Tymczasem na mistrzostwach w LoL'a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2015, 19:36
Kiedy ostatnio były mistrzostwa z doty i kiedy ostatnio był o nich większy rozgłos niż o tych z lola?
Pozatym dota nie jest zła ale jest bardzo ograniczona dlatego wole lola
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:37
@Sebzer: Ograniczona niby w jakim sensie?
Odpisz
12 października 2015, 19:42
@Crobat: Trudno mi to określić... np. w lolu można fajnoe kombinować z postaciami które też są zróżnocowane a sam lol ma częste aktualizacje i zmiany.
W lola też gra mi się przyjemniej.
Odpisz
12 października 2015, 19:47
@Sebzer: W doto postacie są wszystkie różne i dużo ich jest.Sama mapa daje wiele możliwości taktycznych i strategicznych.
Odpisz
12 października 2015, 19:48
@Sebzer: Lubie LoLa bardziej niż dote ale "rito" jest zbyt leniwe i ogłosiło że nie będzie sandboxa..
Odpisz
12 października 2015, 20:42
@eRJot: jakiego sandboxa? .-.
nie będzie tej drugiej gry co chcieli dodać?
Odpisz
12 października 2015, 23:18
@DanateDMC: Że np możesz sobie zrobić customa (na boty) i ustawić sobie flash np. na 0cd do ćwiczeń.
Odpisz
13 października 2015, 06:51
@eRJot: Kiedyś na pewno zrobią
Odpisz
13 października 2015, 09:45
@Sebzer: Właśnie nie, "rito" oznajmiło 2 miesiące temu że nigdy tego nie zrobią bo to oszukiwanie i cwiczyć można tylko grając, fajna wymówka na lenistwo.
Odpisz
13 października 2015, 10:37
@eRJot: Tak samo rokstar* pisało
Odpisz
13 października 2015, 11:18
@Sebzer: rokstar nie rito
Odpisz
13 października 2015, 14:54
@eRJot: Większosc firm pisze/mowi ze czegos nie zrobia ale predzej czy pozniej pod wplywem licznych narzekan graczy to robią.
Odpisz
13 października 2015, 16:43
@Sebzer: nie znasz rito
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:17
@eRJot: Heh
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2018, 15:15
Dota 2 jest trudniejsza od LoLa, grałem w obydwie przez dłuższy czas, ale wybrałem LoLa, bardziej przypadł mi do gustu pod wieloma względami.
A w SMITE'cie mainowałem Cupidyna i Izanami.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2015, 22:51
Słyszałem że dota (2) jest trudniejsza i bardziej wymagająca od lol`a... Nie wiem grałem tylko w dote.
Odpisz
28 maja 2018, 16:21
@NorweskiKogut: O ku*wa
Odpisz
17 października 2015, 17:50
Smite
Odpisz
9 listopada 2015, 12:25
@gavardo: Pjona, ktoś gra!
Odpisz
13 listopada 2015, 21:09
@gavardo: ja gram w lola,smite i w dote 2 :)
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 23:19
@kronim: ja gram pszewarznie w Lola ale jak jadr do kolegi to gramy smite
Odpisz
24 listopada 2015, 20:20
@kronim: W LoL'a też od czasu do czasu gram.
Odpisz
17 października 2015, 10:52
A ja tu siedzę i gram w hots'a
Odpisz
17 października 2015, 11:42
@fil341: Piona, jaka jest twoja ulubiona postać lub postacie?
Odpisz
17 października 2015, 12:17
valla. No i kerrigan. Resztą nie umiem grać, ale uczę się zagarrą czy jak ona tam była już nie pamiętam dawno nie grałem ani w hots'a ani sc
Odpisz
17 października 2015, 12:19
@fil341: Hots to bardzo słaba moba :/ Gdy oglądasz jak profesjonaliści grają w lola: O kurde jakie skilsy. To samo jest z dotą czy smitem. A w hotsie? Lol ja też umiem.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 12:21
@Wpisz_nick: mnie się podoba bo nie trzeba się męczyć z jakimś sklepem i po prostu grasz, poza tym są te talenty i każdą postać można zbudować na kilka sposobów
EDIT:oglądałem kilka pro meczy w lolu i zawsze to było dla mnie równie nudne jak to, kiedy ja sam grałem
Odpisz
17 października 2015, 13:59
@fil341: Mi się najlepiej gra jak dotąd Gazolem i Sierżant Petardą.
