Będę szczęśliwy, choćbym miał to szczęście sobie sam narysować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Żartownisie
Rel
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2019, 13:11
Ok boomer
Odpisz
2 lipca 2021, 13:00
bruh, to nie jest b00merskie
Odpisz
21 maja 2019, 19:57
Ale fajny pan
Odpisz
21 października 2015, 18:05
Paździoch?
Odpisz
21 października 2015, 17:39
Co wy macie z tym rysowaniem szczęścia ;_;
Odpisz
21 października 2015, 15:35
Jak się nie ma co się lubi to trzeba improwizować.
Odpisz
10 października 2015, 20:55
W sumie to ja to samo bym robił jako staruszek czyli bym rżartował z życia i świata.
Odpisz
21 października 2015, 13:36
@Mycha2001: zawsze myślałem że jesteś dziewczyną :o (Nowy jestem)
Odpisz
21 października 2015, 14:49
@Estonia_ball: Czemu wszyscy tak myślą. ;-;
Odpisz
21 października 2015, 15:20
@Mycha2001: Figaro płakał jak czytał.
Odpisz
21 października 2015, 15:23
@Jasonicos: Lifve ist nrudal.
Odpisz