Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EzioAudiitore

19 października 2015, 17:47

Najlepsze że zawsze krążą starszych. Znam to mega dobrze

Avatar Nameless

16 października 2015, 19:30

Jestem młodsza mogę wszystko :')

Avatar Bartasus1

16 października 2015, 15:53

Krzyczec to se moga. Gorzej jak dawaja kary za winy brata

Avatar Szymon2301

16 października 2015, 17:33

@Bartasus1: Gorzej to jest jak ty dostajesz kare na pc a brat se może grać, ale kiedy jemu nie wolno grać to tobie też, pod pretekstem ,,daj bratu przykład''

Avatar Bartasus1

16 października 2015, 18:50

@Szymon2301: Skad ja to znam :) Chociaz jest tez jedna dobra strona tego. Jak on dostanie kare to tez nie moze bo jest "Solidarność"

Avatar nata127

16 października 2015, 17:51

.... a nawet jesli bedzie to twoja wina to i tak zrzucisz na rodzenstwo (true story)

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 16:24

To wtedy ja zaczynam krzyczeć, że to nie ja, żeby sie odwalili itd.
Prawie zawsze dziala.

Avatar Kivera

16 października 2015, 15:59

A zawsze karzą ciebie.

Avatar NorthKoreaBall

16 października 2015, 15:28

miałem tak z koreą połódniową

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 16:24

@NorthKoreaBall: I ze słownikiem chyba tez. *Koreą Południową

Avatar NathanDrake

11 października 2015, 18:12

Mam tak z siostrą.(true story)

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 15:04

@NathanDrake: Lara dużo rozrabia?

Avatar NathanDrake

16 października 2015, 15:28

Chodziło mi tak na prawdę.

Avatar Darwineek

16 października 2015, 15:24

No tak zawsze jest :/

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 15:03

ja tak nie mam wygrałem życie (nie jestem jedynakiem)

Avatar SurMix

16 października 2015, 15:02

Brat mojego kolegi rozwalił okno w pokoju,ale to on dostał opierdziel bo miał go pilnować._.

Avatar julka88bella

11 października 2015, 18:34

Znam to bardzo dobrze, no chyba że to ja coś zrobię...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Lekko nie będzie

Cóż za brak szacunku

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka