośliny (z zemsty, rzecz jasna).
Odpisz
15 października 2015, 11:39
dlatego trzeba wpieprzać mięcho :D
Odpisz
10 października 2015, 12:29
Muchołówka a tak powiem ciekawostke ananas też je ludzi.
Odpisz
10 października 2015, 13:50
@KapitanOczywisty: co ku*wa?
Odpisz
10 października 2015, 18:48
@WolfWolfyWolf: No tak ananas ma enzymy czy jakieś kwasy które żrą ludzi biologia bitchys
Odpisz
10 października 2015, 18:52
@KapitanOczywisty: Jem obecnie ananasa...KU*WA TO MNIE ZJE?!
Odpisz
10 października 2015, 19:23
@WolfWolfyWolf: Jak będziesz go długo trzymał w buzi to on cie strawi.
Odpisz
10 października 2015, 20:42
@KapitanOczywisty: o choj
Odpisz
10 października 2015, 14:47
Mam takiego przy PC , żadna mucha mnie już nie bedzie wku*wiac
Odpisz