Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

12 października 2015, 19:36

Kiedy ostatnio były mistrzostwa z doty i kiedy ostatnio był o nich większy rozgłos niż o tych z lola?
Pozatym dota nie jest zła ale jest bardzo ograniczona dlatego wole lola

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar eRJot

13 października 2015, 16:43

@Sebzer: nie znasz rito

Avatar Szortek

12 czerwca 2018, 15:17

@eRJot: Heh

Avatar Szortek

Edytowano - 12 czerwca 2018, 15:15

Dota 2 jest trudniejsza od LoLa, grałem w obydwie przez dłuższy czas, ale wybrałem LoLa, bardziej przypadł mi do gustu pod wieloma względami.

A w SMITE'cie mainowałem Cupidyna i Izanami.

Avatar NorweskiKogut

Edytowano - 4 grudnia 2015, 22:51

Słyszałem że dota (2) jest trudniejsza i bardziej wymagająca od lol`a... Nie wiem grałem tylko w dote.

Avatar Najlepszy_Diler

28 maja 2018, 16:21

@NorweskiKogut: O ku*wa

Avatar gavardo

17 października 2015, 17:50

Smite

Avatar Sara231

9 listopada 2015, 12:25

@gavardo: Pjona, ktoś gra!

Avatar kronim

13 listopada 2015, 21:09

@gavardo: ja gram w lola,smite i w dote 2 :)

Avatar gavardo

Edytowano - 13 listopada 2015, 23:19

@kronim: ja gram pszewarznie w Lola ale jak jadr do kolegi to gramy smite

Avatar Sara231

24 listopada 2015, 20:20

@kronim: W LoL'a też od czasu do czasu gram.

Avatar fil341

17 października 2015, 10:52

A ja tu siedzę i gram w hots'a

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Wpisz_nick

17 października 2015, 14:51

@fil341: No właśnie w lolu jest ważne to co kupujesz. Ezreala możesz zrobić pod adc albo apc. Lol jest bardzo mobilny, a to że nudzi się oglądanie to jest normalne. Nawet jeśli nudne to i tak nie zrobimy czegoś takiego jak w prosy w lolu.

Avatar fil341

Edytowano - 17 października 2015, 16:12

@Wpisz_nick: chyba nie do końca się zrozumieliśmy z tym sklepem, nie mówię że nie jest ważny w lolu(bo jest w hui), o chodzi mi o to że według mnie to lepiej ze w hots'ie go nie ma,bo według mnie był tylko zbędnym elementem. Co do reszty to nie odpowiadam bo się po prostu zgadzam

Avatar
Konto usunięte

17 października 2015, 15:04

samobójca

Avatar J2319

17 października 2015, 11:36

Na The International 2015 ktoś trzymał karton z napisem "Remove Techies"

Avatar BlackIkar

Edytowano - 13 października 2015, 12:23

Gram w obydwie gry i każda z nich sprawia frajdę, i obie wk.rwiają tak samo xd. Obrońcy > Przywoływacze, Przywoływacze > Obrońcy. Toć w tym chodzi o to, jaką rozgrywkę wolisz, czy trudną jak w Docie [nie ma, że nie - Dota jest trudniejsza niż LoL], czy może jednak przyjemniejszą. No i jeszcze mentalność graczy... w LoLu w 100% meczy [Sprawdziłem w Brązie, Srebrze, Złocie i Platynie] były jakieś buraki, chamy i najzwyczajniej w świecie p.jeby. A w Docie są Rosjanie, których i tak nie ogarniesz.
:|

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
MaciekzPolski

14 października 2015, 09:46

@Sebzer: Bo jest łatwiejszy.

Avatar Sebzer

14 października 2015, 14:38

No nie koniecznie. Co takiego niby jest trudniejsze w dotce?

Avatar Henzej

12 października 2015, 19:20

Nie rozumiem po co ta wojna, każdy gra w to co chce.

Avatar AimPolak

12 października 2015, 19:26

@Henzej: Ale gracze tak szybko tego nie zrozumieją .-.

Avatar Sebzer

12 października 2015, 19:39

@Henzej: dobrze powiedziane. Najgorzej jak ktos zna tylko jedną strone tej drugiej wcale i wychwala tylko tą którą zna(np. grsz TYLKO w cs go i wyzywasz wszystkich dookoła że twój konterstrajk jest najlepszy a inne gry ssą czy tak jak tutaj kłutnie o to czy lol jedt lepszy czy dota)

Avatar Penseta

12 października 2015, 20:50

@Henzej: powiedz to pc master race i nazi konsolowcą.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 23:20

@Sebzer: Ja tam trochę grałem w CS:GO( w sumie jakieś 60h) i przeniosłem się na tf2(teraz około 600h) :p

Avatar RoundHere

Edytowano - 12 października 2015, 21:26

Mistrz trollingu znów zaatakował.

Czekam na coś podobnego na Frankfurt Major.

Avatar topornik

12 października 2015, 20:56

dota trudniejsza od lola więc szanuje graczy tej jakże zje**nej gry

Avatar Crobat

12 października 2015, 19:09

Firstborn MOBA Master Race.

Avatar Rander

12 października 2015, 19:20

@Crobat: If u want Firstborn open warcraft 3!

Avatar Crobat

12 października 2015, 19:25

@Rander: A nigdy nie uwierzysz co ci powiem.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 19:29

@Rander: Gram, ale coraz mniej ludzi. jest. Ciekawe kiedy serwery zamkną.

Avatar Skrzypo

12 października 2015, 19:26

Powinno być "podczas" nie "na".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Hobby dla faceta

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka