Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2015, 18:34
gdzie Polandball
Odpisz
24 listopada 2015, 17:19
Leży w tym stosie martwych balli na trzecim obrazku.
Odpisz
9 listopada 2015, 19:18
nie rozumiem
Odpisz
23 października 2015, 22:16
po polsku robcie takie rzeczy
Odpisz
24 października 2015, 09:10
popieram.
Odpisz
23 października 2015, 20:56
Niechcialo mi sie czytac
Odpisz
18 marca 2018, 08:27
@kakcioo: pisanie tego nie ma sensu
Odpisz
Edytowano - 23 października 2015, 20:09
A gdzie Polandball?
EDIT: Nie żyjemy T^T
Odpisz
11 października 2015, 09:33
Tylko Rosja ma jeszcze gorszą gospodarkę niż Grecja. Inflacja tam jest już potężna, a przeciętny Rosjanin pędzi bimber, bo nie stać go na wódkę. Jedyne, co ją ratowało, to handel z Zachodem, ale póki co te embarga doprowadzają Rosję do ruiny (Gazprom w tym roku stracił 86% przychodu netto).
Odpisz
11 października 2015, 09:58
@Axl_MMX: gdy by nie to że są dosyć usamodzielnieni to już dawno by padli z powodu braku surowca
Odpisz
11 października 2015, 10:04
@bylejakbylegdzie: czyli vodki...
Odpisz
23 października 2015, 18:20
@Axl_MMX: Pamiętajmy ,że Rosja jest odcięta od oceanów. Które są punktem strategicznym świata. Myślicie ,że dlaczego Wielka Brytania w 19 wieku była potęgą a to dlatego ,że miała kolonie. Jak Rosja straci całkowity dostęp do oceanów to ich gospodarka padnie.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 09:49
Czemu polandball był martwy na tratwie? przecież Poland Stronk!
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 10:03
@NoszKurnaJakSieNazwac: ,, Wszyscy nasi najlepsi sojusznicy pokonani"
Czyyyyyyyli uważają nas za lepszych od nich.
Odpisz
11 października 2015, 12:29
No nie wiem
Odpisz
23 października 2015, 18:12
obawiam się, że Georgia i Estonia nie są mocne, a na pewno nie najmocniejsze.
Odpisz
23 października 2015, 18:17
@Kadzio: kurczę nie wiem.
Odpisz
11 października 2015, 09:48
Było.
Odpisz
23 października 2015, 17:03
Powrót?
Odpisz
23 października 2015, 17:17
@polandball1: Nosz kurna złoty IE.
Odpisz
23 października 2015, 17:27
Wiesz że ja tylko na apce co 2 dni
Odpisz
23 października 2015, 17:31
powrót?
Odpisz
23 października 2015, 17:36
siema!
Odpisz
10 lipca 2017, 09:50
powrót?
Odpisz
10 lipca 2017, 09:57
@kasjan132pl: Nah.
Odpisz
23 października 2015, 17:07
przetłumaczcie
Odpisz
23 października 2015, 17:41
@ALKATRAZ: Nie.
Odpisz
17 października 2015, 14:39
Wypraszam sobie by Irelandballa przedstawiano jako śpiącego menela!
Już wolałabym pijaczkę feministkę!
Odpisz
11 października 2015, 18:29
Nawet ziemniaka nie dałeś na końcu :(.
Odpisz