Odpisz
17 października 2015, 14:51
@fil341: No właśnie w lolu jest ważne to co kupujesz. Ezreala możesz zrobić pod adc albo apc. Lol jest bardzo mobilny, a to że nudzi się oglądanie to jest normalne. Nawet jeśli nudne to i tak nie zrobimy czegoś takiego jak w prosy w lolu.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 16:12
@Wpisz_nick: chyba nie do końca się zrozumieliśmy z tym sklepem, nie mówię że nie jest ważny w lolu(bo jest w hui), o chodzi mi o to że według mnie to lepiej ze w hots'ie go nie ma,bo według mnie był tylko zbędnym elementem. Co do reszty to nie odpowiadam bo się po prostu zgadzam
Odpisz
17 października 2015, 15:04
samobójca
Odpisz
17 października 2015, 11:36
Na The International 2015 ktoś trzymał karton z napisem "Remove Techies"
Odpisz
Edytowano - 13 października 2015, 12:23
Gram w obydwie gry i każda z nich sprawia frajdę, i obie wk.rwiają tak samo xd. Obrońcy > Przywoływacze, Przywoływacze > Obrońcy. Toć w tym chodzi o to, jaką rozgrywkę wolisz, czy trudną jak w Docie [nie ma, że nie - Dota jest trudniejsza niż LoL], czy może jednak przyjemniejszą. No i jeszcze mentalność graczy... w LoLu w 100% meczy [Sprawdziłem w Brązie, Srebrze, Złocie i Platynie] były jakieś buraki, chamy i najzwyczajniej w świecie p.jeby. A w Docie są Rosjanie, których i tak nie ogarniesz.
:|
Odpisz
13 października 2015, 14:52
@BlackIkar: granie z debilami utrudnia gre więc lol jest trudniejszy xd
Odpisz
13 października 2015, 17:10
@Sebzer: Zagraj w Dotę.
Odpisz
14 października 2015, 09:42
grałem. Nie jest zła ale lepiej mi sie gra w lola
Odpisz
14 października 2015, 09:46
@Sebzer: Bo jest łatwiejszy.
Odpisz
14 października 2015, 14:38
No nie koniecznie. Co takiego niby jest trudniejsze w dotce?
Odpisz
12 października 2015, 19:20
Nie rozumiem po co ta wojna, każdy gra w to co chce.
Odpisz
12 października 2015, 19:26
@Henzej: Ale gracze tak szybko tego nie zrozumieją .-.
Odpisz
12 października 2015, 19:39
@Henzej: dobrze powiedziane. Najgorzej jak ktos zna tylko jedną strone tej drugiej wcale i wychwala tylko tą którą zna(np. grsz TYLKO w cs go i wyzywasz wszystkich dookoła że twój konterstrajk jest najlepszy a inne gry ssą czy tak jak tutaj kłutnie o to czy lol jedt lepszy czy dota)
Odpisz
12 października 2015, 20:50
@Henzej: powiedz to pc master race i nazi konsolowcą.
Odpisz
12 października 2015, 23:20
@Sebzer: Ja tam trochę grałem w CS:GO( w sumie jakieś 60h) i przeniosłem się na tf2(teraz około 600h) :p
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 21:26
Mistrz trollingu znów zaatakował.
Czekam na coś podobnego na Frankfurt Major.
Odpisz
12 października 2015, 20:56
dota trudniejsza od lola więc szanuje graczy tej jakże zje**nej gry
Odpisz
12 października 2015, 19:09
Firstborn MOBA Master Race.
Odpisz
12 października 2015, 19:20
@Crobat: If u want Firstborn open warcraft 3!
Odpisz
12 października 2015, 19:25
@Rander: A nigdy nie uwierzysz co ci powiem.
Odpisz
12 października 2015, 19:29
@Rander: Gram, ale coraz mniej ludzi. jest. Ciekawe kiedy serwery zamkną.
Odpisz
12 października 2015, 19:26
Powinno być "podczas" nie "na".
Odpisz