Moje życie na jednym obrazku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Dobrze czasem się oderwać
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2016, 21:34
jakie anime? :D
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:42
@Kirito: Himouto! Umaru-chan
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:53
Rychło w czas... Naprawdę...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:51
@Kirito: wiem o tym
Odpisz
17 sierpnia 2018, 12:13
@Kirito: Miałeś niżej napisane.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2016, 20:30
A pecet dzie jezd?
Odpisz
22 października 2015, 17:24
A moje życie jest pokazane na moim avatarze, zachęcam czasem do ruszenia tyłka sprzed kompa i poćwiczyć troche ;)
Odpisz
24 października 2015, 19:07
@CreativeBodyBuilder: Dobra, spróbuje *wstaje* na dziś wystarczy
Odpisz
24 października 2015, 22:01
Powoli a do celu. (y)
Odpisz
21 października 2015, 23:01
I gdy uświadamiasz sobie, że jesteś Nolifem...
Odpisz
10 października 2015, 22:59
Himouto! Umaru-chan
Odpisz
11 października 2015, 09:52
i to uczucie Kiedy skończysz oglądać twoje ulubione anime i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem ;-;
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 09:52
@Ewusia11: ojej przepraszam za darmowe powiadomienie, chciałam napisać oddzielny komentarz ;(
Odpisz
11 października 2015, 09:57
@Ewusia11: *przytula* Wybaczam^^
Odpisz
21 października 2015, 22:34
@Ewusia11: I ten moment kiedy przypominasz sobie że nie ma szansy na drugi sezon ;-;
Odpisz
21 października 2015, 22:35
@Ewusia11:
Odpisz
21 października 2015, 22:52
taa dokładnie ;-;
Odpisz
21 października 2015, 22:25
Chipsy, cola, gramy w lola... idę grać w minecraft.. ;-;
Odpisz
21 października 2015, 22:03
The story of my life...
Odpisz
11 października 2015, 14:25
A oto moje życie na jednym obrazku. A ty nadal sam?
Odpisz
12 października 2015, 21:27
Kiedy zorientowałeś się, że nie jesteś śmieszny, ale na usunięcie komentarza już za późno.
Odpisz
21 października 2015, 21:26
Tak szybko dorastają...
Odpisz
21 października 2015, 21:39
"a więc powiadasz, że w nocy byłeś w buszu?"
Odpisz
21 października 2015, 21:16
to smutne masz życie
Odpisz
21 października 2015, 21:04
Coś w tym jest :(
Odpisz
11 października 2015, 09:08
CHYBA MOJE ŻYCIE
Odpisz