Ciekawostka z gry S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2015, 18:59
gdzie on jest gram w S.T.AL.K.E.R. i go nie moge znalezc
Odpisz
17 listopada 2018, 21:31
@izakgrotto: fabryka rostok, tunel w dół koło kruglowa przy (pierwszym spotkaniu)
Odpisz
25 lipca 2017, 13:47
VALVE UMIE LICZYĆ DO TRZECH
Odpisz
12 lutego 2017, 08:32
To dlatego nie ma half-life 3
Odpisz
10 października 2015, 18:38
Zastanawiam się nad kupnem Stalkera, ale nie wiem ,która cześć jest najlepsza.
Jakieś pomysły?
Odpisz
10 października 2015, 20:15
@Jasonicos: Wg mnie najlepszą częścią Zew Prypeci.
Odpisz
10 października 2015, 21:42
ja kupilem za 16 zl jak byl w cd action i polecam
Odpisz
10 października 2015, 21:57
@Jasonicos: Kup Cień Czarnobyla, Czyste Niebo i Zew Prypeci (czyli wszystkie), i zacznij chronologicznie w tej kolejności: Czyste Niebo, Cień Czarnobyla i Zew Prypeci
Odpisz
10 października 2015, 22:07
@legend77: Witaj w klubie :)
Odpisz
18 października 2015, 19:28
@Jasonicos: wszystkie, bugi są ale gra jest na tyle dobra że na te bugi nawet nie zwrócisz uwagi (najbardziej widoczne są przy wojnach frakcji)
Odpisz
18 października 2015, 20:15
@Jasonicos: polecam stalker: czyste niebo.
Odpisz
18 października 2015, 21:57
@legend77: Ja tyż, tak wgl. to Zew Prypeci mimo tego że to najnowsza oficjalna część serii ma najlepszą optymalizację.
Odpisz
18 października 2015, 22:27
@Jasonicos: Zdecydowanie polecam ,,Zew Prypeci".
Odpisz
19 października 2015, 09:53
Trochę nie wykorzystali potencjału Prypeci, w odróżnieniu od reszty map Prypeć jest strasznie pusty
Odpisz
13 listopada 2015, 19:35
@Jasonicos: polecam Cień czarnobyla i zew prypeci.
Odpisz
19 października 2015, 08:25
Trup Gordona Freemana konkretnie znajdował się w Dziczy
Odpisz
19 października 2015, 06:13
on jest wszędzie?
Odpisz
18 października 2015, 23:40
Akurat gram na weteranie już x raz, gdzie to jest to znajde
Odpisz
18 października 2015, 22:20
Miałem tą broń... ( Big Ben ) iksDE
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 20:52
medżik lodżik
Odpisz
18 października 2015, 20:49
PKM101
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 19:39
O to prawdziwy powód dlaczego nie ma half-life 3.
Odpisz
18 października 2015, 18:55
Hali-Life 3... odwołany?
Odpisz
18 października 2015, 18:19
Co to S.T.A.L.K.E.R?
Odpisz
18 października 2015, 18:23
@Siemanko1234: Stara gra, postapokaliptyczna.
Odpisz
18 października 2015, 18:31
Dziękuję bardzo.
Odpisz
18 października 2015, 18:52
@Siemanko1234: spłoń
Odpisz
18 października 2015, 18:53
@Mewtwo1: A pożyczysz zapalniczkę?
Odpisz
18 października 2015, 19:05
@Siemanko1234: jak ty możesz nie znać gry S.T.A.L.K.E.R???
Odpisz
18 października 2015, 20:53
@Siemanko1234: *daje zapalniczkę i dorzuca beczkę ropy*
Odpisz
10 października 2015, 16:34
W Mad Maxie też jest jego trup...
Odpisz
10 października 2015, 16:40
@TheTemplar: Możliwe, że to oznacza iż główną postacią będzie ktoś inny...
Odpisz
10 października 2015, 16:42
Tyle, że tam była notka z napisem "No Half-Life 3".
Odpisz
11 października 2015, 07:00
@TheTemplar: nie było żadnej notatki był trup (w którym były czerwie które mogłes zjesć) i skrzynia złomu
i skrzynka z trzema cyframi 3 .(na każdym z 3 boków po 1)
Odpisz
11 października 2015, 10:17
@legend77: To mię koleżka wych*jał.
Odpisz
10 października 2015, 21:48
Przeczytałem S.T.A.L.K.E.R shadow of czarnobyl :O
Odpisz
18 października 2015, 18:58
@marcin77711: Bo chernobyl po angielsku (albo po jakimś innym) znaczy czarnobyl, byłeś blisko.
Odpisz