Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kolosowski

Edytowano - 8 maja 2016, 19:09

I już nie musisz grać w trzeciej osobie

Avatar kotouakk

16 października 2015, 19:27

Ja od niedawna mam na ps4, ale ciągle mi wyskakuje "EA servers are down, try again later" •~•

Avatar Jadrochwyt

16 października 2015, 20:49

@kotouakk: Bo juz open beta sie skonczyl

Avatar kotouakk

16 października 2015, 23:06

Avatar DarthKrooge

30 stycznia 2016, 21:48

@kotouakk: najwiekszy minus ps4 to to, ze trzeba placic by moc grac multi :/

Avatar kotouakk

8 lutego 2016, 23:08

@DarthKrooge: Ja tam mam ps+, drogie nie jest. A poza tym już kupiłem battlefronta na PC.

Avatar DarthKrooge

9 lutego 2016, 07:39

@kotouakk: no tak ale 100 iles rocznie to jesnak sie uzbiera :/

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 12 października 2015, 22:52

Gdy praca była twoim życiem, ale Darth Vader i Imperator nie żyją, i wszystkich pozwalniano

Avatar Jadrochwyt

13 października 2015, 11:34

Słabe

Avatar Jadrochwyt

16 października 2015, 20:51

Ten zart jest za dlugi. Nie smieszny. Tracisz zycie myslac ze Jeja cie tu chce

Avatar nikttaki

15 października 2015, 23:03

Zagraj w hitmana

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 21:39

stara wersja na kompa (star Wars battlefront II) była najlepsza

Avatar Taktik19

15 października 2015, 21:08

Ja uwielbiam ten typ szturmowca mimo że nigdy nie trafiają (ciemna strona najlepsza :) )

Avatar
Konto usunięte

15 października 2015, 20:27

"...gdy za bardzo wczujesz się w grę..."

Avatar NinjaPotato

15 października 2015, 20:11

moim zdaniem stara dobra wersja na ps2 była najlepsza

Avatar komerek

15 października 2015, 20:04

Niby fajnie, ale na dluzsza mete to dosc niewygodne lub uciazliwe...

Avatar RobsonPlay

13 października 2015, 07:35

A karabin gdzie? :3

Avatar Maks2603

Edytowano - 13 października 2015, 12:09

@RobsonPlay: I tak nic nie trafi. Po co ma mieć dodatkowe obciążenie?

Avatar Honzo

13 października 2015, 07:13

4\10

Avatar PanSowa12

12 października 2015, 22:12

titanfall lepszy

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 23:14

@PanSowa12: Każda gra ma swój urok xd

Avatar Maks2603

13 października 2015, 12:08

Oprócz Limbo of the Lost, to nie ma uroku.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 21:02

zainstalowałem betę i mi się komputer wyłącza. Mi działa tylko w oflajn.

Avatar Shampon

15 października 2015, 20:23

Od poniedziałku (11.10.2015) beta tej gry jest niedostępna, chyba, że masz EA Acces czy coś. Jeśli się mylę to przepraszam :P

Avatar KingsMax

15 października 2015, 20:46

@Shampon: Kup grę, dokup premium by grać... gdzie lidze ten biznes.

Avatar xXkuba22Xx

15 października 2015, 20:59

to nie jest forum komputerowe...

Avatar armiapolskiegowariata

Edytowano - 15 października 2015, 22:25

@xXkuba22Xx: od tego mają przeklęte ''gry''.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka