memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 maja 2017, 21:48
Wygląda na Rosjankę.
Odpisz
16 listopada 2016, 18:17
czy tylko ja nie boje się zimy i jestem odporny na mróz
7 stycznia 2017, 22:45
@KacperUE: nie ty jeden
10 stycznia 2017, 18:51
@InsaneFOX13: hehehe
16 października 2015, 16:02
Ta po lewej to chyba na Syberii wychowana, w tle śnieg, a ona w staniku.
16 października 2015, 16:07
Te z Serbii, nie założyłyby stanika.
16 października 2015, 17:57
@Archeologwinternetach: "Syberii"
16 października 2015, 18:20
@Fina258: Oł noł. Chciałem napisać Syberii.
15 marca 2016, 21:49
@Fina258: To było straszne.
16 marca 2016, 20:08
@Archeologwinternetach: A co przeżyłeś?
17 marca 2016, 14:20
@Fina258: Błąd.
16 października 2015, 18:24
Wszyscy wiemy, że chodzi o cycki... znowu. ... I dobrze. Adminie, kontynuuj!
16 października 2015, 17:29
No właśnie ja zauważyłem że jest dokładnie na odwrót, wszystkie dziewczyny zakutane w bluzy i kurtki a ja sobie w podkoszulku popylam.
16 października 2015, 17:14
( ͡° ͜ʖ ͡°)
16 października 2015, 16:58
No cóż, przecież jest gorąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16 października 2015, 16:39
Cycki - główna. Taki trochę automat.
16 października 2015, 16:19
Tylko ja zauważyłem że ta śnieżka wygląda jakby lewitowała?
16 października 2015, 16:10
Po co jej sta... czapka?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 maja 2017, 21:48
Wygląda na Rosjankę.
Odpisz
16 listopada 2016, 18:17
czy tylko ja nie boje się zimy i jestem odporny na mróz
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:45
@KacperUE: nie ty jeden
Odpisz
10 stycznia 2017, 18:51
@InsaneFOX13: hehehe
Odpisz
16 października 2015, 16:02
Ta po lewej to chyba na Syberii wychowana, w tle śnieg, a ona w staniku.
Odpisz
16 października 2015, 16:07
Te z Serbii, nie założyłyby stanika.
Odpisz
16 października 2015, 17:57
@Archeologwinternetach: "Syberii"
Odpisz
16 października 2015, 18:20
@Fina258: Oł noł. Chciałem napisać Syberii.
Odpisz
15 marca 2016, 21:49
@Fina258: To było straszne.
Odpisz
16 marca 2016, 20:08
@Archeologwinternetach: A co przeżyłeś?
Odpisz
17 marca 2016, 14:20
@Fina258: Błąd.
Odpisz
16 października 2015, 18:24
Wszyscy wiemy, że chodzi o cycki... znowu.
...
I dobrze. Adminie, kontynuuj!
Odpisz
16 października 2015, 17:29
No właśnie ja zauważyłem że jest dokładnie na odwrót, wszystkie dziewczyny zakutane w bluzy i kurtki a ja sobie w podkoszulku popylam.
Odpisz
16 października 2015, 17:14
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 października 2015, 16:58
No cóż, przecież jest gorąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 października 2015, 16:39
Cycki - główna. Taki trochę automat.
Odpisz
16 października 2015, 16:19
Tylko ja zauważyłem że ta śnieżka wygląda jakby lewitowała?
Odpisz
16 października 2015, 16:10
Po co jej sta... czapka?
Odpisz