Tak się powinno grać w Battlefront
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 maja 2016, 19:09
I już nie musisz grać w trzeciej osobie
Odpisz
16 października 2015, 19:27
Ja od niedawna mam na ps4, ale ciągle mi wyskakuje "EA servers are down, try again later" •~•
Odpisz
16 października 2015, 20:49
@kotouakk: Bo juz open beta sie skonczyl
Odpisz
16 października 2015, 23:06
@Jadrochwyt: :c
Odpisz
30 stycznia 2016, 21:48
@kotouakk: najwiekszy minus ps4 to to, ze trzeba placic by moc grac multi :/
Odpisz
8 lutego 2016, 23:08
@DarthKrooge: Ja tam mam ps+, drogie nie jest. A poza tym już kupiłem battlefronta na PC.
Odpisz
9 lutego 2016, 07:39
@kotouakk: no tak ale 100 iles rocznie to jesnak sie uzbiera :/
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 22:52
Gdy praca była twoim życiem, ale Darth Vader i Imperator nie żyją, i wszystkich pozwalniano
Odpisz
13 października 2015, 11:34
Słabe
Odpisz
16 października 2015, 20:51
Ten zart jest za dlugi. Nie smieszny. Tracisz zycie myslac ze Jeja cie tu chce
Odpisz
15 października 2015, 23:03
Zagraj w hitmana
Odpisz
15 października 2015, 21:39
stara wersja na kompa (star Wars battlefront II) była najlepsza
Odpisz
15 października 2015, 21:08
Ja uwielbiam ten typ szturmowca mimo że nigdy nie trafiają (ciemna strona najlepsza :) )
Odpisz
15 października 2015, 20:27
"...gdy za bardzo wczujesz się w grę..."
Odpisz
15 października 2015, 20:11
moim zdaniem stara dobra wersja na ps2 była najlepsza
Odpisz
15 października 2015, 20:04
Niby fajnie, ale na dluzsza mete to dosc niewygodne lub uciazliwe...
Odpisz
13 października 2015, 07:35
A karabin gdzie? :3
Odpisz
Edytowano - 13 października 2015, 12:09
@RobsonPlay: I tak nic nie trafi. Po co ma mieć dodatkowe obciążenie?
Odpisz
13 października 2015, 07:13
4\10
Odpisz
12 października 2015, 22:12
titanfall lepszy
Odpisz
12 października 2015, 23:14
@PanSowa12: Każda gra ma swój urok xd
Odpisz
13 października 2015, 12:08
Oprócz Limbo of the Lost, to nie ma uroku.
Odpisz
12 października 2015, 21:02
zainstalowałem betę i mi się komputer wyłącza. Mi działa tylko w oflajn.
Odpisz
15 października 2015, 20:23
Od poniedziałku (11.10.2015) beta tej gry jest niedostępna, chyba, że masz EA Acces czy coś. Jeśli się mylę to przepraszam :P
Odpisz
15 października 2015, 20:46
@Shampon: Kup grę, dokup premium by grać... gdzie lidze ten biznes.
Odpisz
15 października 2015, 20:59
to nie jest forum komputerowe...
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 22:25
@xXkuba22Xx: od tego mają przeklęte ''gry''.
Odpisz