Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2020, 01:37
Bait nieoczywisty
Odpisz
10 listopada 2018, 00:25
Mi najbardziej się podoba Far cry 4
Odpisz
12 października 2015, 23:27
Far Cry od lat jest tworzony przez ubisoft i każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej.
Odpisz
Edytowano - 16 października 2015, 07:39
@fufon: Mi 4 się nie podoba,3 jest dziwny a 2 i 1 wymiatają.
Odpisz
7 maja 2016, 14:57
3 jest zarypista.
Odpisz
7 maja 2016, 15:14
@SharpNeedle: Taa... zdążyłem ograć jeszcze raz i myślę że jest za**bisty
Odpisz
7 maja 2016, 16:48
Tylko raz? Słabo.
Odpisz
12 października 2015, 21:02
Ciesz się,że nie EA.
Odpisz
12 października 2015, 21:07
@Crobat: albo ci co zrobili limbo
Odpisz
12 października 2015, 21:37
Mojang?
Odpisz
12 października 2015, 21:39
Ale ci co zrobili Limbo byli geniuszami. :<
Odpisz
12 października 2015, 21:39
Ale ci co zrobili Limbo byli geniuszami. :<
Odpisz
12 października 2015, 21:41
@Mycha2001: czy twierdzisz ze cyskta zyntka z innych to dobre NIE
Odpisz
12 października 2015, 21:44
Słynne Limbo of the Lost?
Odpisz
12 października 2015, 21:44
@Maks2603: tak o to chodzi
Odpisz
12 października 2015, 21:56
@Crobat: A crysis? Też jest od Ea! Właściwie bardziej od Crytek ale Ea też. Więc nie pie**ol.
Odpisz
12 października 2015, 22:05
@Young_Thug: EA wydaje gry, nie robi ich.
Odpisz
12 października 2015, 22:10
@Maks2603: No w sumie tak...
Odpisz
12 października 2015, 22:42
Lechia gowno
Odpisz
12 października 2015, 23:18
@Jadrochwyt: za**biście.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 23:37
@Young_Thug: Najbardziej rozwalają mnie ludzie którzy mówią, że na przykład Battlefieldy to gówno "bo STWORZYŁO je EA" XDD
Odpisz
13 października 2015, 14:17
jest gównem ale nie dlatego że stworzyło je EA tylko dlatego że jest gównem
Odpisz
15 października 2015, 17:02
@Mycha2001: Pierwszy raz widzę powtórzenie z równą liczbą strzałek w górę i bez minusów.
Odpisz
15 października 2015, 17:05
@KingsMax: Eee często tak jest.
Odpisz
15 października 2015, 17:10
Bo jest Limbo i Limbo of the Lost, a to są dwie ZUPEŁNIE INNE gry.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 17:18
@Young_Thug: pi*rdoleniem byłoby nazwanie EA dobrą firmą.
Odpisz
15 października 2015, 18:49
@Mycha2001: Jak ją widziałem na obu było 6 w górę i 6 w dół.
Odpisz
15 października 2015, 22:22
@Jadrochwyt: Jak wszystkie polskie zespoly
Odpisz
16 października 2015, 15:51
@amekninja555: Limbo znam, grałam. Moja ukochana gra. A co do Limbo of the Lost to się zorientuję.
Odpisz
15 października 2015, 19:59
dwójka far cry jest za**bista
Odpisz
15 października 2015, 19:59
dwójka far cry jest za**bista
Odpisz
15 października 2015, 19:02
Już widzę te emocjonujące dialogi.
"-U! UgH! Agh! KhK!
- A! UFG! AGH!
- UGH! U, U, U! AGH!"
Odpisz
15 października 2015, 18:37
Trailer widziałem zapowiada się fajnie ciekawy jestem jak będą wyglądać posterunki i wieże
Odpisz
15 października 2015, 18:37
A ja lubie ubisoft
Odpisz
15 października 2015, 18:22
Ubisoft nie jest taki zły :D
Odpisz
14 października 2015, 10:07
Nie kumam Ubisoft od zawsze robi serię Far Cry
Odpisz
13 października 2015, 15:48
O czoo chodzi
Odpisz
13 października 2015, 00:51
Fanmade? Gra wygląda na fajną
Odpisz
13 października 2015, 07:42
Nie. Taka będzie bodajże w styczniu
Odpisz
13 października 2015, 10:00
@Woj2000: Zapowiada się fajnie c:
Odpisz
13 października 2015, 07:22
Na pewno będą wieże .
Odpisz
12 października 2015, 21:49
Mnie bardziej martwi fabuła.
Odpisz