Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

13 marca 2020, 01:37

Bait nieoczywisty

Avatar Kujo301

10 listopada 2018, 00:25

Mi najbardziej się podoba Far cry 4

Avatar fufon

12 października 2015, 23:27

Far Cry od lat jest tworzony przez ubisoft i każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2015, 07:39

@fufon: Mi 4 się nie podoba,3 jest dziwny a 2 i 1 wymiatają.

Avatar SharpNeedle

7 maja 2016, 14:57

3 jest zarypista.

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2016, 15:14

@SharpNeedle: Taa... zdążyłem ograć jeszcze raz i myślę że jest za**bisty

Avatar SharpNeedle

7 maja 2016, 16:48

Tylko raz? Słabo.

Avatar Crobat

12 października 2015, 21:02

Ciesz się,że nie EA.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar JPsoldier

15 października 2015, 22:22

@Jadrochwyt: Jak wszystkie polskie zespoly

Avatar
Konto usunięte

16 października 2015, 15:51

@amekninja555: Limbo znam, grałam. Moja ukochana gra. A co do Limbo of the Lost to się zorientuję.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 19:59

dwójka far cry jest za**bista

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 19:59

dwójka far cry jest za**bista

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 19:02

Już widzę te emocjonujące dialogi.
"-U! UgH! Agh! KhK!
- A! UFG! AGH!
- UGH! U, U, U! AGH!"

Avatar Piotro165

15 października 2015, 18:37

Trailer widziałem zapowiada się fajnie ciekawy jestem jak będą wyglądać posterunki i wieże

Avatar nikttaki

15 października 2015, 18:37

A ja lubie ubisoft

Avatar marcin77711

15 października 2015, 18:22

Ubisoft nie jest taki zły :D

Avatar Iluvatar

14 października 2015, 10:07

Nie kumam Ubisoft od zawsze robi serię Far Cry

Avatar Windows_10

13 października 2015, 15:48

O czoo chodzi

Avatar
Konto usunięte

13 października 2015, 00:51

Fanmade? Gra wygląda na fajną

Avatar Woj2000

13 października 2015, 07:42

Nie. Taka będzie bodajże w styczniu

Avatar
Konto usunięte

13 października 2015, 10:00

@Woj2000: Zapowiada się fajnie c:

Avatar
Konto usunięte

13 października 2015, 07:22

Na pewno będą wieże .

Avatar kubage123

12 października 2015, 21:49

Mnie bardziej martwi fabuła.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Płać pan

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka